WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Mufa światłowodowa FTTX 1 IN, 4 OUT

34,44 zł z VAT 28,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Mufa światłowodowa Telcoline GFS-4A przeznaczona jest do osłony splotów kabli i instalacji rozgałęziających. Montowana na ścianie może być wykorzystywana w instalacjach zewnętrznych i wewnętrznych. Posiada 1 wejście na kabel dystrybucyjny, 4 wyjścia na kable klienckie oraz miejsce na zainstalowanie 4 adapterów simpexowych SC lu LC. Zamykana na kluczyk i zaciski uszczelniające.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 1m

10,14 zł z VAT 8,24 zł netto

szt

Przewód UTP Seven, kat.5e, 305m

293,97 zł z VAT 239,00 zł netto

szt

Ubiquiti (NBE-M5-16) NanoBeam M5 16dBi 5GHz MIMO

267,84 zł z VAT 217,76 zł netto

szt

Option Gigabit Media Konwerter MC220S SFP-RJ45

Option Gigabit Media Konwerter MC220S SFP-RJ45

1x slot SFP i 1x port Ethernet z autonegocjacją (10/100/1000 Mbps)

Producent: Option

98,36 zł z VAT 79,97 zł netto

szt

Kasetka PLC 1x8

7,38 zł z VAT 6,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Mufa światłowodowa naścienna FDB-0212F, 2 wejścia, 12 wyjść

65,71 zł z VAT 53,42 zł netto

szt

Poprzecznik - wspornik z regulowanym mocowaniem na słup prostokątny, 11 otworów

Poprzecznik - wspornik z regulowanym mocowaniem na słup prostokątny, 11 otworów

11-otworowy stalowy poprzecznik z regulowanym systemem mocowania na słupach o przekroju prostokątnym.

Producent: Telcoline

46,74 zł z VAT 38,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator