WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu
WYPRZEDAŻ

MikroTik mANTBox 52 15s (RBD22UGS-5HPacD2HnD-15S)

Producent: MikroTik

PROMOCJA 564,57 zł z VAT 620,25 zł 459,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik mANTBox 52 15S (RBD22UGS-5HPacD2HnD-15S) to stacja bazowa z serii anten sektorowych mANT. Tworzy wydajne połączenia typu punkt-wielopunkt. Dwuzakresowa stacja bazowa 2,4 GHz i 5 GHz z potężną wbudowaną anteną sektorową, obsługą PoE, portem Gigabit Ethernet i slotem SFP. Potrafi sprostać wszystkim potrzebom związanym z siecią zewnętrzną, idealny na obozy, stadiony i parki.

Urządzenie wykorzystuje w obu pasmach 2x2 MIMO, dual-chain, dzięki czemu maksymalna teoretyczna przepustowość wynosi 1200 Mb/s (300 Mb/s w 2,4 GHz, 867 Mb/s w 5 GHz). Zintegrowana antena sektorowa cechuje się zyskiem energetycznym 12 dBi (2,4 GHz) i 15 dBi (5 GHz), a szerokość wiązki głównej wynosi 90° (2,4 GHz), 60° (5 GHz).

Urządzenie wyposażone jest w 256 MB pamięci RAM oraz czterordzeniowy procesor 716 MHz, który może obsłużyć nawet największe obciążenia. mANTBox 52 15s może nawet bezproblemowo zapewnić sprzętowe odciążanie IPsec. W zależności od pozostałej części konfiguracji, można osiągnąć odległość do 20 km dzięki wbudowanej antenie o podwójnej polaryzacji. 

mANTBox 52 15s może być zasilane poprzez gniazdo DC, pasywne PoE lub PoE 802.3af/at. W zestawie znajduje się injector Gigabit PoE i zasilacz 48V DC, opaska zaciskowa i zestaw mocujący, a także uchwyt MikroTik quickMOUNT PRO. Ten zaawansowany adapter do montażu ściennego umożliwia obracanie anteny w zakresie 140° zarówno w poziomie, jak i w pionie. Dzięki quickMOUNT PRO możliwe jest perfekcyjne ustawienie anteny za pomocą zintegrowanej skali.

Najważniejsze cechy:
  • radio do pracy w pasmach 2,4 GHz i 5 GHz jednocześnie
  • zintegrowana antena sektorowa 90° (2,4 GHz) i 60° (5 GHz)
  • zysk energetyczny 12 dBi (2,4 GHz) i 15 dBi (5 GHz)
  • 2x2 MIMO / dual-chain w obu pasmach
  • standardy 802.11 b/g/n (2,4 GHz) i 802.11 a/n/ac (5 GHz)i
  • 1x port Gigabit Ethernet i 1x slot SFP
  • zasilanie przez: gniazdo DC, pasywne PoE lub PoE 802.3af/at
  • uchwyt quickMOUNT PRO w zestawie
mANTBox 52 15s RBD22UGS-5HPacD2HnD-15S
Procesor
IPQ-4019
Ilość rdzeni
4
Taktowanie
716 MHz
Pamięć RAM
256 MB
Pamięć wbudowana
16 MB flash
Interfejs Ethernet
1x port Gigabit Ethernet 10/100/1000 Mb/s
Interfejs SFP
1x slot SFP
Właściwości transmisji bezprzewodowej
2,4 GHz: 802.11 b/g/n 2x2 MIMO / dual-chain
5GHz: 802.11 a/n/ac 2x2 MIMO / dual-chain
Monitorowanie temperatury PCB
Tak
Monitorowanie napięcia
Tak
Port USB
1x port USB typ A
System operacyjny
RouterOS Level 4
Zysk energetyczny anteny
2,4 GHz: 12 dBi
5 GHz: 15 dBi
Szerokość wiązki głównej anteny
2,4 GHz: 90°
5 GHz: 60°
Polaryzacja
Pionowa i pozioma
Dopuszczalna temperatura pracy
Od -40 do 70 st. C
Maks. pobór mocy samego urządzenia
15 W
Maks. pobór mocy z SFP
21 W
Wymiary
140 x 348 x 82 mm
Zasilanie
Wejście PoE
Pasywne lub 802.3af/at
Napięcie wejściowe PoE
12 - 57 V DC
Ilość wejść DC
2: gniazdo DC i port Ethernet
Napięcie wejściowe na gnieździe DC
12 - 57 V DC
Nominalne napicie zasilacza
48 V DC
Nominalny prąd zasilacza
0,95 A

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Option SFP 1.25G RJ45 (10/100/1000) RJ01, 100m

Option SFP 1.25G RJ45 (10/100/1000) RJ01, 100m

Port ethernet z autonegocjacją

Producent: Option

72,64 zł z VAT 59,06 zł netto

szt

Tenda F3

BESTSELLER

Tenda F3

Bezprzewodowy router, 2.4 GHz, 300 Mb/s, 2T3R

Producent: Tenda

47,97 zł z VAT 39,00 zł netto

szt

Gumowa osłona wtyku RJ-45, czerwona

0,20 zł z VAT 0,16 zł netto

szt

UPLink GPON / EPON ONU 501Z 1x GbE 1x SC/PC (ZTE chipset)

84,87 zł z VAT 69,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Szafka słupek FTTx, zewnętrzna RSZ-146/18/10-16J

Szafka słupek FTTx, zewnętrzna RSZ-146/18/10-16J

Szafka zewnętrzna dla sieci FTTx. Wyposażona we wkładki: operatorską (2x otwory SC Simplex), kliencką (16x otworów SC Simplex)

Producent: Mantar

377,61 zł z VAT 307,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik hAP (RB951Ui-2nD)

MikroTik hAP (RB951Ui-2nD)

2.4GHz, 5x portów Ethernet, PoE-out, USB

Producent: MikroTik

173,22 zł z VAT 140,83 zł netto

szt

MikroTik SXT 6 (RBSXTG-6HPnD)

MikroTik SXT 6 (RBSXTG-6HPnD)

Uwaga! Produkt przeznaczony jest do pracy w licencjonowanym paśmie 6 GHz!

Producent: MikroTik

391,15 zł z VAT 318,01 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator