WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Huawei SA1456C (GPON) 4xGE, POTS, 2xUSB, 1xSD

Producent: Huawei

257,07 zł z VAT 209,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Huawei SA1456C

Najważniejsze cechy:
  • tower case, ładny design
  • mocne radio N
  • 4xGE
  • 1x POTS
  • 2x USB
  • 1x SD
  • zasilacz 12V 2A
  • złącze SC/PC
  • patchcord UTP
  • patchcord POTS

Produkty z tej samej kategorii

Huawei ONT HG8540M (GPON) 1x SC/UPC 1x GE 3x FE

Huawei ONT HG8540M (GPON) 1x SC/UPC 1x GE 3x FE

Posiada port PON SC/UPC, 1x gigabitowy port Ethernet oraz 3x porty fast Ethernet.

Producent: Huawei

142,79 zł z VAT 116,09 zł netto

szt

Huawei ONU HG8245H GE (GPON) SC/APC

Złącze SC/APC

Producent: Huawei

338,63 zł z VAT 275,31 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator