WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Czujnik natężenia prądu, indukcyjny SCT-013-030

Producent: Tinycontrol

30,75 zł z VAT 25,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Mierzy natężenie prądu zmiennego płynącego w przewodzie bez potrzeby jego rozcinania. Pomiar odbywa się po założeniu obejmy magnetycznej na POJEDYNCZY przewód prądowy. Czujnik nie będzie nic wskazywał, jeśli założony zostanie na kabel prądowy i zerowy jednocześnie. Na wyjściu czujnika pojawia się napięcie zmienne proporcjonalne do płynącego w przewodzie prądu. Czujnik może służyć do pomiarów prądu zmiennego poprzez wejścia analogowe INPA1-4 w Lan Kontrolerze v3.

Najważniejsze cechy:
  • zakres pomiaru pradu 0-30A AC
  • maksymalna średnica kabla pomiarowego - fi 12mm
  • wbudowany rezystor obciążający 62ohm
  • napięcie wyjściowe zmienne 0-1v AC
  • długośc przewodu 1m
  • masa 45g

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Czujnik prądu -15,5A do +15,5A - ACS711EX

22,14 zł z VAT 18,00 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 20km, DDM

Producent: Option

49,00 zł z VAT 39,84 zł netto

szt

Śruby M6 mocujące w otworach szyn nośnych (10szt.)

Śruby M6 mocujące w otworach szyn nośnych (10szt.)

Zestaw elementów pozwalający na montaż urządzeń lub elementów wyposażenia w szafach Rack 10 i 19".

5,78 zł z VAT 4,70 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Przewód połączeniowy czujnika DHT22 35cm

4,18 zł z VAT 3,40 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Szafa stojąca instalacyjna 19" 37U, 600mm, czarna

Szafa stojąca instalacyjna 19" 37U, 600mm, czarna

Szafa stojąca jednosekcyjna Lanberg FF01-6637-12B

Producent: Lanberg

2 367,75 zł z VAT 1 925,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Przewód microHDMI - HDMI dla Raspberry Pi 4, 1m (T7689AX)

23,99 zł z VAT 19,50 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator