WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Mufa światłowodowa FTTX 1 IN, 4 OUT

34,44 zł z VAT 28,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Mufa światłowodowa Telcoline GFS-4A przeznaczona jest do osłony splotów kabli i instalacji rozgałęziających. Montowana na ścianie może być wykorzystywana w instalacjach zewnętrznych i wewnętrznych. Posiada 1 wejście na kabel dystrybucyjny, 4 wyjścia na kable klienckie oraz miejsce na zainstalowanie 4 adapterów simpexowych SC lu LC. Zamykana na kluczyk i zaciski uszczelniające.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Ubiquiti (LBE-M5-23) LiteBeam M5 5GHz 23 dBi

Ubiquiti (LBE-M5-23) LiteBeam M5 5GHz 23 dBi

Ubiquiti LiteBeam M5 23dBi to kompletny system radiowy przeznaczony na pasmo 5GHz.

Producent: Ubiquiti Networks

188,44 zł z VAT 153,20 zł netto

szt

Optix kabel AirFlow S-QOTKSdD 8J 9/125 ITU-T G.657A2 (Span 80m) - 1000m BOX

1 373,37 zł z VAT 1 116,56 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Tacka światłowodowa na 24 spawy

17,10 zł z VAT 13,90 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Pigtail SC/APC, SM, 1m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

4,10 zł z VAT 3,33 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik Wireless Wire Dish (RBLHGG-60adkit)

MikroTik Wireless Wire Dish (RBLHGG-60adkit)

Bezprzewodowy link pracujący w paśmie 60 GHz o przepustowości do 2 Gb/s i maksymalnym zasięgu transmisji 1500 metrów.

Producent: MikroTik

1 056,96 zł z VAT 859,32 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Mufa światłowodowa Tracom FOSC-M (023)

Mufa światłowodowa Tracom FOSC-M (023)

DOME FOSC-M jest mufą przelotową/poziomą (horyzontalną) wyposażoną w 3 porty wlotu/wylotu.

Producent: Tracom

122,16 zł z VAT 99,32 zł netto

szt

Mufa światłowodowa nasłupowa FDB-0224F-CAS, 2 wejścia, 24 wyjścia

Mufa światłowodowa nasłupowa FDB-0224F-CAS, 2 wejścia, 24 wyjścia

Wersja z ramką na splittery kasetkowe; 2 wejścia, 24 wyjścia

73,90 zł z VAT 60,08 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator