WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Przedłużacz kabla zasilającego IEC 320 C13-> C14 1.8m

11,07 zł z VAT 9,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Przedłużacz kabla zasilającego IEC 320 C13-> C14 1.8M. Przeznaczony również do zasilaczy awaryjnych UPS ze złączem IEC.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Szybkozłączki żelowe UY2 KAT.5e opak 100szt

Szybkozłączki żelowe UY2 KAT.5e opak 100szt

Złączki przeznaczone na kable o średnicy żył 0,4-0,9mm

Producent: brak danych

17,22 zł z VAT 14,00 zł netto

szt

Organizer kabli poziomy 1U, metalowy

17,71 zł z VAT 14,40 zł netto

szt

MikroTik Cloud Core Router CCR1009-7G-1C-1S+

MikroTik Cloud Core Router CCR1009-7G-1C-1S+

7x gigabitowych portów Ethernet, 1x Combo port (SFP lub Gigabit Ethernet), 1xSFP+, 9-rdzeniowy procesor (1.2GHz), 2GB pamięci RAM, panel LCD, wbudowany zasilacz z dwoma wejściami, slot SmartCard, RouterOS L6, USB, microSD, mocowanie do rack 1U

Producent: MikroTik

1 769,12 zł z VAT 1 438,31 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM4, duplex, 2m

25,07 zł z VAT 20,38 zł netto

szt

Zasilacz 5V 2.5A

Zasilacz 5V 2.5A

Zasilacz m.in. dla RDAA-81 oraz OvisLink WLA-5000AP

Producent: brak danych

23,25 zł z VAT 18,90 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Przyłączacz elektryczny 3 żyłowy biały 3m

14,76 zł z VAT 12,00 zł netto

szt

Końcówka kątowa do akumulatora ML062

1,97 zł z VAT 1,60 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator