WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik Cloud Core Router CCR1036-12G-4S-EM

Producent: MikroTik

4 400,40 zł z VAT 3 577,56 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik Cloud Core RouterCCR1016-12G-4S-EM jest routerem klasy przemysłowej, wyposażonym w 36 rdzeniowy procesor Tilera Tile-Gx36 taktowany z częstotliwością 1.2GHz. Router posiada 12x portów LAN Gigabit Ethernet. Każdy z portów jest podłączony bezpośrednio pod wyprowadzenia procesora. Zapewnia to maksymalną wydajność przy routingu (do 16 Gb/s). CCR1036-12G-4S-EM dostarczany jest z 8GB pamięci RAM i 1 GB pamięci wbudowanej (NAND). Z przodu obudowy umiejscowiony jest wyświetlacz LCD informujący o statusie pracy. Dodatkową zaletą jest slot M.2 umożliwiający podłączenie dysku twardego i rozszerzenie dostępnej pamięci.

Cloud Core Router posiada 2 wbudowane zasilacze AC działające redundantnie. W przypadku awarii jednego zasilacza drugi przejmuje jego zadania, dzięki czemu zwiększona jest niezawodność całego routera. Maksymalny pobór mocy wynosi 60 W.

Urządzenie jest wyposażone w pre-instalowany system operacyjny Mikrotik RouterOS Level 6. Całość zamknięta jest w aluminiowej obudowie o wysokości 1U, umożliwiająca montaż w szafie 19" (rack 19" 1U).
 
Najważniejsze cechy:
  • Procesor Tilera Tile-Gx36 36 rdzeni, 1.2GHz
  • 8 GB pamięci RAM i 1 GB pamięci NAND
  • 12x portów Gigabit Ethernet
  • 4x sloty SFP
  • Port USB, slot M.2
  • RouterOS Level 6
  • 2 wbudowane zasilacze AC działające redundantnie
  • Obudowa rack 19" 1U
  • Wysoka przepustowość do 16Gbit/s
  • Wysoka wydajność do 24 mpps
CCR1036-12G-4S-EM r2
Procesor
TLR4-03680
Ilość rdzeni
36
Taktowanie
1,2 GHz
Architektura
TILE
Pamięć RAM
8 GB
Pamięć wbudowana
1 GB
Rodzaj pamięci wbudowanej
NAND
Wymiary
335 x 145 x 44 mm
Dopuszczalna temperatura
-20 do 60 st. C
System operacyjny
RouterOS
Licencja
Level 6
Interfejsy
Ethernet
12 gigabitowych portów 10/100/1000 Mb/s
SFP DDMI
Tak
Sloty SFP
4
Port serial
RJ45
Port USB
1
Rodzaj portu USB
USB type A Maks. 1 A
Power reset
Zasilanie
Ilość zasilaczy
2
Zakres napięcia
100 - 240 V AC
Maks. pobór mocy
60 W
Pozostałe właściwości
Monitorowanie temperatury CPU
Tak
Monitorowanie temperatury PCB
Tak
Przycisk mode
Tak

Produkty Pokrewne/Powiązane

MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m

MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m

Wkładka SFP 1.25Gbps dla światłowodu wielomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.

Producent: MikroTik

63,23 zł z VAT 51,41 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Opaska zaciskowa biała 3.6mm x 30cm

Opaska zaciskowa biała 3.6mm x 30cm

Opakowanie 100 szt.

Producent: brak danych

11,07 zł z VAT 9,00 zł netto

szt

MikroTik RB2011L-RM, RB2011iL-RM

MikroTik RB2011L-RM, RB2011iL-RM

5x LAN, 5x GigE, 64MB RAM DEMO

Producent: MikroTik

368,90 zł z VAT 299,92 zł netto

szt

MikroTik Cloud Core Router CCR1009-7G-1C-1S+

MikroTik Cloud Core Router CCR1009-7G-1C-1S+

7x gigabitowych portów Ethernet, 1x Combo port (SFP lub Gigabit Ethernet), 1xSFP+, 9-rdzeniowy procesor (1.2GHz), 2GB pamięci RAM, panel LCD, wbudowany zasilacz z dwoma wejściami, slot SmartCard, RouterOS L6, USB, microSD, mocowanie do rack 1U

Producent: MikroTik

1 818,14 zł z VAT 1 478,16 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik Cloud Router Switch CRS112-8P-4S-IN

MikroTik Cloud Router Switch CRS112-8P-4S-IN

8 gigabitowych portów PoE, 802.3af/at

Producent: MikroTik

658,75 zł z VAT 535,57 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS112-8G-4S-IN

MikroTik Cloud Router Switch CRS112-8G-4S-IN

8x gigabitowych portów Ethernet, 4x gniazdo na wkładkę SFP, procesor 400MHz, 128MB pamięci RAM, obudowa: desktop, RouterOS L5

Producent: MikroTik

511,19 zł z VAT 415,60 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator