WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Cloud Core Router CCR1009-7G-1C-1S+PC

Producent: MikroTik

1 832,13 zł z VAT 1 489,54 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik Cloud Core Router CCR1009-7G-1C-1S+PC to następca CCR1009-8G-1S-1S+PC. Urządzenie posiada 7 gigabitowych portów Ethernet, port combo Ethernet/SFP, slot SFP+ (10 Gb/s) oraz port USB. Wyposażone zostało w procesor TILE-Gx9 z 9 rdzeniami, o taktowaniu 1 GHz. Dodatkową funkcjonalnością jest dotykowy ekran LCD oraz wsparcie Smart Card i kart pamięci microSD.

W nowej wersji port SFP został zmieniony na port Combo Ethernet/SFP, aby zwiększyć możliwości zastosowania urządzenia. Wspierana jest również prędkość 100 Mb/s na wkładce SFP (100BASE-LX/100BASE-SX/100BASE-BX), a nie tylko 1,25 Gb/s. Nowy CCR1009 nie jest wyposażony w chip przełączający (switch-chip), każdy z portów Ethernet działa teraz niezależnie i jest podłączony bezpośrednio do procesora. Dzięki temu udało się zwiększyć przepustowość z 16 Gb/s do 18 Gb/s.

CCR1009-7G-1C-1S+PC jest chłodzony pasywnie, został zamknięty w niewielkiej obudowie, którą, dzięki uszom znajdującym się w zestawie, można zamontować w szafie Rack 19". Urządzenie może być zasilane poprzez PoE lub wtyk DC (w zestawie znajduje się zasilacz 24 V, 2.5 A), oba źródła zasilania mogą działać redundantnie.

Najważniejsze cechy:
  • 7 gigabitowych portów Ethernet
  • 1 port Combo SFP/Ethernet
  • 1 slot SFP+ (10 Gb/s)
  • port USB i RS232
  • procesor TILE-Gx9 (9 rdzeni, taktowanie 1 GHz)
  • 2 GB pamięci RAM
  • przepustowość 18 Gb/s
  • dotykowy wyświetlacz LCD
  • zasilanie przez wtyk DC lub PoE (redundantnie)
CCR1009-7G-1C-1S+PC
 
Procesor
TILE-Gx9
Ilość rdzeni procesora
9
Taktowanie
1 GHz
Pamięć RAM
2 GB
Pamięć wbudowana
128 MB
Rodzaj pamięci wbudowanej
NAND
Porty Ethernet
7 gigabitowych portów 10/100/1000 Mb/s
Porty Combo SFP/Ethernet
1
Sloty SFP+
1
Porty USB
1 port, microUSB typ AB
(w zestawie kabel z wyjściem USB 2.0)
Port serial
RS232
Smart card
Tak
Karta pamięci
microSD
Wtyk DC
1
Wejście PoE
Tak
Zakres napięcia wejściowego
18 - 56 V
Maksymalny pobór mocy
33 W
Monitorowanie napięcia
Tak
Monitorowanie temperatury PCB
Tak
Monitorowanie temperatury procesora
Tak
Wyświetlacz LCD
Tak
Wymiary
272 x 190 x 47 mm
Waga
916 g
System operacyjny
RouterOS level 6

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 2m

9,08 zł z VAT 7,38 zł netto

szt

MikroTik SFP S-RJ01

106,21 zł z VAT 86,35 zł netto

szt

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 50m

211,90 zł z VAT 172,28 zł netto

szt

Ubiquiti (ES-48-Lite) EdgeSwitch 48, Lite Non-POE

1 712,11 zł z VAT 1 391,96 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 3km

Producent: Option

43,49 zł z VAT 35,36 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Wisnetworks WIS-R5100 Multi-WAN Hotspot Gateway

Wisnetworks WIS-R5100 Multi-WAN Hotspot Gateway

WISP/Hotel Multi-WAN Gigabit Hotspot Gateway.

Producent: Wisnetworks

510,45 zł z VAT 415,00 zł netto

szt

Ubiquiti (ER-10X) EdgeRouter 10X

Ubiquiti (ER-10X) EdgeRouter 10X

10x portów gigabitowych Ethernet, 1x port konsolowy RJ-45, 1x port USB 2.0, dwurdzeniowy procesor MIPS1004Kc o taktowaniu 880 MHz, 512MB pamięci RAM DDR3, 512MB pamięci wbudowanej.

Producent: Ubiquiti Networks

483,27 zł z VAT 392,90 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator