WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Taśma rzepowa, dwustronna, 20mm, 10m, czarna

103,20 zł z VAT 83,90 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Taśma rzepowa dwustronna (haczyk + pętelka) o szerokości 20 mm, w rolce o długości 10 metrów. Taśma w kolorze czarnym.

System rzepów dwustronnych umożliwia organizację przewodów, kabli itp. Taśma nie niszczy przewodów, łatwo ją zdjąć, nadaje się do wielokrotnego użytku. Taśma rzepowa idealnie nadaje się przy organizacji oraz uporządkowywaniu światłowodów, kabli i przewodów, opakowań, a także w ogrodnictwie, motoryzacji i wielu innych dziedzinach. Szczególnie polecane są przy organizacji przewodów w szafach RACK.
 
Najważniejsze cechy:
  • Długość: 10m
  • Szerokość: 20mm
  • Materiał: taśma rzepowa
  • Kolor: czarny
  • Łatwa w użyciu
  • Wielokrotnego użytku
  • Możliwość cięcia na dowolne odcinki
  • Nie niszczą kabli i przewodów

Produkty Pokrewne/Powiązane

Taśma rzepowa, dwustronna, 10mm, 10m, czarna

Taśma rzepowa, dwustronna, 10mm, 10m, czarna

Taśma rzepowa dwustronna (haczyk + pętelka) o szerokości 10 mm, w rolce o długości 10 metrów

92,10 zł z VAT 74,88 zł netto

szt

Taśma rzepowa, dwustronna, 20mm, 10m, biała

Taśma rzepowa, dwustronna, 20mm, 10m, biała

Taśma rzepowa dwustronna (haczyk + pętelka) o szerokości 20 mm, w rolce o długości 10 metrów

103,20 zł z VAT 83,90 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Uchwyt kablowy KO9, na przewód okrągły ø 9 mm

9,23 zł z VAT 7,50 zł netto

szt

Uchwyt kablowy KO22, na przewód okrągły ø 22 mm

18,45 zł z VAT 15,00 zł netto

szt

Śruby M6 mocujące w otworach szyn nośnych (10szt.)

Śruby M6 mocujące w otworach szyn nośnych (10szt.)

Zestaw elementów pozwalający na montaż urządzeń lub elementów wyposażenia w szafach Rack 10 i 19".

9,45 zł z VAT 7,68 zł netto

szt

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 15dB, 10km, TX1310, DDM

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 15dB, 10km, TX1310, DDM

1000Base-LX (1310nm), SM LC, 10km, Dual Fiber, DDM

Producent: Option

51,02 zł z VAT 41,48 zł netto

szt

MikroTik zasilacz 24V 1.2A (SAW30-240-1200GA)

46,69 zł z VAT 37,96 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Opaska zaciskowa biała 3.6mm x 30cm

Opaska zaciskowa biała 3.6mm x 30cm

Opakowanie 100 szt.

Producent: brak danych

16,85 zł z VAT 13,70 zł netto

szt

Opaska zaciskowa ślimakowa 60-165 mm

12,18 zł z VAT 9,90 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator