WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Netgear JGS516 (JGS516-200EUS)

Producent: Netgear

409,00 zł z VAT 332,52 zł netto

Najtańsza dostawa: 16,85 zł

Dostępność: Dostępny

Netgear JGS516 (JGS516-200EUS) to niezarządzalny 16-portowy przełącznik Gigabit Ethernet.

Niezarządzalny przełącznik JGS516-200EUS firmy NETGEAR to prosty i nie drogi sposób na stworzenie stabilnego połączenia sieciowego w domach w małych firmach. Dzięki metalowej obudowie switch jest odporny na wgniecenia i zarysowania. System Plug and Play pozwala w łatwy i szybki sposób rozbudować połączenia sieciowe do wielu urządzeń i to bez jakiejkolwiek konfiguracji. Ten wyjątkowy switch pracuje w oparciu o energooszczędne technologie, co w odczuwalny sposób obniży rachunki za energię.

Przełączniki NETGEAR są tworzone z wykorzystaniem najwyższej jakości podzespołów, zapewniających długie okresy eksploatacji. Urządzenia te charakteryzują się trwałością oraz przechodzą rygorystyczne testy gwarantujące poziom niezawodności wymagany w biznesie. Niezarządzane przełączniki NETGEAR obsługują najnowszą technologię Energy Efficient Ethernet (IEEE 802.3az), zmniejszającą zużycie energii w przypadku, gdy w aktywnym porcie jest mały ruch lub gdy nie ma połączenia bądź nie wykryto żadnej aktywności. Zastosowanie krótkiego kabla zapewnia jeszcze większą oszczędność energii.

Seria przełączników NETGEAR Gigabit Unmanaged pozwala przedsiębiorstwom na ekonomiczną rozbudowę sieci i osiągnięcie gigabitowych prędkości przy większej liczbie portów. Ustalanie priorytetów ruchu w oparciu o protokół 801.2p oraz obsługa ramek jumbo pozwalają na płynną integrację z bardziej złożonymi sieciami.

Najważniejsze cechy:
  • 16x portów Gigabit Ethernet 10/100/1000 Mb/s
  • natychmiastowa łączność Plug and Play z automatyczną negocjacją i Auto MDI/MDI-X
  • obsługa 802.1p QoS w celu nadawania priorytetów głosowi i wideo w sieci
  • obsługa ramek Jumbo do 9KB
  • każdy port zapewnia prędkość sieci do 2000 Mb/s (pełny dupleks)
  • szybkie, automatyczne przełączanie i automatyczne wykrywanie połączenia Ethernet 10/100/1000 Mb/s
  • auto Uplink™ automatycznie dostosowuje się do kabli prostych lub krosowanych
  • obudowa typu desktop lub do montażu w szafie Rack
  • bezpieczna, trwała metalowa obudowa zawiera szczelinę blokującą Kensington, która zapobiega kradzieży
  • uznaje priorytety TOS/802.1p
  • do 50% niższe zużycie energii
  • tryb automatycznego wyłączania oszczędza energię, gdy port nie jest używany
  • automatyczny tryb zielony wykrywa długość kabla i dostosowuje zużycie energii w celu oszczędzania energii
Netgear JGS516 (JGS516-200EUS)
 
Interfejs
16x portów Gigabit Ethernet RJ45 (10/100/1000Mbps, Auto MDI/MDX)
Obsługiwane standardy
IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.3, IEEE 802.3az
Wielkość tablicy MAX
8 K
Bufor pakietów
256 KB
Przepustowość
32 Gb/s
Materiał obudowy
Aluminium
Zasilanie
AC 100~240 V
Pobór mocy
11.8 W
Wilgotność
90% (bez kondensacji)  
Temperatura pracy
0°C~50°C
Temperatura przechowywania
-20°C~70°C
Waga
1.47 kg
Wymiary
328 x 169 x 43 mm

Produkty Pokrewne/Powiązane

Netgear JGS524 (JGS524-200EUS)

Netgear JGS524 (JGS524-200EUS)

Niezarządzalny 24-portowy switch Gigabit Ethernet w metalowej obudowie, możliwość mocowania w szafie RACK

Producent: Netgear

622,11 zł z VAT 505,78 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Option Gigabit Media Konwerter MC212CS

Option Gigabit Media Konwerter MC212CS

Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, WDM Tx: 1310nm Rx: 1550nm

Producent: Option

167,69 zł z VAT 136,33 zł netto

szt

Ubiquiti (UAP-AC-PRO) UniFi AC PRO Access Point

Ubiquiti (UAP-AC-PRO) UniFi AC PRO Access Point

Dwuzakresowy access point (Dual-Band), pracujący jednocześnie w dwóch zakresach 5GHz oraz 2.4GHz. Moduł radiowy może nadawać z mocą do 22dBm.

Producent: Ubiquiti

642,42 zł z VAT 522,29 zł netto

szt

Wspornik naścienny WS-02

3,94 zł z VAT 3,20 zł netto

szt

Patch panel STP 19" kat.6, 24 porty z listwą

Patch panel STP 19" kat.6, 24 porty z listwą

24-portowy ekranowany patch panel kategorii 6 o wysokości 1U

150,69 zł z VAT 122,51 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 50m G657A2

64,94 zł z VAT 52,80 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik Cloud Router Switch CRS326-4C+20G+2Q+RM

NOWOŚĆ

MikroTik Cloud Router Switch CRS326-4C+20G+2Q+RM

Zarządzalny switch wyposażony w 20x portów 2.5G Gigabit Ethernet, 4x porty combo (4x porty 2.5G Gigabit Ethernet RJ45 lub 4x sloty SFP+), 2x sloty 40G QSFP+ oraz 1x port Fast Ethernet do zarządzania

Producent: MikroTik

3 782,99 zł z VAT 3 075,60 zł netto

szt

Cisco SG220-50

Cisco SG220-50

Smart Switch z 48x portami Gigabit Ethernet i 2x slotami SFP Combo

Producent: Cisco

1 350,93 zł z VAT 1 098,32 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator