WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Huawei ONU HG8245H GE (GPON) SC/APC

Producent: Huawei

338,63 zł z VAT 275,31 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Huawei EchoLife HG8245H to terminal kliencki ONT przeznaczony do stosowania w sieciach GPON FTTx. Wyposażony został w cztery porty Gigabit Ethernet, dwa gniazda telefoniczne dla usług VoIP, oraz port USB do którego można podłączyć pamięć USB lub twardy dysk. Dzięki wbudowanemu nadajnikowi Wi-Fi opartemu o chipset Atheros AR9227 obsługującemu standardy 802.11b/g/n, nie ma potrzeby stosowania dodatkowych punktów dostępowych by zapewnić bezprzewodowy dostęp do Internetu. HG8245H jest wyposażony w port światłowodowy SC/UPC.

Najważniejsze cechy:
  • do stosowania w sieciach FTTx GPON,
  • klasa B+,
  • 4x 1GE,
  • 2x RJ-11 POTS dla VoIP,
  • 1x USB,
  • 1x złącze SC/APC,
  • 1x złącze Backup Battery Unit (BBU),
  • WiFi 2,4GHz Atheros AR9227 802.11b/g/n,
  • 2x antena 2dBi,
  • 128MB FLASH i 128MB RAM,
  • QoS,
  • VLAN,
  • Plug-and-play,
  • szybka i prosta instalacja i konfiguracja,
  • zdalne zarządzanie, konfiguracja i diagnostyka,
  • zestawie zasilacz 12V/2A, instrukcja.

Produkty z tej samej kategorii

Huawei 8 Port GPON card with C+ SFP

Huawei 8 Port GPON card with C+ SFP

8 portowa karta GPON wyposażona we wkładki. Pasuje do MA5608T oraz MA5683T

Producent: Huawei

3 505,50 zł z VAT 2 850,00 zł netto

szt

Tenda G103 Gigabit GPON Terminal SC/PC

113,16 zł z VAT 92,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator