WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Mufa światłowodowa FTTX 1 IN, 4 OUT

34,44 zł z VAT 28,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Mufa światłowodowa Telcoline GFS-4A przeznaczona jest do osłony splotów kabli i instalacji rozgałęziających. Montowana na ścianie może być wykorzystywana w instalacjach zewnętrznych i wewnętrznych. Posiada 1 wejście na kabel dystrybucyjny, 4 wyjścia na kable klienckie oraz miejsce na zainstalowanie 4 adapterów simpexowych SC lu LC. Zamykana na kluczyk i zaciski uszczelniające.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/UPC, SM, SIMPLEX

1,48 zł z VAT 1,20 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 1m

9,82 zł z VAT 7,98 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 1m

9,82 zł z VAT 7,98 zł netto

szt

Option SFP/SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable (DAC), 1m

92,55 zł z VAT 75,24 zł netto

szt

Option Gigabit Media Konwerter MC220S SFP-RJ45

95,35 zł z VAT 77,52 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Mufa światłowodowa naścienna FDB-0212G, 2 wejścia, 12 wyjść

Mufa światłowodowa naścienna FDB-0212G, 2 wejścia, 12 wyjść

Wersja z ramką na adaptery; 2 wejścia, 12 wyjść

65,81 zł z VAT 53,50 zł netto

szt

Mufa światłowodowa Tracom FOSC G-D v3.0 Typ-A (48/96J 4xP010)

NOWOŚĆ!

Mufa światłowodowa Tracom FOSC G-D v3.0 Typ-A (48/96J 4xP010)

Typ-A z mocowaniem na ścianę (G-D z uszczelnieniem mechanicznym).

Producent: Tracom

134,33 zł z VAT 109,21 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator