WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik S+DA0003 SFP/SFP+ direct attach cable 3m

Producent: MikroTik

140,11 zł z VAT 113,91 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

S+DA0003 SFP/SFP+ direct attach cable 3m.

Kabel Direct Attach służy do połączenia urządzeń posiadających gniazdo SFP lub SFP+. Przewód stosuje się w sytuacji, jeśli urządzenia znajdują się w ramach jednej szafy kablowej i nie ma potrzeby stosować wkładek i patchcorda światłowodowego. Długość kabla to 3m.

Produkty Pokrewne/Powiązane

MikroTik XS+DA0003 SFP/SFP+/QSFP28 direct attach cable 3m

NOWOŚĆ!

MikroTik XS+DA0003 SFP/SFP+/QSFP28 direct attach cable 3m

Może pracować z przepustowością 1 Gb/s, 10 Gb/s lub 25 Gb/s

Producent: MikroTik

140,11 zł z VAT 113,91 zł netto

szt

MikroTik S+DA0001 SFP/SFP+ direct attach cable 1m

MikroTik S+DA0001 SFP/SFP+ direct attach cable 1m

SFP+ direct attach cable, 1m. Produkcja zakończona, model zastąpiony przez: MikroTik XS+DA0001 SFP/SFP+/QSFP28 1m

Producent: MikroTik

103,78 zł z VAT 84,37 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik S+AO0005 SFP/SFP+ direct attach Active Optics cable 5m

MikroTik S+AO0005 SFP/SFP+ direct attach Active Optics cable 5m

SFP+ Active Optics direct attach cable, 5m.

Producent: MikroTik

181,61 zł z VAT 147,65 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord STP kat.6 2m (szary)

Patchcord STP kat.6 2m (szary)

Patchcord ekranowany

4,44 zł z VAT 3,61 zł netto

szt

Option SFP+ Dual, 10Gbps, MM LC, 300m, TX850, DDM

70,20 zł z VAT 57,07 zł netto

szt

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 15dB, 10km, TX1310, DDM

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 15dB, 10km, TX1310, DDM

1000Base-LX (1310nm), SM LC, 10km, Dual Fiber, DDM

Producent: Option

39,69 zł z VAT 32,27 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik quickMOUNT Extra (QME)

23,78 zł z VAT 19,33 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator