WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail RP-SMA/m kątowy - RP-SMA/ż (20 cm)

Producent: brak danych

19,61 zł z VAT 15,94 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Wysoki jakościowo pigtail ze złączami RP-SMA/m kątowy - RP-SMA/ż.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Pigtail MMCX - SMA/m (20 cm) kątowy

Pigtail MMCX - SMA/m (20 cm) kątowy

Używany np. w GoldBoxach

Producent: brak danych

18,78 zł z VAT 15,27 zł netto

szt

Uchwyt satelitarny 38/300/600 (4 otwory)

24,60 zł z VAT 20,00 zł netto

szt

Akumulator MWL 7,2-12 Long Life

Akumulator MWL 7,2-12 Long Life

Projektowana żywotność wynosi 10-12 lat dla 20-25 °C!

Producent: MW Power

68,88 zł z VAT 56,00 zł netto

szt

17,64 zł z VAT 14,34 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM LC, 3km, DDM

Producent: Option

46,88 zł z VAT 38,11 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail MMCX - RP-SMA/ż (10 cm)

16,68 zł z VAT 13,56 zł netto

szt

Pigtail MMCX - N/m kątowy (30 cm)

29,00 zł z VAT 23,58 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator