WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik Przetwornica napięcia 48V do 24V PoE (RBGPOE-CON-HP)

Producent: MikroTik

91,08 zł z VAT 74,05 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

RBPOE-CON-HP pozwala na wykorzystanie jakiegokolwek źródła prądu 48V - Passive PoE, Telcom PoE, 802.3a i 802.3at do zasilania urządzeń typu RouterBOARD.

Wystarczy wpiąć zasilany poprzez PoE 48V kabel w jeden port, a w drugie wejście urządzenie typu RouterBOARD 8-30V. Urządzenie zapewnia wysokie napięcie na wyjściu - do 24W (do 1A przy 24V).

Można nim pomóc zasilić w gruncie rzeczy każde urządzenie zasilane poprzez PoE 42-57V dostępne na rynku.
PoE Converter posiada solidna metalową konstrukcję z komponentów wysokiej jakości z zintegrowanym radiatorem. Konwerter ma również otwory montażowe, dzięki czemu można przykręcić go do ściany.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Zasilacz buforowy SCP-75-12

Zasilacz buforowy SCP-75-12

Impulsowy zasilacz buforowy o mocy 75W i napięciu wyjściowym 13,8V/5,4A

Producent: Mean Well

84,87 zł z VAT 69,00 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.6 0.25m (niebieski)

2,00 zł z VAT 1,63 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 0.25m (czarny)

1,39 zł z VAT 1,13 zł netto

szt

RouterBoard hEX S (RB760iGS)

RouterBoard hEX S (RB760iGS)

W komplecie zasilacz DEMO 5x gigabitowych portów ethernet, SFP, PoE Out, 256MB RAM, USB

Producent: MikroTik

246,79 zł z VAT 200,64 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik S+85DLC03D SFP+ 10G, MM LC, 850nm, 300m, DDMI

MikroTik S+85DLC03D SFP+ 10G, MM LC, 850nm, 300m, DDMI

Wkładka SFP+ 10Gbps dla światłowodu wielomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CCR1036-8G-2S+.

Producent: MikroTik

205,66 zł z VAT 167,20 zł netto

szt

MikroTik quickMOUNT PRO

24,19 zł z VAT 19,67 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator