WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Mufa światłowodowa FTTX 1 IN, 4 OUT

34,44 zł z VAT 28,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Mufa światłowodowa Telcoline GFS-4A przeznaczona jest do osłony splotów kabli i instalacji rozgałęziających. Montowana na ścianie może być wykorzystywana w instalacjach zewnętrznych i wewnętrznych. Posiada 1 wejście na kabel dystrybucyjny, 4 wyjścia na kable klienckie oraz miejsce na zainstalowanie 4 adapterów simpexowych SC lu LC. Zamykana na kluczyk i zaciski uszczelniające.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 1m

8,95 zł z VAT 7,28 zł netto

szt

Stelaż zapasu kabla 600x600x100mm

60,27 zł z VAT 49,00 zł netto

szt

Pigtail SC/APC, SM, 1m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

3,52 zł z VAT 2,86 zł netto

szt

Hak słupowy M12 250mm

10,27 zł z VAT 8,35 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Mufa światłowodowa pionowa MINI FOM-O

Mufa światłowodowa pionowa MINI FOM-O

Max. pojemność spawów: 24 (6x4)

97,17 zł z VAT 192,62 zł 79,00 zł netto

szt

Mufa światłowodowa Telcoline GFP-16G-C, 2 wejścia, 16 wyjść, szara

Mufa światłowodowa Telcoline GFP-16G-C, 2 wejścia, 16 wyjść, szara

Wersja z dwoma miejscami na kasety ze splitterem

Producent: Telcoline

71,34 zł z VAT 58,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator