WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Cloud Router Switch CRS112-8G-4S-IN

Producent: MikroTik

496,10 zł z VAT 403,33 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik Cloud Router Switch CRS112-8G-4S-IN jest urządzeniem z serii inteligentnych przełączników (smart switch). Jest to w pełni funkcjonalny przełącznik warstwy 3 zarządzany przez system RouterOS level 5. Porty mogą zostać usunięte z konfiguracji przełącznika i wykorzystywane do routingu. Urządzenie zostało wyposażone w 8 portów Gigabit Ethernet oraz 4 gniazda na wkładki SFP. Wszystkie porty Ethernet są w pełni niezależne i obsługują 802.1Q - VLAN, oraz zaawansowane protokoły routingu warstwy 3 takie jak RIPv2, OSPF i BGP4. Urządzeniem można zarządzać przez GUI (przez www) oraz CLI (Telnet, SSH). CRS112-8G-4S-IN jest w obudowie typu "Desktop" o wymiarach 309 x 320 x 50 mm. 
 
Najważniejsze cechy:
  • Procesor QCA8511-AL1C 400MHz
  • 8x portów Gigabit Ethernet
  • 4x gniazdo na wkładkę SFP
  • System operacyjny RouterOS Level 5
  • Zasilanie poprzez zasilacz (złącze 'jack') lub PoE (ETH 1)
CRS112-8G-4S-IN
 
Procesor
QCA8511-AC1C
Taktowanie procesora
400 MHz
Liczba rdzeni
1
Pamięć RAM
128 MB
Pamięć Flash
16 MB
Gigabitowe porty Ethernet
8
Sloty SFP
4
Chip przełącznika
QCA8511-AL1C
Maksymalny pobór mocy
13,5 W
Napięcie wejściowe
10 - 57 V
Monitorowanie napięcia
Tak
Monitorowanie temperatury PCB
Tak
Radiator na procesorze
Tak
Radiator na chipie przełącznika
Tak
Wejście PoE
Tak
Port konsoli
RJ45
Wymiary
309 x 320 x 50 mm
System operacyjny
RouterOS
Dopuszczalna temperatura pracy
Od -30 do 60 st. C
Poziom licencji
5

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Profesjonalny ściągacz izolacji HT-332

Profesjonalny ściągacz izolacji HT-332

Do przewodów koncentrycznych: H155, RG58, RG59, RG6, RG62, 3C2V, 4C2V, 5C2V

Producent: Hanlong

34,99 zł z VAT 28,45 zł netto

szt

Opaska zaciskowa biała 2.5mm x 20cm

Opaska zaciskowa biała 2.5mm x 20cm

Opakowanie 100 szt.

Producent: brak danych

5,41 zł z VAT 4,40 zł netto

szt

TP-Link MC111CS

TP-Link MC111CS

Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, WDM Tx: 1550nm Rx: 1310nm

Producent: TP-Link

103,87 zł z VAT 84,45 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 2m

8,73 zł z VAT 7,10 zł netto

szt

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC Duplex

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC Duplex

Uwaga! Akcesoria światłowodowe przedstawione na zdjęciach nie są częścią zestawu!

Producent: Mantar

71,34 zł z VAT 58,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

RouterBoard PowerBox Pro (RB960PGS-PB)

RouterBoard PowerBox Pro (RB960PGS-PB)

5 gigabitowych portów Ethernet, SFP, 128 MB pamięci RAM

Producent: MikroTik

358,00 zł z VAT 291,06 zł netto

szt

TP-Link TL-SG3216

TP-Link TL-SG3216

Zarządzalny switch, 16 portów 10/100/1000 Mbps, 2 sloty SFP. Model wycofany z produkcji, następca: TP-Link T2600G-18TS.

Producent: TP-Link

539,81 zł z VAT 438,87 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator