Ubiquiti (LBE-5AC-16-120) LiteBeam 5AC AP 5GHz 16 dBi, 120°
Producent: Ubiquiti
Produkt archiwalny
Ubiquiti LiteBeam 5AC AP (LBE-5AC-16-120) to kompletny system radiowy przeznaczony na pasmo 5GHz pracujący w standardzie 802.11ac. Dzięki zastosowaniu unikalnego systemu montowania umożliwiającego 3-osiową regulację anteny możliwe jest szybkie i łatwe dostosowanie urządzenia. Antena charakteryzuje się zyskiem 16dBi. Urządzenie zostało wyposażone w zintegrowany moduł radiowy o mocy do 25dBm oraz jeden port Gigabit Ethernet 10/100/1000Mbps. LiteBeam cechuje się wysoką wydajnością i niezwykłym zasięgiem aż do 30km. Urządzenie jest zasilane przez pasywne PoE (zasilacz w komplecie).
Następcą LiteBeam 5AC AP (LBE-5AC-16-120) jest Ubiquiti LiteAP AC (LAP-120).
Procesor
MIPS 74K
Pamieć
64 MB
Interfejsy sieciowe
1x 10/100/1000 Ethernet
Zakres częstotliwości
5150 - 5875 MHz
Maksymalna moc układu radiowego
25dBm
Maksymalny pobór mocy
4 W
Rodzaj zasilania
24V, 0.5A PoE
Wymiary
bez uchwytu: 452.3 x 78.7 x 54.4 mm
Masa
bez uchwytu: 420 g
Zgodność
FCC, IC, CE
Zgodność z RoHS
Tak
Temperatura pracy
-40 do 70 °C
Wilgotność
5 do 95% (bez kondensacji)
Produkty Pokrewne/Powiązane
Ubiquiti (LAP-120) LiteAP AC
Ubiquiti (LAP-120) LiteAP AC
Kompletny system radiowy przeznaczony na pasmo 5GHz.
Następca LiteBeam 5AC AP (LBE-5AC-16-120) o identycznych parametrach.
Producent: Ubiquiti
szt
Ubiquiti airMAX LiteBeam 5AC (LBE-5AC-Gen2)
Ubiquiti UISP airMAX LiteBeam 5AC (LBE-5AC-Gen2)
Kompletne urządzenie bezprzewodowe pracujące w paśmie 5 GHz o zysku energetycznym 23 dBi. Wyposażone w 1x port Gigabit Ethernet oraz radio 2,4GHz przeznaczone do konfiguracji. Obsługuje standardy 802.11 a/n/ac
szt
Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również
Option Gigabit Media Konwerter MC211CS
Producent: Option
Akumulator MW 18-12
Akumulator MW 18-12
Bezobsługowy akumulator AGM 12V-18Ah o wym. 181 x 77 x 167 mm.
Terminal / złącze: śruba z góry M5 (T13)
Producent: MW Power
MikroTik hAP Lite (RB941-2nD)
MikroTik hAP Lite (RB941-2nD)
4x LAN, 32MB RAM, 2.4GHz 802.11b/g/n