WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

RouterBoard Groove 52 ac (RBGrooveG-52HPacn)

Producent: MikroTik

282,04 zł z VAT 229,30 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik RouterBoard Groove 52 ac to nowy model MikroTika z serii Groove - niewielkich urządzeń bezprzewodowych przeznaczonych do użytku na zewnątrz. Wykorzystuje standard IEEE 802.11ac i umożliwia pracę w pasmach 2,4 i 5 GHz jednocześnie. Został wyposażony w gigabitowy port Ethernet, aby w pełni wykorzystać możliwości oferowane przez nowoczesny protokół.

Urządzenie posiada wbudowane złącze N męskie, może współpracować z anteną o jednej polaryzacji (single chain). Maksymalna szerokość kanału w paśmie 5 GHz wynosi 80 MHz, a w 2,4 - 40 MHz. Moc nadawcza sięga 26 dBm w 5 GHz (24 dBm dla 2,4 GHz). Groove 52 ac wyposażony został w procesor QCA9556 o taktowaniu 720 MHz.

Groove 52 ac posiada system RouterOS z licencją na poziomie Level3. Przeznaczona jest do wykorzystania jako urządzenie klienckie w połączeniach typu punkt-wielopunkt lub do połączeń typu punkt-punkt.

Zestaw nie zawiera anteny.

Najważniejsze cechy:
  • urządzenie dual band - pasma 2,4 i 5 GHz
  • standard IEEE 802.11ac
  • kompatybilność wstecz ze starszymi protokołami - 802.11a/b/g/n
  • kanały o maksymalnej szerokości 80 MHz w 5 GHz i 40 MHz w 2,4 GHz
  • złącze N męskie
  • moc nadawcza 26 dBm w paśmie 5 GHz i 24 dBm w paśmie 2,4 GHz
  • single-chain
  • licencja na poziomie Level3
Groove 52 ac (RBGrooveG-52HPacn)
 
Procesor
QCA9556
Taktowanie procesora
650 MHz
Pamięć RAM
64 MB
Pamięć wbudowana
16 MB Flash
Porty
1 gigabitowy port Ethernet 10/100/1000
Pasmo
5 GHz
2,4 GHz
Zakres częstotliwości
5150 - 5875 MHz
2412 - 2484 MHz
Protokoły
802.11ac/a/n
802.11b/g/n
Szerokość kanału
5 / 10 MHz (tylko a/n)
20 / 40 / 80 MHz
5 / 10 / 20 / 40 MHz
Moduł radiowy
QCA9889
Licencja
Level 3
Monitorowanie temperatury PCB
Tak
Monitorowanie napięcia
Tak
Wejście PoE
Tak
Zakres napięcia wejściowego
11 - 30 V (pasywne PoE)
Dopuszczalna temperatura pracy
Od -40 do 70 st. C
Wymiary
177 x 44 x 44 mm
Pobór mocy
5 W
Skład zestawu
Urzadzenie
Zasilacz 24 V, 0.38 A
Opaski zaciskowe
Gigabitowy injector PoE

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

RouterBoard SXT 2 (RBSXTG-2HnD)

RouterBoard SXT 2 (RBSXTG-2HnD)

kompletne urządzenie typu CPE pracujące w standardzie 802.11n 2x2 MIMO DEMO

Producent: MikroTik

282,04 zł z VAT 229,30 zł netto

szt

Ubiquiti (ER-X-SFP) EdgeRouter X, 5x Gigabit Ethernet, 1x SFP

320,37 zł z VAT 260,46 zł netto

szt

Cloud Core Router CCR1009-7G-1C-1S+

Cloud Core Router CCR1009-7G-1C-1S+

7x gigabitowych portów Ethernet, 1x Combo port (SFP lub Gigabit Ethernet), 1xSFP+, 9-rdzeniowy procesor (1.2GHz), 2GB pamięci RAM, panel LCD, wbudowany zasilacz z dwoma wejściami, slot SmartCard, RouterOS L6, USB, microSD, mocowanie do rack 1U

Producent: MikroTik

1 769,12 zł z VAT 1 438,31 zł netto

szt

Huawei ONT HG8546M (GPON) 1x SC/UPC 1x GE 3x FE 1x POTS 1x USB WIFI

156,63 zł z VAT 127,34 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

TP-Link TL-WA855RE

TP-Link TL-WA855RE

Uniwersalny wzmacniacz sieci bezprzewodowej, N300.

Producent: TP-Link

89,18 zł z VAT 72,50 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator