WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

TP-Link TL-SF1005P

Producent: TP-Link

148,83 zł z VAT 121,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Dostępny

TP-Link TL-SF1005P to 5 portowy przełącznik PoE typu desktop, zapewniający płynną transmisję sieciową. Umożliwia nawiązywanie połączeń z prędkością 10 i 100Mb/s.

Wyposażony został w 5 portów RJ45 wspierających automatyczną negocjację szybkości połączeń. 4 z nich obsługują funkcję Power over Ethernet (PoE). Przełącznik automatycznie wykrywa urządzenia PD działające w standardzie IEEE 802.3af i zaopatruje je w zasilanie. Pozwala to rozszerzyć zasięg sieci w miejscach, w których nie ma dostępu do gniazd lub linii zasilających, a gdzie istnieje potrzeba umieszczenia punktów dostępowych, kamer IP, telefonów IP itp.

Dzięki funkcji priorytetowania*, switch zabezpiecza system w momentach przeciążenia. Pobór mocy urządzeń zasilanych poprzez PoE wynosi do 58W. Urządzenia podłączone do portów o wyższym priorytecie zasilane są w pierwszej kolejności.

Switch TL-SF1005P jest prosty w instalacji i obsłudze. Nie wymagana konfiguracja ani montażu. Dzięki niezawodności i zapewnieniu wysokiej jakości transmisji, 5 portowy przełącznik PoE TL-SF1005P 10/100M typu desktop stanowi idealne rozwiązanie do rozbudowy domowej lub biurowej sieci.

Uwaga: *priorytety portów: port-1>port-2>port-3>port-4. Funkcja ta zabezpiecza system w momentach przeciążenia. Np. porty 1,2 i 4 pobierają po 15,4W (maksymalna wartość dla portu wynosi 15,4W), wówczas system wykorzystuje 46,2W (dioda LED PoE zaświeci się na czerwono). Jeżeli do portu 3 podłączone zostanie urządzenie pobierające 10W, system odetnie zasilanie od portu 4. Port 1 i 2 będą więc zasilane 15,4W, port 3 - 10W, natomiast port 4 zostanie odłączony od zasilania.

Najważniejsze cechy:
  • 5 portów RJ45 10/100Mb/s
  • 4 porty PoE, transfer danych i zasilanie urządzenia przy wykorzystaniu jednego kabla
  • Zgodność ze standardem IEEE 802.3af 
  • Do 15,4W mocy na każdym z portów PoE 
  • Do 58W mocy PoE łącznie
  • Nie wymaga konfiguracji
TP-Link TL-SF1005P 
 
Standardy i protokoły
IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3af
Podstawowe funkcje
Zgodność z urządzeniami zasilanymi PoE (PD) działającymi w standardzie IEEE 802.3af
Priorytetowanie portów
Obsługa funkcji auto-learning i auto-aging adresów MAC
Wsparcie standardu kontroli przepustowości dla trybu pełnego dupleksu (IEEE802.3x) oraz funkcji back pressure dla trybu pół dupleksu
Główna szerokość pasma
1,0Gb/s
MAC Address Table
2000
Maks. zużycie energii
Maksymalny (PoE włączony): 63,51W
Maksymalny (PoE wyłączony): 1,7W
Metoda transmisji
Store-and-Forward
Bezwentylatorowy
 Tak
Porty
5 portów 10/100M RJ45, w tym 4 porty PoE (1-4),
automatyczna negocjacja prędkości połączeń, automatyczne krosowanie MDI/MDIX
Okablowanie sieciowe
10BASE-T: Kabel UTP kat. 3, 4 lub 5 (do 100m) Kabel STP EIA/TIA-568 100Ω (do 100m)
100BASE-TX: Kabel UTP kat. 5, lub 5e (do 100m) Kabel STP EIA/TIA-568 100Ω (do 100m)
Zasilanie
Zasilacz zewnętrzny (na wyjściu: 48VDC / 1,25A)
Certyfikaty
FCC, CE, RoHS
Wymiary (S×G×W)
99,8 x 98 x 25 mm
Środowisko pracy
Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉)
Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca
Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link TL-WR841N

TP-Link TL-WR841N

Router pracujący w standardzie 802.11n, prędkość transmisji do 300Mbps DEMO

Producent: TP-Link

67,40 zł z VAT 54,80 zł netto

szt

Łącznik modularny keystone, kat. 6, 2x RJ-45, UTP

4,31 zł z VAT 3,50 zł netto

szt

TP-Link T1500G-10PS

TP-Link T1500G-10PS

Przełącznik Smart JetStream, 8 portów Gb PoE, 2 sloty SFP

Producent: TP-Link

416,45 zł z VAT 338,58 zł netto

szt

Ubiquiti (UF-SM-1G-S) U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 2-Pack

106,84 zł z VAT 86,86 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, simplex, 1m

8,41 zł z VAT 6,84 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

TP-Link TL-SG2424P

TP-Link TL-SG2424P

Gigabitowy przełącznik inteligentny PoE wyposażony jest w 24 gigabitowe porty RJ45 oraz 4 sloty combo SFP, model nie produkowany, zamiennik: TP-Link T1600G-28PS

Producent: TP-Link

1 363,57 zł z VAT 1 108,59 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Cloud Router Switch CRS328-4C-20S-4S+RM

Cloud Router Switch CRS328-4C-20S-4S+RM

Zarządzalny switch wyposażony w 4 porty Combo (SFP + Ethernet), 20 slotów SFP oraz 4 sloty SFP+.

Producent: MikroTik

1 326,48 zł z VAT 1 078,44 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator