WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Uchwyt na szynę DIN 35mm

Producent: brak danych

12,05 zł z VAT 9,80 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Uchwyt na szyne DIN 35mm, uchwyt umożliwia zamocowanie switcha lub innego urządzenia w pionie lub poziomie. Uchwyt posiada w komplecie śrubę M3 x 8.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik S-3553LC20D SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km, para

MikroTik S-3553LC20D SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km, para

Para wkładek SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km.
W pełni kompatybilna z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.

Producent: MikroTik

251,93 zł z VAT 204,82 zł netto

szt

Tacka światłowodowa P5012 (12/24)

BESTSELLER

8,41 zł z VAT 6,84 zł netto

szt

Pigtail LC/APC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

4,58 zł z VAT 3,72 zł netto

szt

Cloud Router Switch CRS106-1C-5S

Cloud Router Switch CRS106-1C-5S

5 slotów SFP, 1 slot Combo (Ethernet / SFP), procesor QCA8511 o taktowaniu 400 MHz, 128 MB pamięci RAM

Producent: MikroTik

210,80 zł z VAT 171,38 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/APC-LC/UPC, SM, duplex, 1m

18,72 zł z VAT 15,22 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Maszt sat balkonowy boczny 40 prawy

25,52 zł z VAT 20,75 zł netto

szt

Maszt sat balkonowy czołowy 30

22,76 zł z VAT 18,50 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator