WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik mANTBox 52 15s (RBD22UGS-5HPacD2HnD-15S)

Producent: MikroTik

656,30 zł z VAT 533,58 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik mANTBox 52 15S (RBD22UGS-5HPacD2HnD-15S) to stacja bazowa z serii anten sektorowych mANT. Tworzy wydajne połączenia typu punkt-wielopunkt. Dwuzakresowa stacja bazowa 2,4 GHz i 5 GHz z potężną wbudowaną anteną sektorową, obsługą PoE, portem Gigabit Ethernet i slotem SFP. Potrafi sprostać wszystkim potrzebom związanym z siecią zewnętrzną, idealny na obozy, stadiony i parki.

Urządzenie wykorzystuje w obu pasmach 2x2 MIMO, dual-chain, dzięki czemu maksymalna teoretyczna przepustowość wynosi 1200 Mb/s (300 Mb/s w 2,4 GHz, 867 Mb/s w 5 GHz). Zintegrowana antena sektorowa cechuje się zyskiem energetycznym 12 dBi (2,4 GHz) i 15 dBi (5 GHz), a szerokość wiązki głównej wynosi 90° (2,4 GHz), 60° (5 GHz).

Urządzenie wyposażone jest w 256 MB pamięci RAM oraz czterordzeniowy procesor 716 MHz, który może obsłużyć nawet największe obciążenia. mANTBox 52 15s może nawet bezproblemowo zapewnić sprzętowe odciążanie IPsec. W zależności od pozostałej części konfiguracji, można osiągnąć odległość do 20 km dzięki wbudowanej antenie o podwójnej polaryzacji. 

mANTBox 52 15s może być zasilane poprzez gniazdo DC, pasywne PoE lub PoE 802.3af/at. W zestawie znajduje się injector Gigabit PoE i zasilacz 48V DC, opaska zaciskowa i zestaw mocujący, a także uchwyt MikroTik quickMOUNT PRO. Ten zaawansowany adapter do montażu ściennego umożliwia obracanie anteny w zakresie 140° zarówno w poziomie, jak i w pionie. Dzięki quickMOUNT PRO możliwe jest perfekcyjne ustawienie anteny za pomocą zintegrowanej skali.

Najważniejsze cechy:
  • radio do pracy w pasmach 2,4 GHz i 5 GHz jednocześnie
  • zintegrowana antena sektorowa 90° (2,4 GHz) i 60° (5 GHz)
  • zysk energetyczny 12 dBi (2,4 GHz) i 15 dBi (5 GHz)
  • 2x2 MIMO / dual-chain w obu pasmach
  • standardy 802.11 b/g/n (2,4 GHz) i 802.11 a/n/ac (5 GHz)i
  • 1x port Gigabit Ethernet i 1x slot SFP
  • zasilanie przez: gniazdo DC, pasywne PoE lub PoE 802.3af/at
  • uchwyt quickMOUNT PRO w zestawie
mANTBox 52 15s RBD22UGS-5HPacD2HnD-15S
Procesor
IPQ-4019
Ilość rdzeni
4
Taktowanie
716 MHz
Pamięć RAM
256 MB
Pamięć wbudowana
16 MB flash
Interfejs Ethernet
1x port Gigabit Ethernet 10/100/1000 Mb/s
Interfejs SFP
1x slot SFP
Właściwości transmisji bezprzewodowej
2,4 GHz: 802.11 b/g/n 2x2 MIMO / dual-chain
5GHz: 802.11 a/n/ac 2x2 MIMO / dual-chain
Monitorowanie temperatury PCB
Tak
Monitorowanie napięcia
Tak
Port USB
1x port USB typ A
System operacyjny
RouterOS Level 4
Zysk energetyczny anteny
2,4 GHz: 12 dBi
5 GHz: 15 dBi
Szerokość wiązki głównej anteny
2,4 GHz: 90°
5 GHz: 60°
Polaryzacja
Pionowa i pozioma
Dopuszczalna temperatura pracy
Od -40 do 70 st. C
Maks. pobór mocy samego urządzenia
15 W
Maks. pobór mocy z SFP
21 W
Wymiary
140 x 348 x 82 mm
Zasilanie
Wejście PoE
Pasywne lub 802.3af/at
Napięcie wejściowe PoE
12 - 57 V DC
Ilość wejść DC
2: gniazdo DC i port Ethernet
Napięcie wejściowe na gnieździe DC
12 - 57 V DC
Nominalne napicie zasilacza
48 V DC
Nominalny prąd zasilacza
0,95 A

Produkty Pokrewne/Powiązane

MikroTik mANTBox2 12s (RB911G-2HPnD-12S)

MikroTik mANTBox2 12s (RB911G-2HPnD-12S)

2,4GHz, szerokość wiązki 120 stopni, antena 12dBi, procesor 600MHz, 64MB pamięci RAM, 1x gigabitowy port Ethernet, PoE

Producent: MikroTik

413,88 zł z VAT 336,49 zł netto

szt

MikroTik mANTBox 19s (RB921GS-5HPacD-19S)

MikroTik mANTBox 19s (RB921GS-5HPacD-19S)

5GHz, szerokość wiązki 120 stopni, antena 19dBi, procesor 720MHz, 128MB pamięci RAM, 1x SFP, 1x gigabitowy port Ethernet, PoE

Producent: MikroTik

821,85 zł z VAT 668,17 zł netto

szt

MikroTik mANTBox 15s (RB921GS-5HPacD-15S)

MikroTik mANTBox 15s (RB921GS-5HPacD-15S)

5GHz, szerokość wiązki 120 stopni, antena 15dBi, procesor 720MHz, 128MB pamięci RAM, 1x SFP, 1x gigabitowy port Ethernet, PoE

Producent: MikroTik

585,34 zł z VAT 475,89 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik hEX PoE lite (RB750UPr2)

MikroTik hEX PoE lite (RB750UPr2)

5x portów Ethernet z wyjściem PoE na 4 portach, USB, 650MHz CPU, 64MB RAM, RouterOS L4, DEMO

Producent: MikroTik

248,03 zł z VAT 201,65 zł netto

szt

MikroTik quickMOUNT (QM)

MikroTik quickMOUNT (QM)

Uchwyt antenowy dla SXT, NetBox, BaseBox i innych

Producent: MikroTik

12,04 zł z VAT 9,79 zł netto

szt

MikroTik RB3011UiAS-RM

MikroTik RB3011UiAS-RM

1GB pamięci RAM, 1x SFP, 10x gigabitowych portów Ethernet, USB 3.0, PoE, dotykowy panel LCD

Producent: MikroTik

771,21 zł z VAT 627,00 zł netto

szt

Adapter LC/UPC, SM, DUPLEX (SC MOUNT)

4,40 zł z VAT 3,58 zł netto

szt

Ubiquiti (NBE-5AC-Gen2) NanoBeam 5AC 19 dBi Gen2

477,61 zł z VAT 388,30 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik LtAP LR8 LTE kit (RBLtAP-2HnD&R11e-LTE&LR8)

MikroTik LtAP LR8 LTE kit (RBLtAP-2HnD&R11e-LTE&LR8)

Wodoszczelny, odporny na warunki atmosferyczne bezprzewodowy punkt dostępowy 2,4 GHz typu all-in-one z LTE, GPS i bezprzewodowym wsparciem dla LoRa

Producent: MikroTik

1 401,29 zł z VAT 1 139,26 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik LtAP LTE6 kit (RBLtAP-2HnD&R11e-LTE6)

MikroTik LtAP LTE6 kit (RBLtAP-2HnD&R11e-LTE6)

Wodoszczelny, odporny na warunki atmosferyczne bezprzewodowy punkt dostępowy z wbudowaną kartą bezprzewodową pracującą w paśmie 2.4 GHz 802.11b/g/n i dostępem do sieci LTE kat. 6 (z funkcją agregacji pasm)

Producent: MikroTik

1 117,48 zł z VAT 908,52 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator