WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

TP-Link Archer T4U

Producent: TP-Link

103,32 zł z VAT 84,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Karta sieciowa Archer T4U firmy TP-LINK obsługuje połączenia bezprzewodowe w standardzie 802.11ac o 3 razy większej prędkości niż dotychczas dostępne połączenia w standardzie 802.11n. Dzięki transmisji o prędkości 867Mb/s w wolnym od zakłóceń paśmie 5GHz lub prędkości 300Mb/s w tradycyjnym paśmie 2.4GHz urządzenie jest najlepszym możliwym wyborem dla zastosowań takich jak strumieniowa transmisja wideo w jakości HD, gry online oraz innych wymagających zastosowań biurowych lub domowych.
 
Urządzenie jest wyposażone w najnowocześniejszy port USB 3.0, umożliwiający transmisję danych z prędkościa do 4.8 Gb/s, 10 razy większą w porównaniu do poprzedniej generacji portów USB 2.0 (z którą jest wstecznie kompatybilne). Dzięki temu urządzenie jest w stanie osiągać wysokie prędkości transmisji, idealne dla najbardziej wymagających zastosowań.
 
Najważniejsze cechy:
  • Obsługa standardu 802.11ac - nowej generacji połączeń bezprzewodowych
  • Połączenia bezprzewodowe o bardzo dużej prędkości (867Mb/s w standardzie AC w 5GHz lub 300Mb/s w 2.4GHz)
  • Superszybki port USB 3.0 - 10 razy szybszy niż USB 2.0
  • Łatwe nawiązywanie zabezpieczonego połączenia bezprzewodowego jednym naciśnięciem przycisku WPS

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Taśma izolacyjna 25m

5,66 zł z VAT 4,60 zł netto

szt

Zasilacz 24V 1.5A

36,53 zł z VAT 29,70 zł netto

szt

TP-Link Archer T2U

TP-Link Archer T2U

Karta w standardzie 802.11ac

Producent: TP-Link

63,84 zł z VAT 51,90 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 3km

Producent: Option

46,16 zł z VAT 37,53 zł netto

szt

TotoLink A3002RU

TotoLink A3002RU

AC1200 Wireless Dual Band Gigabit Router, obsługuje funkcję VLAN dla konfiguracji IPTV.

Producent: TotoLink

155,47 zł z VAT 126,40 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

TrendNet TEW-429UB

WYPRZEDAŻ

TrendNet TEW-429UB

Karta radiowa USB w standardzie 802.11b/g, detektor HotSpot

Producent: TrendNet

35,67 zł z VAT 118,70 zł 29,00 zł netto

szt

Teltonika TRB142 karta sieciowa LTE RS232 Gateway (TRB142000000)

NOWOŚĆ!

Teltonika TRB142 karta sieciowa LTE RS232 Gateway (TRB142000000)

Małe, lekkie i energooszczędne urządzenie IoT wyposażone w funkcję LTE, port komunikacji szeregowej RS232, microUSB oraz procesor ARM Cortex-A7 1,2 GHz i 128Mb pamięci RAM.

Producent: Teltonika

462,23 zł z VAT 375,80 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator