WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

RouterBoard RB44Ge

Producent: MikroTik

332,43 zł z VAT 270,27 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

MikroTik RouterBoard 44GE to karta PCIe posiadająca 4 porty Gigabit Ethernet. Daje możliwość dodania jeszcze większej ilości portów Gigabit do routera, oszczędzając cenne sloty PCIe.

Obsługuje Systemy RouterOS, Windows, Linux
  • Atheros AR8131/M. chip
  • Checksum offload features for IP, TCP, and UDP, lowering CPU utilization and optimizing network performance
  • Wake-On- LAN (WOL) and AMD Magic PacketTM.
  • IEEE 802.3x compliant flow control support
  • Interrupt coalescing
  • Advanced DSP architecture implementing digital adaptive equalization, echo and crosstalk cancellation
  • Cable Diagnostic Test (CDT) for open, short cable, cable length detection, and incorrect or mismatched impedance.
  • Intelligently reduces power based on cable length detected
  • Green Ethernet feature support
  • Supports Energy Star 4.0

Pliki załączone do produktu

RB44Ge_datasheet.pdf (Rozmiar: 0,36 MB) pobierz
Specyfikacja

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

City Media Tornado Max 23

City Media Tornado Max 23

Antena panelowa 23 dBi dla pasma 5 GHz z polaryzacją poziomą lub pionową zakończona złączem N/ż

Producent: City Media

120,54 zł z VAT 98,00 zł netto

szt

Wtyk RJ45 z pozłacanymi pinami (drut)

0,18 zł z VAT 0,15 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Pigtail MMCX - N/ż (20 cm)

19,84 zł z VAT 16,13 zł netto

szt

Karta sieciowa USB JP108

Karta sieciowa USB JP108

Karta sieciowa USB Fast Ethernet

Producent: brak danych

28,29 zł z VAT 23,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Złącze RP-SMA/m zaciskane na H155, długie

Złącze RP-SMA/m zaciskane na H155, długie

Standardowe złącze rp-sma jednak z dłuższym korpusem ułatwiającym zarobienie złącza

Producent: brak danych

2,93 zł z VAT 2,38 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik S-3553LC20D SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km, para

MikroTik S-3553LC20D SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km, para

Para wkładek SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km.
W pełni kompatybilna z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.

Producent: MikroTik

250,60 zł z VAT 203,74 zł netto

szt

Osłona antyzakłóceniowa dla RouterBoard SXT

Osłona antyzakłóceniowa dla RouterBoard SXT

Osłona antyzakłóceniowa do RouterBOARD SXT 5HPnD oraz RouterBOARD SXT Lite5.

70,11 zł z VAT 57,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator