WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

TP-Link TL-SG2216

Producent: TP-Link

453,44 zł z VAT 368,65 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Gigabitowy switch TP-LINK TL-SG2216 jest wyposażony w 16 portów RJ45 (10/100/1000Mbps) i dwa sloty SFP. Przełącznik zapewnia wysoką wydajność, posiada zaawansowany system QoS oraz bogatą funkcjonalność w systemie zarządzania warstwy drugiej. 
 
TL-SG2216 to ekonomiczne rozwiązanie dla małych i średnich przedsiębiorstw. Posiada przydatne funkcje zabezpieczeń. Funkcja Storm Control chroni przed atakami tybu Broadcast, Multicast czy Unicast. Quality of Service (QoS, L2 do L4) zapewnia zaawansowane możliwości zarządzania ruchem, aby przenosić dane płynniej i szybciej. Ponadto, przełącznik posiada łatwe w obsłudze interfejsy zarządzania www, wraz z CLI, SNMP i RMON, oznacza to szybszą instalację i łatwiejszą konfigurację.  
Najważniejsze cechy:
  • Liczne funkcje konfiguracyjne warstwy drugiej
  • Statyczna agregacja portów
  • VLAN - 4K
  • STP/RSTP/MSTP
  • IGMP snooping
  • Funkcja QoS (Quality of Service)
  • 4 kolejki priorytetowania
  • Obsługa protokołu IEEE 802.1P
  • Obsługa protokołu DSCP
  • Funkcja ograniczania prędkości transmisji
  • Rozbudowane funkcje zabezpieczające
  • Obsługa funkcji Port security
  • Obsługa funkcji Storm control
  • Zarządzanie przez przeglądarkę internetową oraz wiersz poleceń
  • SNMP v1/v2c/c3
  • RMON (grupy 1,2,3,9)
  • Przepustowość 32Gb/s

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Wtyk RJ45 ekranowany z pozłacanymi pinami

0,50 zł z VAT 0,41 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 1m

18,36 zł z VAT 14,93 zł netto

szt

Pigtail SC/UPC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

3,99 zł z VAT 3,24 zł netto

szt

Ubiquiti NanoStation M5 + uchwyt

Ubiquiti NanoStation M5 + uchwyt

Urządzenie standardu 2x2 MIMO DEMO

Producent: Ubiquiti Networks

367,73 zł z VAT 298,97 zł netto

szt

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 24xSC Duplex, wysuwana

116,85 zł z VAT 95,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Tenda SG105

Tenda SG105

Niezarządzalny 5-portowy switch Gigabit Ethernet.

Producent: Tenda

50,18 zł z VAT 40,80 zł netto

szt

D-Link DGS-1210-08P

D-Link DGS-1210-08P

Zarządzalny 8-portowy gigabitowy switch Smart PoE z 2 portami SFP

Producent: D-Link

547,85 zł z VAT 445,41 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator