WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Huawei SA1456C (GPON) 4xGE, POTS, 2xUSB, 1xSD

Producent: Huawei

257,07 zł z VAT 209,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Huawei SA1456C

Najważniejsze cechy:
  • tower case, ładny design
  • mocne radio N
  • 4xGE
  • 1x POTS
  • 2x USB
  • 1x SD
  • zasilacz 12V 2A
  • złącze SC/PC
  • patchcord UTP
  • patchcord POTS

Produkty z tej samej kategorii

UPLink GPON / EPON ONU GP501R 1x GE 1x SC/UPC

NOWOŚĆ!

76,25 zł z VAT 61,99 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Huawei MA5683T GPON OLT 2xPRTE, 2xSCUN, 2xGICF, 1x GPBD (8x C+)

Huawei MA5683T GPON OLT 2xPRTE, 2xSCUN, 2xGICF, 1x GPBD (8x C+)

2xPRTE, 2xSCUN, 2xGICF, 1x GPBD (8x C+). Możliwa dowolna konfiguracja OLT. W celu wyceny prosimy o kontakt.

Producent: Huawei

18 000,04 zł z VAT 14 634,18 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator