WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik Przetwornica napięcia 48V do 24V PoE (RBGPOE-CON-HP)

Producent: MikroTik

90,82 zł z VAT 73,84 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

RBPOE-CON-HP pozwala na wykorzystanie jakiegokolwek źródła prądu 48V - Passive PoE, Telcom PoE, 802.3a i 802.3at do zasilania urządzeń typu RouterBOARD.

Wystarczy wpiąć zasilany poprzez PoE 48V kabel w jeden port, a w drugie wejście urządzenie typu RouterBOARD 8-30V. Urządzenie zapewnia wysokie napięcie na wyjściu - do 24W (do 1A przy 24V).

Można nim pomóc zasilić w gruncie rzeczy każde urządzenie zasilane poprzez PoE 42-57V dostępne na rynku.
PoE Converter posiada solidna metalową konstrukcję z komponentów wysokiej jakości z zintegrowanym radiatorem. Konwerter ma również otwory montażowe, dzięki czemu można przykręcić go do ściany.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Uchwyt satelitarny 38/250/250 (4 otwory)

BESTSELLER

16,61 zł z VAT 13,50 zł netto

szt

Zasilacz buforowy SCP-75-12

Zasilacz buforowy SCP-75-12

Impulsowy zasilacz buforowy o mocy 75W i napięciu wyjściowym 13,8V/5,4A

Producent: Mean Well

84,87 zł z VAT 69,00 zł netto

szt

RouterBoard RB260GSP, 5x GigE PoE + 1x SFP GigE

RouterBoard RB260GSP, 5x GigE PoE + 1x SFP GigE

RB260GS jest zarządzalnym switchem firmy Mikrotik przeznaczonym głównie na rynek SOHO.

Producent: MikroTik

194,71 zł z VAT 158,30 zł netto

szt

RouterBoard wAP LTE Kit (RBwAPR-2nD&R11e-LTE)

RouterBoard wAP LTE Kit (RBwAPR-2nD&R11e-LTE)

urządzenie złożone z wAP R oraz R11e-LTE

Producent: MikroTik

414,39 zł z VAT 336,90 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik S+31DLC10D SFP+ 10G, SM LC, 1310nm, 10km, DDMI

MikroTik S+31DLC10D SFP+ 10G, SM LC, 1310nm, 10km, DDMI

Wkładka SFP+ 10Gbps dla światłowodu jednomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CCR1036-8G-2S+.

Producent: MikroTik

499,26 zł z VAT 405,90 zł netto

szt

RouterBoard RBFTC11 Fiber to Copper Converter in Outdoor enclosure

RouterBoard RBFTC11 Fiber to Copper Converter in Outdoor enclosure

Konwerter światłowodowy (Fiber to Copper) w obudowie zewnętrznej

Producent: MikroTik

134,80 zł z VAT 109,59 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator