WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Ubiquiti (UF-MM-10G) U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack

Producent: Ubiquiti Networks

172,20 zł z VAT 140,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Moduły SFP oferowane przez Ubiquiti zostały stworzone dla światłowodowych połączeń pomiędzy urządzeniami wyposażonymi w gniazda SFP. Model UF-MM-10G został zaprojektowany do połączeń o długości do 300m oraz o szybkości transmisji do 10Gbps.

Standardowe opakowanie zawiera dwie sztuki wkładek.

Najważniejsze cechy:
  • Multi-Mode Fiber
  • 2x złącze LC
  • Długość fali TX 850nm
  • Długość fali RX 850nm
  • Prędkoś transmisji 10 Gbps SFP+
  • Długość połączenia 300m
  • W zestawie 2 sztuki

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Ubiquiti (EP-54V-150W-AC) Moduł prostownik AC dla EdgePower 54V 150W

332,70 zł z VAT 270,49 zł netto

szt

Hak słupowy M12 250mm

9,96 zł z VAT 8,10 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Moduł SFP+ LC 10GBase-LR TXM431-SR

Moduł SFP+ LC 10GBase-LR TXM431-SR

Wielomodowy moduł SFP+ LC

Producent: TP-Link

215,93 zł z VAT 175,55 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

1 845,00 zł z VAT 1 500,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator