WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord UTP kat.6 7m (szary)

9,43 zł z VAT 7,67 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patch Cable proste z końcówką RJ45 na kablu sieciowym UTP kat. 6.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord STP kat.6 3m (szary)

Patchcord STP kat.6 3m (szary)

Patchcord ekranowany

7,04 zł z VAT 5,72 zł netto

szt

Adapter SC/APC, SM, DUPLEX

1,87 zł z VAT 1,52 zł netto

szt

Tenda F6

BESTSELLER

Tenda F6

Bezprzewodowy router, 2.4 GHz, 300 Mb/s, 2x2 MIMO

Producent: Tenda

64,70 zł z VAT 52,60 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 0.5m G657A2

19,70 zł z VAT 16,02 zł netto

szt

Wtyk RJ45 ekranowany z pozłacanymi pinami (drut) kat.6a, beznarzędziowy

Wtyk RJ45 ekranowany z pozłacanymi pinami (drut) kat.6a, beznarzędziowy

Samozaciskowe złącze przeznaczone do szybkiego zarabiania na skrętce typu drut i linka.

14,80 zł z VAT 12,03 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Ubiquiti UniFi Patch Cable (U-Cable-Patch-1M-RJ45-BL)

NOWOŚĆ

13,47 zł z VAT 10,95 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.6 20m (czerwony)

24,88 zł z VAT 20,23 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator