WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

RouterBoard NetMetal 5 Triple, 3x3 MIMO (RB922UAGS-5HPacT-NM)

Producent: MikroTik

581,08 zł z VAT 472,42 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Na zamówienie

MikroTik RouterBoard NetMetal 5 Triple, 3x3 MIMO (RB922UAGS-5HPacT-NM) to platforma outdoor zamknięta w wodoodpornej obudowie. Urządzenie może pracować jako AP/CPE/Point-to-Point.

NetMetal 5 Triple wyposażony jest w moduł radiowy 5GHz QCA9880, który pracuje w standardzie 802.11ac. Płyta posiada również jeden port Gigabit Ethernet, który pozwala w pełni wykorzystać potencjał sieci wireless 3x3 MIMO 802.11ac. Procesor jaki został wykorzystany w NetMetal 5 to CPU QCA9557 720MHz, z 128MB RAM'u. Radio wyposażone jest także w port USB 2.0, slot na wkładkę SFP oraz slot miniPCI-e, do którego można podłączyć dodatkową kartę radiową.
 
Urządzenie posiada oprogramowanie MikroTik RouterOS Level 4 i jest zasilane poprzez PoE 10-30VDC. 

Najważniejsze cechy:
  • praca w paśmie 5 GHz
  • moc do 2000 mW
  • standard AC
  • przepustowość do 866 Mb/s
  • gigabitowy port Ethernet
  • slot na kartę miniPCIe
  • slot na wkładkę SFP
  • port USB 2.0
  • złącza antenowe RP-SMA 
  • system RotuerOS z licencją Level 4                                          
CPU
QCA9557 720MHz
Pamięć RAM
128MB DDR wbudowanej pamięci
Ethernet
1x Gigabit port z Auto-MDI/X
SFP
1 gniazdo na wkładkę SFP
Wireless
Wbudowany moduł radiowy 5GHz QCA9880 802.11ac, 
3x RP-SMA
Inne
reset, beeper, signal and status LEDs
Rozszerzenia
Port USB 2.0
1x slot miniPCIe,
SIM slot (wymagana karta miniPCIe)
Opcje zasilania
PoE: 8-30V DC (Non 802.3af)
Wymiary
143 x 247 x 48 mm
Waga
865 g
Pobór mocy
23W przy 24V
OS
MikroTik RouterOS, licencja Level4

Produkty Pokrewne/Powiązane

Uchwyt montażowy PRO - dla BaseBox/NetBox/NetMetal

30,14 zł z VAT 24,50 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Przejściówka (beczka) N/m - RP-SMA/ż

12,12 zł z VAT 9,85 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 1m

19,53 zł z VAT 15,88 zł netto

szt

Odsadzenie masztu (2 szt.)

24,60 zł z VAT 20,00 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 0.5m

19,16 zł z VAT 15,58 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

RouterBoard hEX PoE (RB960PGS)

RouterBoard hEX PoE (RB960PGS)

5x GE, SFP, USB, 128 MB pamięci RAM
W komplecie zasilacz DEMO

Producent: MikroTik

287,92 zł z VAT 234,08 zł netto

szt

RouterBoard SXT Lite5 (RBSXT5nDr2) + osłona SXT

BESTSELLER

RouterBoard SXT Lite5 (RBSXT5nDr2) + osłona SXT

Zestaw: urządzenie typu CPE + osłona antyzakłóceniowa (polecana do linków w zaszumionym środowisku)
DEMO

Producent: MikroTik

244,22 zł z VAT 198,55 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator