WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik MTAS-5G-15D120

Producent: MikroTik

190,85 zł z VAT 155,16 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Dostępny

Antena sektorowa MikroTik MTAS-5G-15D120 pracująca w paśmie 5 GHz i charakteryzująca się zyskiem 15 dBi. Urządzenie jest montowane przy pomocy uchwytu typu SXT, a więc można go zastosować z systemem QuicMount. Antena ma dualną polaryzację, została wyposażona w dwa złącza typu RP-SMA. Szerokość wiązki wynosi 120°. MTAS-5G-15D120 bardzo dobrze nadaje się do współpracy z BaseBox 2 i BaseBox 5, NetMetal (NetMetal 5NetMetal 5SHPNetMetal 5 tripleNetMetal 5SHP triple) i innymi urządzeniami do zastosowania na zewnątrz (outdoor).

Najważniejsze cechy:
  • zysk 15 dBi
  • pracuje w paśmie 5 GHz
  • dualna polaryzacja
  • uchwyt typu SXT
  • dwa złącza RP-SMA
  • przeznaczona do współpracy z BaseBox, NetBox, NetMetal i innymi urządzeniami stosowanymi na zewnątrz
MTAS-5G-15D120
 
Zysk energetyczny
15 dBi
Zakres częstotliwości
5,17 - 5,825 GHz
Polaryzacja
Pionowa i pozioma
Szerokość wiązki 3DB - azimuth
120°
Szerokość wiązki 3DB - elevation
10°
VSWR
1,43 standardowo
1,8 maksymalnie
Izolacja pomiędzy portami
> 40 dB minimum
Stosunek mocy wiązki przód / tył
> 30 dB
Polaryzacja ortogonalna
> 30 dB

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Pigtail MMCX - N/ż (30 cm)

24,45 zł z VAT 19,88 zł netto

szt

TP-Link TL-WA850RE

TP-Link TL-WA850RE

Wzmacniacz sygnału bezprzewodowego przeznaczony jest do zwiększenia zasięgu i siły sygnału istniejącej sieci bezprzewodowej. Wersja z portem LAN.

Producent: TP-Link

68,88 zł z VAT 56,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Ubiquiti (PBE-M5-300) PowerBeam M5 22dBi 5GHz 300 MIMO

325,91 zł z VAT 264,97 zł netto

szt

Koszulka T-Shirt MikroTik XL (MTTS-XL)

26,78 zł z VAT 21,77 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM LC, 3km, DDM

Producent: Option

42,04 zł z VAT 34,18 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Wisnetworks WIS-ANO2412 MIMO Omni

446,12 zł z VAT 362,70 zł netto

szt

DishEter 20 HV

DishEter 20 HV

Antena paraboliczna dwupolaryzacyjna z dwoma wejściami antenowymi pracującymi z ortogonalnymi polaryzacjami.

Producent: Cyberbajt

402,21 zł z VAT 327,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator