WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Czujnik natężenia prądu, indukcyjny SCT-013-030

Producent: Tinycontrol

30,75 zł z VAT 25,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Mierzy natężenie prądu zmiennego płynącego w przewodzie bez potrzeby jego rozcinania. Pomiar odbywa się po założeniu obejmy magnetycznej na POJEDYNCZY przewód prądowy. Czujnik nie będzie nic wskazywał, jeśli założony zostanie na kabel prądowy i zerowy jednocześnie. Na wyjściu czujnika pojawia się napięcie zmienne proporcjonalne do płynącego w przewodzie prądu. Czujnik może służyć do pomiarów prądu zmiennego poprzez wejścia analogowe INPA1-4 w Lan Kontrolerze v3.

Najważniejsze cechy:
  • zakres pomiaru pradu 0-30A AC
  • maksymalna średnica kabla pomiarowego - fi 12mm
  • wbudowany rezystor obciążający 62ohm
  • napięcie wyjściowe zmienne 0-1v AC
  • długośc przewodu 1m
  • masa 45g

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Uchwyt do NanoStation M5, Loco M5

Uchwyt do NanoStation M5, Loco M5

Uchwyt do NanoStation M5, Loco M5, TP-Link WA5210G z regulacją kąta nachylenia anteny ±10°

8,36 zł z VAT 6,80 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Organizer kabli poziomy 1U

22,88 zł z VAT 18,60 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 20km, DDM

Producent: Option

74,53 zł z VAT 60,59 zł netto

szt

Kabel HDMI 2.0, długość 10m

40,59 zł z VAT 33,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Czujnik wilgotności i temperatury DHT22

Czujnik wilgotności i temperatury DHT22

Czyjnik temperatury i wilgotności.

Producent: Tinycontrol

33,83 zł z VAT 27,50 zł netto

szt

LAN Kontroler 5 wyjść ON/OFF PWM

LAN Kontroler 5 wyjść ON/OFF PWM

Pozwala kontrolować zdalnie do 5 wyjść DEMO

Producent: Tinycontrol

239,85 zł z VAT 195,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator