WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Cloud Core Router CCR1009-7G-1C-1S+

Producent: MikroTik

1 787,02 zł z VAT 1 452,86 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik Cloud Core Router CCR1009-7G-1C-1S+ to następca CCR1009-8G-1S-1S+. Urządzenie posiada 7 gigabitowych portów Ethernet, port combo Ethernet/SFP, slot SFP+ (10 Gb/s) oraz port USB. Wyposażone zostało w wydajny procesor TILE-Gx9 z 9 rdzeniami, o taktowaniu 1,2 GHz. Dodatkową funkcjonalnością jest dotykowy ekran LCD oraz wsparcie Smart Card i kart pamięci microSD.

W nowej wersji port SFP został zmieniony na port Combo Ethernet/SFP, aby zwiększyć możliwości zastosowania urządzenia. Wspierana jest również prędkość 100 Mb/s na wkładce SFP (100BASE-LX/100BASE-SX/100BASE-BX), a nie tylko 1,25 Gb/s. Nowy CCR1009 nie jest wyposażony w chip przełączający (switch-chip), każdy z portów Ethernet działa teraz niezależnie i jest podłączony bezpośrednio do procesora. Dzięki temu udało się zwiększyć przepustowość z 16 Gb/s do 18 Gb/s.

Najważniejsze cechy:
  • 7 gigabitowych portów Ethernet
  • 1 port Combo SFP/Ethernet
  • 1 slot SFP+ (10 Gb/s)
  • port USB i RS232;
  • procesor TILE-Gx9 (9 rdzeni, taktowanie 1,2 GHz)
  • 2 GB pamięci RAM
  • przepustowość 18 Gb/s
  • dotykowy wyświetlacz LCD
  • zasilanie przez wtyk DC lub PoE (redundantnie)
CCR1009-7G-1C-1S
 
Procesor
TILE-Gx9
Ilość rdzeni procesora
9
Taktowanie
1,2 GHz
Pamięć RAM
2 GB
Pamięć wbudowana
128 MB
Rodzaj pamięci wbudowanej
NAND
Porty Ethernet
7 gigabitowych portów 10/100/1000 Mb/s
Porty Combo SFP/Ethernet
1
Sloty SFP+
1
Porty USB
1 port, microUSB typ AB
(w zestawie kabel z wyjściem USB 2.0)
Port serial
RS232
Smart card
Tak
Karta pamięci
microSD
Wtyk DC
1
Wejście PoE
Tak
Zakres napięcia wejściowego
18 - 56 V
Maksymalny pobór mocy
34 W
Monitorowanie napięcia
Tak
Monitorowanie temperatury PCB
Tak
Monitorowanie temperatury procesora
Tak
Wyświetlacz LCD
Tak
Wymiary
444 x 175 x 47mm
Waga
916 g
System operacyjny
RouterOS level 6

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Akumulator MWL 90-12 Long Life

Akumulator MWL 90-12 Long Life

Projektowana żywotność wynosi 10-12 lat dla 20-25 °C

Producent: MW Power

688,80 zł z VAT 560,00 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 3km

Producent: Option

49,53 zł z VAT 40,27 zł netto

szt

RouterBoard RB1100AHx4 Dude Edition

RouterBoard RB1100AHx4 Dude Edition

1GB RAM, 1400 MHz Quad Core, 13x Gigabit LAN, 128 MB + 60 GB na dołączonym dysku M.2 SSD

Producent: MikroTik

1 344,65 zł z VAT 1 093,21 zł netto

szt

Półka do szafy 19", z otworami, 270 mm, 1U, czarna

49,20 zł z VAT 40,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

TP-Link TL-ER6120

TP-Link TL-ER6120

Gigabitowy router VPN SafeStream, Dual-WAN

Producent: TP-Link

881,59 zł z VAT 716,74 zł netto

szt

Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+RM

Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+RM

Dual boot - system RouterOS lub SwitchOS

Producent: MikroTik

719,99 zł z VAT 585,36 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator