WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Mufa światłowodowa FTTX 1 IN, 4 OUT

34,44 zł z VAT 28,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Mufa światłowodowa Telcoline GFS-4A przeznaczona jest do osłony splotów kabli i instalacji rozgałęziających. Montowana na ścianie może być wykorzystywana w instalacjach zewnętrznych i wewnętrznych. Posiada 1 wejście na kabel dystrybucyjny, 4 wyjścia na kable klienckie oraz miejsce na zainstalowanie 4 adapterów simpexowych SC lu LC. Zamykana na kluczyk i zaciski uszczelniające.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord UTP kat.5e 0.5m (szary)

1,66 zł z VAT 1,35 zł netto

szt

Osłonki spawów 45mm grubość 2.5mm (100 szt.)

Osłonki spawów 45mm grubość 2.5mm (100 szt.)

Osłonki spawów światłowodowych to elastyczne rurki wykonane z tworzywa sztucznego zmniejszającego swoją objętość pod wpływem ciepła. Zabezpieczają spawy i połączenia przed urazami mechanicznymi, zanieczyszczeniami, wilgocią oraz usztywniają połączenie.

19,75 zł z VAT 16,06 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 0.5m

7,36 zł z VAT 5,98 zł netto

szt

Ubiquiti (NBE-M5-16) NanoBeam M5 16dBi 5GHz MIMO

279,42 zł z VAT 227,17 zł netto

szt

Optix kabel AirFlow S-QOTKSdD 8J 9/125 ITU-T G.657A2 (Span 80m) - 1000m BOX

1 495,20 zł z VAT 1 215,61 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Mufa światłowodowa Telcoline GFP-16G-C, 2 wejścia, 16 wyjść, szara

Mufa światłowodowa Telcoline GFP-16G-C, 2 wejścia, 16 wyjść, szara

Wersja z dwoma miejscami na kasety ze splitterem

Producent: Telcoline

71,34 zł z VAT 58,00 zł netto

szt

Mufa światłowodowa Telcoline GFP-24N-WH, 4 wejścia, 24 wyjścia

126,75 zł z VAT 103,05 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator