WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Cloud Router Switch CRS112-8G-4S-IN

Producent: MikroTik

502,44 zł z VAT 408,49 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik Cloud Router Switch CRS112-8G-4S-IN jest urządzeniem z serii inteligentnych przełączników (smart switch). Jest to w pełni funkcjonalny przełącznik warstwy 3 zarządzany przez system RouterOS level 5. Porty mogą zostać usunięte z konfiguracji przełącznika i wykorzystywane do routingu. Urządzenie zostało wyposażone w 8 portów Gigabit Ethernet oraz 4 gniazda na wkładki SFP. Wszystkie porty Ethernet są w pełni niezależne i obsługują 802.1Q - VLAN, oraz zaawansowane protokoły routingu warstwy 3 takie jak RIPv2, OSPF i BGP4. Urządzeniem można zarządzać przez GUI (przez www) oraz CLI (Telnet, SSH). CRS112-8G-4S-IN jest w obudowie typu "Desktop" o wymiarach 309 x 320 x 50 mm. 
 
Najważniejsze cechy:
  • Procesor QCA8511-AL1C 400MHz
  • 8x portów Gigabit Ethernet
  • 4x gniazdo na wkładkę SFP
  • System operacyjny RouterOS Level 5
  • Zasilanie poprzez zasilacz (złącze 'jack') lub PoE (ETH 1)
CRS112-8G-4S-IN
 
Procesor
QCA8511-AC1C
Taktowanie procesora
400 MHz
Liczba rdzeni
1
Pamięć RAM
128 MB
Pamięć Flash
16 MB
Gigabitowe porty Ethernet
8
Sloty SFP
4
Chip przełącznika
QCA8511-AL1C
Maksymalny pobór mocy
13,5 W
Napięcie wejściowe
10 - 57 V
Monitorowanie napięcia
Tak
Monitorowanie temperatury PCB
Tak
Radiator na procesorze
Tak
Radiator na chipie przełącznika
Tak
Wejście PoE
Tak
Port konsoli
RJ45
Wymiary
309 x 320 x 50 mm
System operacyjny
RouterOS
Dopuszczalna temperatura pracy
Od -30 do 60 st. C
Poziom licencji
5

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link TL-WR940N

TP-Link TL-WR940N

Standard 802.11n, prędkości przesyłania danych do 300Mbps DEMO

Producent: TP-Link

92,87 zł z VAT 75,50 zł netto

szt

TP-Link TL-SM311LM

TP-Link TL-SM311LM

1000Base-SX (850nm), MM LC, 550m

Producent: TP-Link

81,76 zł z VAT 66,47 zł netto

szt

RouterBoard SXT 2 (RBSXTG-2HnD)

RouterBoard SXT 2 (RBSXTG-2HnD)

kompletne urządzenie typu CPE pracujące w standardzie 802.11n 2x2 MIMO DEMO

Producent: MikroTik

284,89 zł z VAT 231,62 zł netto

szt

Szafkowy zasilacz buforowy ZBF-24V-5A-17Ah

306,27 zł z VAT 249,00 zł netto

szt

Tenda F3-16

Tenda F3-16

Bezprzewodowy router, 2.4 GHz, 300 Mb/s, 2T3R

Producent: Tenda

44,28 zł z VAT 36,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

TP-Link T3700G-28TQ

TP-Link T3700G-28TQ

Gigabitowy, stackowalny przełącznik zarządzalny L3 JetStream, 28 portów

Producent: TP-Link

5 715,74 zł z VAT 4 646,94 zł netto

szt

D-Link DGS-1510-52

D-Link DGS-1510-52

Zarządzalny gigabitowy, stakowalny, 52-portowy przełącznik Smart, wyposażony w 48x gigabitowych portów Ethernet, 2x porty SFP i 2x porty 10GbE SFP+.

Producent: D-Link

2 516,92 zł z VAT 2 046,28 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator