WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Antena TRANS-DATA LTE KPZ 6/8 MIMO

Producent: Trans-Data

287,82 zł z VAT 234,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

TRANS-DATA LTE KPZ 6/8 jest panelową anteną kierunkową MIMO do montażu na zewnątrz pomieszczeń przeznaczoną do odbioru i nadawania sygnału z modemu LTE/GSM/3G oraz wzmacniaczy GSM i 3G. Antena posiada zysk od 6 do 8 dBi (w zależności od pasma).

Przeznaczona jest do współpracy z modemami LTE (wyposażonymi w dwa złącza antenowe), telefonami lub modemami: GSM, DCS, 3G.

Najważniejsze cechy:
  • Zewnętrzna, panelowa, kierunkowa,
  • MIMO 2x2 ,
  • Szerokopasmowa: 806-960, 1700-2700 MHz,
  • Praca w sieciach: GSM, DCS, UMTS, WLAN, LTE,
  • Zysk:
    6 dBi (806-960 MHz),
    8 dBi (1700-2700 MHz),
  • Antena zwarta dla prądu stałego (DC),
  • Niski współczynnik VSWR <1.5,
  • 35 cm przewodu zakończonego gniazdem N,
  • Obudowa wykonana z tworzywa ABS odpornego na promieniowanie UV i czynniki atmosferyczne,
  • Mocowanie do masztu za pomocą cybantów,
  • Regulacja pochylenia anteny względem masztu 0-90°,
  • Możliwy montaż do rury pionowej, poziomej.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Uchwyt antenowy 38/250 (2 otwory)

Uchwyt antenowy 38/250 (2 otwory)

Maszt stalowy, cynkowany galwanicznie, z zaślepką.

17,84 zł z VAT 14,50 zł netto

szt

Patch panel UTP 19" kat.5e, 24 porty z listwą

Patch panel UTP 19" kat.5e, 24 porty z listwą

24-portowy nieekranowany patch panel kategorii 5e o wysokości 1U

Producent: brak danych

97,17 zł z VAT 79,00 zł netto

szt

Patchcord Opto ST/UPC-ST/UPC, SM, duplex, 1m

25,87 zł z VAT 21,03 zł netto

szt

Option Gigabit Media Konwerter MC200

Option Gigabit Media Konwerter MC200

Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem wielomodowym o zasięgu do 550m, Tx:/Rx: 850nm

Producent: Option

128,81 zł z VAT 104,72 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-ST/UPC, MM OM2, duplex, 1m

22,12 zł z VAT 17,98 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Antena GSM ATK-20/800-980 MHz, 10m przewodu FME/ż

Antena GSM ATK-20/800-980 MHz, 10m przewodu FME/ż

Antena z wbudowanym symetryzatorem pętlowym i z przewodem o długości 10m zakończonym wtykiem FME.

Producent: Dipol

98,40 zł z VAT 80,00 zł netto

szt

Antena TAJFUN 19 dBi do wzmacniaczy GSM/UMTS

130,38 zł z VAT 106,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator