WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Akumulator MWL 18-12 Long Life

Producent: MW Power

151,29 zł z VAT 123,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

Akumulatory MW Power serii MWL są głównie dedykowane do stosowania w systemach zasilania awaryjnego np. UPS, oświetlenie awaryjne, systemy automatyki. Akumulatory mogą być też stosowane w aplikacjach, w których akumulatory pracują cyklicznie. Dla głębokości rozładowania do 50% posiadają około 400 cykli pracy. 
 
Projektowana żywotność wynosi 10-12 lat dla 20-25 °C

Napięcie
12V
Pojemność
18 Ah
Waga
5,7 kg
Wymiary
181 x 76 x 167
Maksymalny prąd rozładowania
180A (5sek)
Rezystancja wewnętrzna
11,5mΩ
Dopuszczalne napięcia ładowania
13.5 do 13.8 VDC / 25oC - buforowo
14.4 do 15 VDC / 25oC - cyklicznie
Zalecany maksymalny prąd ładowania
5,8 A
Dopuszczalny zakres temperatury dla:
Rozładowania: -15oC ~ 50oC
Ładowania: -15oC ~ 40oC
Przechowywania: -15oC ~ 40oC
Terminal / złącze śruba z góry M5 (T13)

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik RB2011UAS-RM, RB2011UiAS-RM

MikroTik RB2011UAS-RM, RB2011UiAS-RM

1x SFP, 1x USB, 5x LAN, 5x GigE, PoE out na 10 porcie, 600MHz CPU, 128MB RAM, RouterOS L5. Wersja przystosowane do montażu w szafach RACK DEMO

Producent: MikroTik

435,72 zł z VAT 354,24 zł netto

szt

Osłona antyzakłóceniowa dla Ubiquiti NanoStation M2/M5

72,57 zł z VAT 59,00 zł netto

szt

Ubiquiti (PBE-M2-400) PowerBeam M2 18dBi 2.4GHz MIMO

316,65 zł z VAT 257,44 zł netto

szt

Szafkowy zasilacz buforowy ZBF-24V-2.5A-17Ah

Impulsowy zasilacz buforowy o mocy 100W i napięciu wyjściowym 27.6V z szafką instalacyjną pozwalającą umieścić poza urządzeniami także dwa akumulatory 33-70Ah 12V.

Producent: MW Power

248,46 zł z VAT 202,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 80m G657A2

87,08 zł z VAT 70,80 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Akumulator MWL 100-12 Long Life

Akumulator MWL 100-12 Long Life

Bezobsługowy akumulator AGM 12V-100Ah o wym. 213 x 173 x 331 mm.
Terminal / złącze: śruba M8 (T60)

Producent: MW Power

792,12 zł z VAT 644,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Akumulator MW 12-12

Akumulator MW 12-12

Bezobsługowy akumulator AGM 12V-12Ah o wym. 151 x 98 x 102 mm.
Terminal / złącze: Fast-on 187 (T1)

Producent: MW Power

103,32 zł z VAT 84,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator