WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Huawei SA1456C (GPON) 4xGE, POTS, 2xUSB, 1xSD

Producent: Huawei

257,07 zł z VAT 209,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Huawei SA1456C

Najważniejsze cechy:
  • tower case, ładny design
  • mocne radio N
  • 4xGE
  • 1x POTS
  • 2x USB
  • 1x SD
  • zasilacz 12V 2A
  • złącze SC/PC
  • patchcord UTP
  • patchcord POTS

Produkty z tej samej kategorii

Huawei ONU HS8145V (GPON)

Huawei ONU HS8145V (GPON)

4x gigabitowe porty Ethernet, 1x port telefoniczny POTS (RJ11), 1x port USB, transmisja bezprzewodowa WiFi w dwóch pasmach - 2,4 i 5 GHz jednocześnie.

Producent: Huawei

213,92 zł z VAT 173,92 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

UPLink GPON OLT GP4402 4x PON 4x GbE 2x SFP+

UPLink GPON OLT GP4402 4x PON 4x GbE 2x SFP+

4x porty PON 4x porty Gigabit Ethernet, 2x sloty SFP+

Producent: UPLink

3 934,77 zł z VAT 3 199,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator