WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Mufa światłowodowa FTTX 1 IN, 4 OUT

34,44 zł z VAT 28,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Mufa światłowodowa Telcoline GFS-4A przeznaczona jest do osłony splotów kabli i instalacji rozgałęziających. Montowana na ścianie może być wykorzystywana w instalacjach zewnętrznych i wewnętrznych. Posiada 1 wejście na kabel dystrybucyjny, 4 wyjścia na kable klienckie oraz miejsce na zainstalowanie 4 adapterów simpexowych SC lu LC. Zamykana na kluczyk i zaciski uszczelniające.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 1m

9,79 zł z VAT 7,96 zł netto

szt

Ubiquiti (LBE-M5-23) LiteBeam M5 5GHz 23 dBi

Ubiquiti (LBE-M5-23) LiteBeam M5 5GHz 23 dBi

Ubiquiti LiteBeam M5 23dBi to kompletny system radiowy przeznaczony na pasmo 5GHz.

Producent: Ubiquiti Networks

191,99 zł z VAT 156,09 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 0,5m

8,22 zł z VAT 6,68 zł netto

szt

Cloud Core Router CCR1009-7G-1C-1S+PC

Cloud Core Router CCR1009-7G-1C-1S+PC

7x gigabitowych portów Ethernet, 1x Combo port (SFP lub Gigabit Ethernet), 1xSFP+, 9-rdzeniowy procesor (1.0GHz), 2GB pamięci RAM, panel LCD, slot SmartCard, RouterOS L6, USB, microSD, mocowanie do rack 1U, chłodzenie pasywne

Producent: MikroTik

1 769,12 zł z VAT 1 438,31 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 3km

Producent: Option

46,16 zł z VAT 37,53 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Mufa światłowodowa naścienna FDB-0212G-CAS, 2 wejścia, 12 wyjść

Mufa światłowodowa naścienna FDB-0212G-CAS, 2 wejścia, 12 wyjść

Wersja z ramką na splittery kasetkowe; 2 wejścia, 12 wyjść

62,35 zł z VAT 50,69 zł netto

szt

Mufa światłowodowa Tycon 400 B8 (96J: Ax4 lub Bx4)

Mufa światłowodowa Tycon 400 B8 (96J: Ax4 lub Bx4)

Seria pionowych muf Tycon wyposażona jest w pełni hermetyczne, termozgrzewalne porty wlotu/wylotu.

246,30 zł z VAT 200,24 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator