WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Antena TRANS-DATA LTE KPZ 6/8 MIMO

Producent: Trans-Data

252,00 zł z VAT 204,88 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

TRANS-DATA LTE KPZ 6/8 jest panelową anteną kierunkową MIMO do montażu na zewnątrz pomieszczeń przeznaczoną do odbioru i nadawania sygnału z modemu LTE/GSM/3G oraz wzmacniaczy GSM i 3G. Antena posiada zysk od 6 do 8 dBi (w zależności od pasma).

Przeznaczona jest do współpracy z modemami LTE (wyposażonymi w dwa złącza antenowe), telefonami lub modemami: GSM, DCS, 3G.

Najważniejsze cechy:
  • Zewnętrzna, panelowa, kierunkowa,
  • MIMO 2x2 ,
  • Szerokopasmowa: 806-960, 1700-2700 MHz,
  • Praca w sieciach: GSM, DCS, UMTS, WLAN, LTE,
  • Zysk:
    6 dBi (806-960 MHz),
    8 dBi (1700-2700 MHz),
  • Antena zwarta dla prądu stałego (DC),
  • Niski współczynnik VSWR <1.5,
  • 35 cm przewodu zakończonego gniazdem N,
  • Obudowa wykonana z tworzywa ABS odpornego na promieniowanie UV i czynniki atmosferyczne,
  • Mocowanie do masztu za pomocą cybantów,
  • Regulacja pochylenia anteny względem masztu 0-90°,
  • Możliwy montaż do rury pionowej, poziomej.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Przyłącze H155 N(M) - FME(Ż), 10m

45,51 zł z VAT 37,00 zł netto

szt

Uchwyt antenowy 38/250 (2 otwory)

Uchwyt antenowy 38/250 (2 otwory)

Maszt stalowy, cynkowany galwanicznie, z zaślepką.

17,84 zł z VAT 14,50 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord Opto ST/UPC-ST/UPC, MM OM2, duplex, 1m

25,37 zł z VAT 20,63 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-ST/UPC, MM OM2, duplex, 1m

21,96 zł z VAT 17,85 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-ST/UPC, SM, duplex, 1m

25,52 zł z VAT 20,75 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Antena ATK-LOG ALP LTE MIMO 800-3000MHz, 5m przewodu SMA/m

Antena ATK-LOG ALP LTE MIMO 800-3000MHz, 5m przewodu SMA/m

Antena przeznaczona jest do współpracy z modemami LTE (wyposażonymi w dwa złącza antenowe), telefonami oraz modemami: GSM, DCS, 3G.

Producent: Dipol

204,80 zł z VAT 166,50 zł netto

szt

Antena TRANS-DATA GSM/DCS/UMTS/WLAN DZ6

233,70 zł z VAT 190,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator