WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Gniazdo podtynkowe modularne, 2x keystone (SX9-2-0-WH)

Producent: Solarix

12,85 zł z VAT 10,45 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Modularne gniazdo podtynkowe Solarix SX9-2-0-WH, jest przeznaczone do instalacji dwóch modułów typu keystone. Zostało zaprojektowane tak, aby wymiana modułów przebiegała łatwo i bezproblemowo. Rozwiązanie to pozwala na szybką modernizację sieci bez konieczności wymiany na nowo całego gniazda - wystarczy jedynie zmienić moduł.

Moduły keystone są instalowane pod kątem 45°, co powala na prowadzenie patchcordów tuż przy ścianie, zachowując wysoką estetykę wykonania. Zintegrowana, uchylna osłona z mechanizmem samodomykającym, chroni gniazdo RJ-45 przed kurzem i zabrudzeniami.

Gniazda podtynkowe Solarix SX9 są przystosowane do współpracy z puszkami 80x80, umożliwiającymi na szybki montaż natynkowy.

Najważniejsze cechy:
  • możliwość instalacji 2 modułów typu keystone
  • montaż modułu pod kątem 45°
  • montaż podtynkowy
  • klapka przeciwkurzowa
  • kolor biały
  • materiał wykonania: FR plast, zgodny z UL94-0

Produkty Pokrewne/Powiązane

Puszka natynkowa 80x80 do gniazd (SX9-0-WH)

9,90 zł z VAT 8,05 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Przedłużacz kabla zasilającego IEC 320 C13 na C14, VDE, 5m

Przedłużacz kabla zasilającego IEC 320 C13 na C14, VDE, 5m

Przedłużacz kabla zasilającego IEC 320 C13 na IEC 320 C14, VDE, długość 5m. Przeznaczony również do zasilaczy awaryjnych UPS ze złączem IEC

Producent: Lanberg

37,70 zł z VAT 30,65 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 250m G657A2

234,68 zł z VAT 190,80 zł netto

szt

MikroTik hAP mini (RB931-2nD)

MikroTik hAP mini (RB931-2nD)

3x LAN, 32MB RAM, 2.4GHz 802.11b/g/n

Producent: MikroTik

98,40 zł z VAT 80,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS328-24P-4S+RM

MikroTik Cloud Router Switch CRS328-24P-4S+RM

24x gigabitowe porty Ethernet, 4x SFP+, dual boot, PoE+ 802.3af/at

Producent: MikroTik

2 071,66 zł z VAT 1 684,28 zł netto

szt

Światłowód Solarix 2f DAC doziemny OS PP, G657A1, SXKO-DAC-2-OS-PP

Światłowód Solarix 2f DAC doziemny OS PP, G657A1, SXKO-DAC-2-OS-PP

Kabel światłowodowy doziemny DAC z powłoką PP, klasą reakcji na ogień Fca, 2 włókna SM 9/125

Producent: Solarix

1,25 zł z VAT 1,02 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Gniazdo podtynkowe modularne, 1x keystone (SX9-1-0-WH)

11,75 zł z VAT 9,55 zł netto

szt

Moduł na keystone na szynę DIN (SXKJ-DIN-GY)

Moduł na keystone na szynę DIN (SXKJ-DIN-GY)

Moduł przemysłowy do montażu keystone 1xRJ45 na szynę DIN

Producent: Solarix

14,70 zł z VAT 11,95 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator