WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Cloud Core Router CCR1009-7G-1C-1S+

Producent: MikroTik

1 832,13 zł z VAT 1 489,54 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik Cloud Core Router CCR1009-7G-1C-1S+ to następca CCR1009-8G-1S-1S+. Urządzenie posiada 7 gigabitowych portów Ethernet, port combo Ethernet/SFP, slot SFP+ (10 Gb/s) oraz port USB. Wyposażone zostało w wydajny procesor TILE-Gx9 z 9 rdzeniami, o taktowaniu 1,2 GHz. Dodatkową funkcjonalnością jest dotykowy ekran LCD oraz wsparcie Smart Card i kart pamięci microSD.

W nowej wersji port SFP został zmieniony na port Combo Ethernet/SFP, aby zwiększyć możliwości zastosowania urządzenia. Wspierana jest również prędkość 100 Mb/s na wkładce SFP (100BASE-LX/100BASE-SX/100BASE-BX), a nie tylko 1,25 Gb/s. Nowy CCR1009 nie jest wyposażony w chip przełączający (switch-chip), każdy z portów Ethernet działa teraz niezależnie i jest podłączony bezpośrednio do procesora. Dzięki temu udało się zwiększyć przepustowość z 16 Gb/s do 18 Gb/s.

Najważniejsze cechy:
  • 7 gigabitowych portów Ethernet
  • 1 port Combo SFP/Ethernet
  • 1 slot SFP+ (10 Gb/s)
  • port USB i RS232;
  • procesor TILE-Gx9 (9 rdzeni, taktowanie 1,2 GHz)
  • 2 GB pamięci RAM
  • przepustowość 18 Gb/s
  • dotykowy wyświetlacz LCD
  • zasilanie przez wtyk DC lub PoE (redundantnie)
CCR1009-7G-1C-1S
 
Procesor
TILE-Gx9
Ilość rdzeni procesora
9
Taktowanie
1,2 GHz
Pamięć RAM
2 GB
Pamięć wbudowana
128 MB
Rodzaj pamięci wbudowanej
NAND
Porty Ethernet
7 gigabitowych portów 10/100/1000 Mb/s
Porty Combo SFP/Ethernet
1
Sloty SFP+
1
Porty USB
1 port, microUSB typ AB
(w zestawie kabel z wyjściem USB 2.0)
Port serial
RS232
Smart card
Tak
Karta pamięci
microSD
Wtyk DC
1
Wejście PoE
Tak
Zakres napięcia wejściowego
18 - 56 V
Maksymalny pobór mocy
34 W
Monitorowanie napięcia
Tak
Monitorowanie temperatury PCB
Tak
Monitorowanie temperatury procesora
Tak
Wyświetlacz LCD
Tak
Wymiary
444 x 175 x 47mm
Waga
916 g
System operacyjny
RouterOS level 6

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

RouterBoard SXT SA5 (RBSXTG-5HPnD-SAr2)

RouterBoard SXT SA5 (RBSXTG-5HPnD-SAr2)

Sektorowy AP o wiązce 90 stopni z portem Gigabit.

Producent: MikroTik

371,74 zł z VAT 302,23 zł netto

szt

Ubiquiti (UC-CK) UniFi Controller Cloud Key

Ubiquiti (UC-CK) UniFi Controller Cloud Key

UniFi Controller z hybrydową chmurą.

Producent: Ubiquiti Networks

350,14 zł z VAT 284,67 zł netto

szt

RouterBoard hEX (RB750Gr3)

RouterBoard hEX (RB750Gr3)

5x LAN, 256MB SD-RAM i 16MB FLASH, USB, microSD
W komplecie zasilacz DEMO

Producent: MikroTik

222,78 zł z VAT 181,12 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 2m G657A2

9,74 zł z VAT 7,92 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

TP-Link TL-ER6120

TP-Link TL-ER6120

Gigabitowy router VPN SafeStream, Dual-WAN

Producent: TP-Link

902,00 zł z VAT 733,33 zł netto

szt

Cloud Core Router CCR1016-12G

Cloud Core Router CCR1016-12G

Cloud Core Router wyposażony w 16 rdzeniowy procesor Tilera Tile-Gx16 taktowany z częstotliwością 1.2GHz oraz 12MB pamięci cache, 2GB RAM, 12x gigabitowych portów Ethernet, 1U.

Producent: MikroTik

2 395,06 zł z VAT 1 947,20 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator