WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Akumulator MWL 18-12 Long Life

Producent: MW Power

151,29 zł z VAT 123,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

Akumulatory MW Power serii MWL są głównie dedykowane do stosowania w systemach zasilania awaryjnego np. UPS, oświetlenie awaryjne, systemy automatyki. Akumulatory mogą być też stosowane w aplikacjach, w których akumulatory pracują cyklicznie. Dla głębokości rozładowania do 50% posiadają około 400 cykli pracy. 
 
Projektowana żywotność wynosi 10-12 lat dla 20-25 °C

Napięcie
12V
Pojemność
18 Ah
Waga
5,7 kg
Wymiary
181 x 76 x 167
Maksymalny prąd rozładowania
180A (5sek)
Rezystancja wewnętrzna
11,5mΩ
Dopuszczalne napięcia ładowania
13.5 do 13.8 VDC / 25oC - buforowo
14.4 do 15 VDC / 25oC - cyklicznie
Zalecany maksymalny prąd ładowania
5,8 A
Dopuszczalny zakres temperatury dla:
Rozładowania: -15oC ~ 50oC
Ładowania: -15oC ~ 40oC
Przechowywania: -15oC ~ 40oC
Terminal / złącze śruba z góry M5 (T13)

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Licencja MikroTik Level 4 / P1 (AP+Bridge)

123,95 zł z VAT 100,77 zł netto

szt

Ubiquiti (PBE-5AC-500) PowerBeam 5AC 5GHz 500

637,98 zł z VAT 518,68 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM LC, 3km, DDM

Producent: Option

39,73 zł z VAT 32,30 zł netto

szt

Przewód UTP Solarix, kat.5e, box 305m, zewnętrzny SXKD-5E-UTP-PE

Przewód UTP Solarix, kat.5e, box 305m, zewnętrzny SXKD-5E-UTP-PE

Zewnętrzny nieekranowany kabel CAT5E z płaszczem PE klasa reakcji na ogień Fca box 305m.

Producent: Solarix

340,71 zł z VAT 277,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Akumulator MWL 120-12 Long Life

Akumulator MWL 120-12 Long Life

Bezobsługowy akumulator AGM 12V-120Ah o wym. 209 x 174 x 407 mm.
Terminal / złącze: śruba M8 (T60)

Producent: MW Power

961,86 zł z VAT 782,00 zł netto

szt

Akumulator MWL 75-12h Long Life

Akumulator MWL 75-12h Long Life

Bezobsługowy akumulator AGM 12V-75Ah o wym. 260 x 168 x 216 mm
Terminal / złącze: śruba M6 (T16)

Producent: MW Power

597,78 zł z VAT 486,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator