WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Obudowa Rack 19" 2x Switch PoE 8-portowy 24V/48V

Producent: ZhangQing

33,65 zł z VAT 27,36 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Obudowa do montażu dwóch switchy PoE 8-portowych 24V/48V w szafie rack.

Produkty Pokrewne/Powiązane

Switch PoE 8-portowy 24V/48V

BESTSELLER

Switch PoE 8-portowy 24V/48V

Niezarządzalny 8-portowy switch Fast Ethernet z 7 portami PoE

Producent: ZhangQing

215,94 zł z VAT 175,56 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Wtyk RJ45 z pozłacanymi pinami (drut)

0,18 zł z VAT 0,15 zł netto

szt

RouterBoard RB450G, 5x LAN, 256MB SD-RAM i 512MB FLASH

366,44 zł z VAT 297,92 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310

1000Base-LX (1310nm), SM LC, 20km, Dual Fiber

Producent: Option

42,12 zł z VAT 34,24 zł netto

szt

Option SFP/SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable (DAC), 1m

92,55 zł z VAT 75,24 zł netto

szt

Koszulka T-Shirt Mikrotik XL (MTTS-XL)

25,24 zł z VAT 20,52 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Szafka hermetyczna na maszt antenowy SM-30-30-15

Szafka hermetyczna na maszt antenowy SM-30-30-15

Szafka zewnętrzna do montażu na maszcie antenowym.

Producent: Mantar

241,45 zł z VAT 196,30 zł netto

szt

Szafka wewnętrzna TPR-0, 150x150x80, szara

Szafka wewnętrzna TPR-0, 150x150x80, szara

Szafka metalowa do montażu urządzeń elektronicznych.

Producent: StalFlex

46,74 zł z VAT 38,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator