WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Interline SURFER mini GSM/3G-UMTS/LTE

Producent: InterLine

35,06 zł z VAT 28,50 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

SURFER mini jest jedną z najbardziej uniwersalnych anten dla sieci komórkowych. Antena dostosowana jest do częstotliwości operatorów sieci komórkowych na całym świecie (z wyjątkiem Ameryki Północnej i Południowej) i działa w częstotliwościach 880-960MHz oraz 1710-2170MHz. Antena jest wyposażona w 5 metrowy elastyczny przewód RG-174, który można “przymknąć” oknem bez wiercenia otworów w elewacji budynku zakończony złączem RP-SMA wtyk. Do anteny dołączony jest specjalny adapter umożliwiający podłączenie anteny do modemu ze złączem CRC9 lub TS-9.
824-960 MHz
824-960 MHz
824-960 MHz

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Zasilacz 24V 5A

55,35 zł z VAT 83,43 zł 45,00 zł netto

szt

MikroTik S+85DLC03D SFP+ 10G, MM LC, 850nm, 300m, DDMI

MikroTik S+85DLC03D SFP+ 10G, MM LC, 850nm, 300m, DDMI

Wkładka SFP+ 10Gbps dla światłowodu wielomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CCR1036-8G-2S+.

Producent: MikroTik

218,10 zł z VAT 177,32 zł netto

szt

Antena Dual LTE Diablo 9dBi 2x Twix (CRC9/TS9)

92,25 zł z VAT 75,00 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 0.25m (zielony)

1,55 zł z VAT 1,26 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Quectel EP06 Modem MiniPCI Express LTE Cat6

BESTSELLER

Quectel EP06 Modem MiniPCI Express LTE Cat6

Modem renomowanej firmy Quectel, działa z Mikrotik

Producent: Quectel

340,78 zł z VAT 277,06 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Antena dla AP 3 dBi (SMA)

14,13 zł z VAT 11,49 zł netto

szt

Magnetyczna antena 11 dBi Huawei E156G, E160, E169, E173, E620, E630

Magnetyczna antena 11 dBi Huawei E156G, E160, E169, E173, E620, E630

Antena do modemów: HUAWEI E600, E612, E618, E620, E630, EC321, E160, E169G, E156G , E169 Antena posiada solidna podstawę magnetyczną o średnicy 80mm, co daje pewność, iż antena nie zsunie się z pochyłego, metalowego parapetu.

Producent: brak danych

46,74 zł z VAT 68,88 zł 38,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator