WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Huawei SA1456C (GPON) 4xGE, POTS, 2xUSB, 1xSD

Producent: Huawei

257,07 zł z VAT 209,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Huawei SA1456C

Najważniejsze cechy:
  • tower case, ładny design
  • mocne radio N
  • 4xGE
  • 1x POTS
  • 2x USB
  • 1x SD
  • zasilacz 12V 2A
  • złącze SC/PC
  • patchcord UTP
  • patchcord POTS

Produkty z tej samej kategorii

TP-Link DeltaStream DS-P7001-04 GPON OLT

TP-Link DeltaStream DS-P7001-04 GPON OLT

Terminal GPON OLT, wyposażony w 4x porty GPON, w których można zastosować wkładki klasy B+, C+; 1x slot SFP+ 10G (uplink), 1x port Gigabit Ethernet (uplink), funkcje L2/L2+

Producent: TP-Link

8 483,31 zł z VAT 6 897,00 zł netto

szt

Ubiquiti UFiber GP-C+ moduł SFP (UF-GP-C+)

Ubiquiti UFiber GP-C+ moduł SFP (UF-GP-C+)

Złącze SC/UPC, upstream 1.25 Gbps / downstream 2.5 Gbps, transmisja do 20km

Producent: Ubiquiti

372,58 zł z VAT 302,91 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator