WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Ubiquiti (UF-MM-10G) U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack

Producent: Ubiquiti Networks

174,25 zł z VAT 141,67 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Moduły SFP oferowane przez Ubiquiti zostały stworzone dla światłowodowych połączeń pomiędzy urządzeniami wyposażonymi w gniazda SFP. Model UF-MM-10G został zaprojektowany do połączeń o długości do 300m oraz o szybkości transmisji do 10Gbps.

Standardowe opakowanie zawiera dwie sztuki wkładek.

Najważniejsze cechy:
  • Multi-Mode Fiber
  • 2x złącze LC
  • Długość fali TX 850nm
  • Długość fali RX 850nm
  • Prędkoś transmisji 10 Gbps SFP+
  • Długość połączenia 300m
  • W zestawie 2 sztuki

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 1m

19,57 zł z VAT 15,91 zł netto

szt

Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 8dB, 10km, TX1270, DDM

Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 8dB, 10km, TX1270, DDM

(WDM, TX: 1270nm, RX: 1330nm), SM LC, 10km, DDM

Producent: Option

171,01 zł z VAT 139,03 zł netto

szt

Huawei ONT HG8546M (GPON) 1x SC/UPC 1x GE 3x FE 1x POTS 1x USB WIFI

127,48 zł z VAT 103,64 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM4, duplex, 0,5m

19,36 zł z VAT 15,74 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik S+DA0001 SFP/SFP+ direct attach cable 1m

MikroTik S+DA0001 SFP/SFP+ direct attach cable 1m

SFP+ direct attach cable, 1m. Produkcja zakończona, model zastąpiony przez: MikroTik XS+DA0001 SFP/SFP+/QSFP28 1m

Producent: MikroTik

103,78 zł z VAT 84,37 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 16dB, 40km, TX1330, DDM

Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 16dB, 40km, TX1330, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1330nm, RX: 1270nm), SM LC, 40km, DDM

Producent: Option

292,47 zł z VAT 237,78 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator