WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Huawei OptiXstar EG8010Hv6 ONT

Producent: Huawei

160,01 zł z VAT 130,09 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Huawei OptiXstar EG8010Hv6 to ONT typu bridge z jednym portem Gigabit Ethernet.

Dystrybucja Huawei Polska (krajowe wsparcie techniczne).

Huawei OptiXstar EG8010Hv6, integralna część całkowicie optycznego rozwiązania dostępowego Huawei, to mostkowy terminal sieci optycznej (ONT), który wykorzystuje technologię gigabitowej pasywnej sieci optycznej (GPON), aby zapewnić ultraszerokopasmowy dostęp. Dzięki wysokiej wydajności przekazywania, gwarantującej korzystanie z usług transmisji danych i wideo w wysokiej rozdzielczości (HD) oraz przyszłościowych możliwości obsługi usług, OptiXstar EG8010HV6 pomaga przedsiębiorstwom tworzyć najnowocześniejsze rozwiązania terminalowe.
 
OptiXstar EG8010Hv6 posiada jeden port Gigabit Ethernet.

Automatyczne prędkości portów:
  • Autoadaptacyjny port Gigabit Ethernet: 10 Mbit/s, 100 Mbit/s lub 1 Gbit/s
Multicast:
  • IGMP v2/v3 snooping
  • MLD v1/v2 snooping
  • Fast leave
  • Translacja znaczników VLAN, przezroczysta transmisja i usuwanie dla dalszych pakietów multicast
  • Ograniczenie szybkości pakietów protokołu IGMP/MLD
Inteligentna obsługa i konserwacja:
  • Komunikaty OMCI o zmiennej długości
  • Wykrywanie i samoregulacja Rogue ONT
  • Testowanie symulacji PPPoE/DHCP
Najważniejsze cechy:
  • terminal kliencki (ONT / ONU)
  • bridge
  • 1x port Gigabit Ethernet
  • standard GPON
OptiXstar EG8010Hv6
 
Wymiary (wys. x szer. x gł.)
26 x 69 x 83 mm
Waga
Około 72 g
Temperatura pracy
0–40°C
Wilgotność pracy
5–95% RH (bez kondensacji)
Wejście zasilacza
100–240 V AC, 50/60 Hz
Zasilanie systemu
11–14 V prądu stałego, 1 A
Porty po stronie użytkownika
1x Gigabit Ethernet
Porty po stronie sieciowej
GPON
Maks. pobór mocy
2.5 W
Maks. moc wyjściowa PoE
Brak
Tryb instalacji
Pulpit
Certyfikat zgodności
CE
Port GPON
SC/APC
Klasa B+
Czułość odbiornika: –27 dBm do –29 dBm
Długości fal: US 1310 nm, DS 1490 nm
Filtr blokujący długość fali (WBF)
Elastyczne mapowanie między portem GEM a TCONT
GPON: zgodne z Uwierzytelnianie SN lub hasłem zdefiniowane w G.984.3
Dwukierunkowy FEC
SR-DBA i NSR-DBA   
Port Ethernet
Ethernet port-based VLAN tags and tag removal
1:1 VLAN, N:1 VLAN, or VLAN transparent transmission
QinQ VLAN
Limit on the number of learned MAC addresses
MAC address learning
Transparent transmission of IPv6 packets at Layer 2

Produkty z tej samej kategorii

FiberTechnic Ftech GW-04-DF ONU SC/APC (GPON/EPON)

FiberTechnic Ftech GW-04-DF ONU SC/APC (GPON/EPON)

4x porty Gigabit Ethernet, 2x RJ11, USB, 1x złącze SC/APC, WiFi AC1200

Producent: FiberTechnic

207,87 zł z VAT 169,00 zł netto

szt

Huawei MA5800-X7 GPON OLT

Huawei MA5800-X7 GPON OLT

Możliwa dowolna konfiguracja OLT. W celu wyceny prosimy o kontakt.

Producent: Huawei

12 480,20 zł z VAT 10 146,50 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator