MikroTik Cloud Core Router CCR1036-12G-4S-EM
Producent: MikroTik
Produkt archiwalny
MikroTik Cloud Core RouterCCR1016-12G-4S-EM jest routerem klasy przemysłowej, wyposażonym w 36 rdzeniowy procesor Tilera Tile-Gx36 taktowany z częstotliwością 1.2GHz. Router posiada 12x portów LAN Gigabit Ethernet. Każdy z portów jest podłączony bezpośrednio pod wyprowadzenia procesora. Zapewnia to maksymalną wydajność przy routingu (do 16 Gb/s). CCR1036-12G-4S-EM dostarczany jest z 8GB pamięci RAM i 1 GB pamięci wbudowanej (NAND). Z przodu obudowy umiejscowiony jest wyświetlacz LCD informujący o statusie pracy. Dodatkową zaletą jest slot M.2 umożliwiający podłączenie dysku twardego i rozszerzenie dostępnej pamięci.
Cloud Core Router posiada 2 wbudowane zasilacze AC działające redundantnie. W przypadku awarii jednego zasilacza drugi przejmuje jego zadania, dzięki czemu zwiększona jest niezawodność całego routera. Maksymalny pobór mocy wynosi 60 W.
Urządzenie jest wyposażone w pre-instalowany system operacyjny Mikrotik RouterOS Level 6. Całość zamknięta jest w aluminiowej obudowie o wysokości 1U, umożliwiająca montaż w szafie 19" (rack 19" 1U).
Najważniejsze cechy:
  • Procesor Tilera Tile-Gx36 36 rdzeni, 1.2GHz
  • 8 GB pamięci RAM i 1 GB pamięci NAND
  • 12x portów Gigabit Ethernet
  • 4x sloty SFP
  • Port USB, slot M.2
  • RouterOS Level 6
  • 2 wbudowane zasilacze AC działające redundantnie
  • Obudowa rack 19" 1U
  • Wysoka przepustowość do 16Gbit/s
  • Wysoka wydajność do 24 mpps
CCR1036-12G-4S-EM r2
Procesor
TLR4-03680
Ilość rdzeni
36
Taktowanie
1,2 GHz
Architektura
TILE
Pamięć RAM
8 GB
Pamięć wbudowana
1 GB
Rodzaj pamięci wbudowanej
NAND
Wymiary
335 x 145 x 44 mm
Dopuszczalna temperatura
-20 do 60 st. C
System operacyjny
RouterOS
Licencja
Level 6
Interfejsy
Ethernet
12 gigabitowych portów 10/100/1000 Mb/s
SFP DDMI
Tak
Sloty SFP
4
Port serial
RJ45
Port USB
1
Rodzaj portu USB
USB type A Maks. 1 A
Power reset
Zasilanie
Ilość zasilaczy
2
Zakres napięcia
100 - 240 V AC
Maks. pobór mocy
60 W