WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Szafka wewnętrzna PSN-30/30/10 18xSC Duplex

Producent: Mantar

PROMOCJA 116,85 zł z VAT 191,70 zł 95,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

Uwaga! Akcesoria światłowodowe przedstawione na zdjęciach nie są częścią zestawu!

Najważniejsze cechy:
  • Możliwość współpracy z infrastrukturą pionową budynku
  • Wyposażona w osłonę tacek na spawy światłowodowe z polem komutacyjnym na 18 adapterów typu SC Duplex
  • Zamykanie: zamek bębenkowy (dedykowany kod klucza)
  • Możliwość wprowadzenia kabli liniowych od góry i od dołu, szafka posiada 2 otwory (ø38/29 - zaślepione) na dolnej ściance, oraz 2 otwóry na górnej
  • Dedykowane miejsce na splitter
  • W tylnej części znajdują się przetłoczenia umożliwiające montaż opasek zaciskowych porządkujących włókna światłowodu
  • Materiał: blacha stalowa gr. 1 mm
  • Pomalowana proszkowo na kolor: RAL7035 - jasnoszary, gruba struktura
Wysokość
300 mm
Szerokość
300 mm
Głębokość
100 mm
Waga
2,5 kg

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Listwa zasilająca 19", 9 gniazd, 1,8m z wyłącznikiem

Listwa zasilająca 19", 9 gniazd, 1,8m z wyłącznikiem

Listwa zasilająca z 9 gniazdami przeznaczona do montażu w szafach 19". Długość kabla 1,5m.

Producent: brak danych

76,01 zł z VAT 61,80 zł netto

szt

Przetwornica napięcia sinusPro-800E 12V 500W 800VA

495,00 zł z VAT 402,44 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

UPLink EPON OLT 222L 2x PON 2x GbE 2x SFP

UPLink EPON OLT 222L 2x PON 2x GbE 2x SFP

2x porty PON, 2x gigabitowe porty Ethernet (uplinkowe), 2x sloty SFP (uplinkowe).

Producent: UPLink

1 474,77 zł z VAT 1 199,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Szafka wewnętrzna PSN 3

Szafka wewnętrzna PSN 3

Przeznaczona do montażu naściennego, wykonana z blachy czarnej o grubości 1 mm, kolor jasnoszary.

Producent: Mantar

79,95 zł z VAT 65,00 zł netto

szt

MikroTik LHG 60G (RBLHGG-60ad)

MikroTik LHG 60G (RBLHGG-60ad)

Bezprzewodowy model z serii LHG, pracujący w paśmie 60 GHz, zgodny ze standardem IEEE 802.11ad wykorzystywany jako urządzenie klienckie lub w połączeniach punkt-punkt. Służy do połączeń na długich dystansach.

Producent: MikroTik

723,86 zł z VAT 588,50 zł netto

Dostępność: Brak towaru - termin dostawy bliżej nieokreślony

szt

Produkty z tej samej kategorii

Szafka wzmocniona do montażu naściennego M-58-58-30 WZM

519,06 zł z VAT 422,00 zł netto

szt

Szafka hermetyczna Rack 19" 5U, SH-750/595/322 IP55

Szafka hermetyczna Rack 19" 5U, SH-750/595/322 IP55

Szafa aluminiowa przeznaczona do montażu do muru

971,70 zł z VAT 790,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator