WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

RouterBoard RB44Ge

Producent: MikroTik

335,95 zł z VAT 273,13 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

MikroTik RouterBoard 44GE to karta PCIe posiadająca 4 porty Gigabit Ethernet. Daje możliwość dodania jeszcze większej ilości portów Gigabit do routera, oszczędzając cenne sloty PCIe.

Obsługuje Systemy RouterOS, Windows, Linux
  • Atheros AR8131/M. chip
  • Checksum offload features for IP, TCP, and UDP, lowering CPU utilization and optimizing network performance
  • Wake-On- LAN (WOL) and AMD Magic PacketTM.
  • IEEE 802.3x compliant flow control support
  • Interrupt coalescing
  • Advanced DSP architecture implementing digital adaptive equalization, echo and crosstalk cancellation
  • Cable Diagnostic Test (CDT) for open, short cable, cable length detection, and incorrect or mismatched impedance.
  • Intelligently reduces power based on cable length detected
  • Green Ethernet feature support
  • Supports Energy Star 4.0

Pliki załączone do produktu

RB44Ge_datasheet.pdf (Rozmiar: 0,36 MB) pobierz
Specyfikacja

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Złącze N/m zaciskane na H155

5,76 zł z VAT 4,68 zł netto

szt

City Media Tornado Max 23

City Media Tornado Max 23

Antena panelowa 23 dBi dla pasma 5 GHz z polaryzacją poziomą lub pionową zakończona złączem N/ż

Producent: City Media

120,54 zł z VAT 98,00 zł netto

szt

Złącze RP-SMA/m zaciskane na H155, długie

Złącze RP-SMA/m zaciskane na H155, długie

Standardowe złącze rp-sma jednak z dłuższym korpusem ułatwiającym zarobienie złącza

Producent: brak danych

2,96 zł z VAT 2,41 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

SFP CWDM, 1.25Gbps, SM LC Duplex, 1470nm, 40KM, DDM (S-C47DLC40D)

197,34 zł z VAT 160,44 zł netto

szt

RouterBoard RB604 Adapter

105,78 zł z VAT 86,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator