WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Ubiquiti (UF-MM-10G) U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack

Producent: Ubiquiti Networks

172,24 zł z VAT 140,03 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Moduły SFP oferowane przez Ubiquiti zostały stworzone dla światłowodowych połączeń pomiędzy urządzeniami wyposażonymi w gniazda SFP. Model UF-MM-10G został zaprojektowany do połączeń o długości do 300m oraz o szybkości transmisji do 10Gbps.

Standardowe opakowanie zawiera dwie sztuki wkładek.

Najważniejsze cechy:
  • Multi-Mode Fiber
  • 2x złącze LC
  • Długość fali TX 850nm
  • Długość fali RX 850nm
  • Prędkoś transmisji 10 Gbps SFP+
  • Długość połączenia 300m
  • W zestawie 2 sztuki

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Ubiquiti (EP-54V-150W-AC) Moduł prostownik AC dla EdgePower 54V 150W

333,58 zł z VAT 271,20 zł netto

szt

Hak słupowy M12 250mm

9,96 zł z VAT 8,10 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

S+DA0001 SFP/SFP+ direct attach cable 1m

S+DA0001 SFP/SFP+ direct attach cable 1m

SFP+ direct attach cable, 1m.

Producent: MikroTik

104,70 zł z VAT 85,12 zł netto

szt

Ubiquiti (UF-SM-10G) U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 2-Pack

382,15 zł z VAT 310,69 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator