WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Listwa zasilająca 19", 9 gniazd UPS (C13), 1.8m z wyłącznikiem, czarna

Producent: brak danych

72,57 zł z VAT 59,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Dostępny

Listwa zasilająca z 9 gniazdami UPS typu C13 i kablem o długości 1.8m, przeznaczona do montażu poziomego w szafie rack. Wysokość 1U.

Solidna obudowa wykonana jest z wytrzymałego plastiku w kolorze czarnym, gniazda są wykonane z ABS. Do listwy dołączony jest zestaw śrub mocjących wraz z koszyczkami i podkładkami. Listwa posiada podświetlany wyłącznik, który pozwala na szybkie odłączenie zasilania od wszystkich gniazd. 

Najważniejsze cechy:
  • wysokość 1U
  • mocowanie doczołowe do szyn rackowych
  • 9 gniazd UPS typu C13
  • podświetlany wyłacznik
  • długość kabla 1.8m
  • zestaw montażowy
Wysokość
1U
Standard
19''
Montaż
poziomy
Ilość gniazd
9
Typ gniazd
IEC320-C13 (UPS)
Wtyczka
DIN 49441 (standardowe)
Wyłącznik
tak, podświetlany
Zabezpieczenie
brak
Max. prąd
16A
Max. moc
3500W
Długość kabla
1,8m

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/APC, SM, DUPLEX

1,69 zł z VAT 1,37 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 2m

17,81 zł z VAT 14,48 zł netto

szt

Przełącznica światłowodowa 19" Tracom, 12x SC Duplex, 1U (2xP41(12))

Przełącznica światłowodowa Tracom 19" 12 x SC Duplex jest przeznaczona do montażu w 19-calowej stojącej lub wiszącej szafie teleinformatycznej i jest wykorzystywana do organizacji kabli światłowodowych przy użyciu pigtaili.

Producent: Tracom

125,23 zł z VAT 101,81 zł netto

szt

Option SFP+ Dual, 10Gbps, SM LC, 10km, TX1310, DDM

104,89 zł z VAT 85,28 zł netto

szt

MikroTik RB4011iGS+RM

MikroTik RB4011iGS+RM

10x gigabitowych portów Ethernet, 1x slot SFP+, czterordzeniowy procesor AL21400, taktowanie 1,4 GHz, 1GB pamięci RAM.

Producent: MikroTik

712,77 zł z VAT 579,49 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Postument do montażu szaf z serii SZK

Postument do montażu szaf z serii SZK

Dodatkowe wyposażenie dedykowane dla szaf z serii SZK.

Producent: Mantar

346,86 zł z VAT 282,00 zł netto

szt

Rack 19" 5U do szafek serii MZ

Rack 19" 5U do szafek serii MZ

Montowane w szafkach jako dodatkowe wyposażenie. Cena obejmuje komplet rack'ów.

Producent: Mantar

17,22 zł z VAT 14,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator