WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Tenda U9

Producent: Tenda

50,42 zł z VAT 40,99 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Tenda U9 to bezprzewodowa, dwupasmowa, zewnętrzna karta sieciowa podłączana do portu USB. Pracuje w paśmie 2,4 GHz i 5 GHz. Prędkość bezprzewodowa 5 GHz może wynosić do 433 Mb/s, a 2,4 GHz do 200 Mb/s, wykorzystuje standardy IEEE 802.11b/g/n/a/ac. 

Zaawansowana technologia MU-MIMO poprawia efektywność transferu i zapewnia płynniejsze przesyłanie strumieniowe. Adapter automatycznie instaluje się po podłączeniu do komputera. Tenda U9 ma bardzo małe rozmiary, 36.8 x 18.5 x 7.6 mm. Dzięki kompaktowej mini-konstrukcji U9 nie ma wpływu na wykorzystanie sąsiednich portów.

Tenda U9 to dobre rozwiązanie dla osób często podróżujących (ze względu na niewielkie rozmiary) lub poszukujących taniej karty sieciowej na USB. Przepustowość na poziomie 650 Mb/s wystarcza do większości zastosowań domowych i biurowych. Urządzenie jest kompatybilne z systemami Windows XP/7/8/8.1/10.

Najważniejsze cechy:
  • praca w paśmie 2,4 GHz i 5 GHz
  • przepustowość do 650 Mb/s
  • MU-MIMO
  • niewielkie rozmiary 36.8 x 18.5 x 7.6 mm
  • standardy IEEE 802.11b/g/n/a/ac
  • zabezpieczenia: WEP / WPA / WPA2
Tenda U9
 
Protokoły i standardy
IEEE802.11b,IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac
Prędkości transmisji
11ac: do 433 Mb/s
11b: do 200 Mb/s
Częstotliwość
2,4 GHz
5 GHz
Moc
<20dBm (EIRP)
Interfejs
USB 2.0
Antena
Wewnętrzna PIFA
Bezpieczeństwo
64/128-bit WEP,WPA-PSK / WPA2-PSK,WPA / WPA2
Systemy operacyjne
Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, Windows XP
Tryby połączenia bezprzewodowego
Station Mode
Certyfikaty
CE, FCC, RoHS
Temperatura pracy
0°C~40°C
Temperatura przechowywania
-40°C~70°C (-40℉~158℉)
Wilgotność pracy
10% 90% bez kondensacji
Wilgotność przechowywania
5%~90% bez kondensacji
Wymiary
36.8 x 18.5 x 7.6 mm

Produkty Pokrewne/Powiązane

Tenda U18A karta sieciowa AX1800

NOWOŚĆ!

Tenda U18A karta sieciowa AX1800

Dwupasmowa karta sieciowa AX1800

Producent: Tenda

165,00 zł z VAT 134,15 zł netto

szt

Tenda U18 bezprzewodowa karta sieciowa AX1800

NOWOŚĆ!

Tenda U18 bezprzewodowa karta sieciowa AX1800

Bezprzewodowa, dwupasmowa karta sieciowa AX1800

Producent: Tenda

165,00 zł z VAT 134,15 zł netto

szt

Tenda W322E

Tenda W322E

Bezprzewodowa karta sieciowa PCI Express 2.0, 300 Mb/s, 2.5dBi

Producent: Tenda

47,60 zł z VAT 38,70 zł netto

szt

Tenda W311MI Auto-Install

Tenda W311MI Auto-Install

Bezprzewodowy adapter WiFi USB Nano 150 Mb/s

Producent: Tenda

29,70 zł z VAT 24,15 zł netto

szt

Tenda U6 bezprzewodowy adapter Wi-Fi USB 300 Mb/s

Tenda U6 bezprzewodowy adapter Wi-Fi USB 300 Mb/s

Bezprzewodowy adapter Wi-Fi USB, 2x2 MIMO, 300 Mb/s, antena OFC 6dBi

Producent: Tenda

39,85 zł z VAT 32,40 zł netto

szt

Tenda U3

Tenda U3

Bezprzewodowa, zewnętrzna karta sieciowa USB w standardzie 802.11b/g/n, MIMO

Producent: Tenda

35,08 zł z VAT 28,52 zł netto

szt

Tenda U2 bezprzewodowy adapter Wi-Fi USB 150 Mb/s

Tenda U2 bezprzewodowy adapter Wi-Fi USB 150 Mb/s

Bezprzewodowy adapter Wi-Fi USB, 150 Mb/s, 6dBi

Producent: Tenda

30,26 zł z VAT 24,60 zł netto

szt

Tenda U12 bezprzewodowa karta sieciowa AC1300

Tenda U12 bezprzewodowa karta sieciowa AC1300

Bezprzewodowa, dwupasmowa karta sieciowa AC1300.

Producent: Tenda

75,15 zł z VAT 61,10 zł netto

szt

Tenda U10

Tenda U10

Bezprzewodowa, dwupasmowa, zewnętrzna karta sieciowa USB AC650 w standardzie 802.11b/g/n/a/ac, MU-MIMO

Producent: Tenda

48,06 zł z VAT 39,07 zł netto

szt

Tenda U1 bezprzewodowy adapter Wi-Fi USB 300 Mb/s

Tenda U1 bezprzewodowy adapter Wi-Fi USB 300 Mb/s

Bezprzewodowy adapter Wi-Fi USB, 300 Mb/s, 3.5dBi, posiada odłączalną antenę dookólną

Producent: Tenda

40,45 zł z VAT 32,89 zł netto

szt

Tenda E30

Tenda E30

Bezprzewodowa karta sieciowa PCI Express, WiFi 6, 3000 Mb/s, 5dBi, Bluetooth 5.0

Producent: Tenda

153,66 zł z VAT 124,93 zł netto

szt

Tenda E12

Tenda E12

Bezprzewodowa karta sieciowa PCI Express, 1200 Mb/s, 5dBi

Producent: Tenda

107,00 zł z VAT 86,99 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Maszt TV L

21,65 zł z VAT 17,60 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 40m G657A2

60,52 zł z VAT 49,20 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 80m G657A2

87,08 zł z VAT 70,80 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 20m G657A2

44,28 zł z VAT 36,00 zł netto

szt

Zasilacz awaryjny UPS Green Cell 600VA 360W Power Proof (UPS01LCD)

Zasilacz awaryjny UPS Green Cell 600VA 360W Power Proof (UPS01LCD)

UPS o mocy 600VA/360W wyposażony w 2x gniazda Schuko

Producent: Green Cell

293,97 zł z VAT 239,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

TP-Link TG-3468

TP-Link TG-3468

Karta sieciowa PCI Express Gigabit Ethernet

Producent: TP-Link

49,19 zł z VAT 39,99 zł netto

szt

TP-Link Archer T2U Plus

TP-Link Archer T2U Plus

Karta radiowa USB AC600 w standardzie 802.11a/b/g/n/ac, pracująca w pasmach 2,4GHz i 5GHz, z zewnętrzną anteną dookólną o zysku 5 dBi.

Producent: TP-Link

81,18 zł z VAT 66,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator