WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

TP-Link TL-SG2216

Producent: TP-Link

Produkt archiwalny

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Gigabitowy switch TP-LINK TL-SG2216 jest wyposażony w 16 portów RJ45 (10/100/1000Mbps) i dwa sloty SFP. Przełącznik zapewnia wysoką wydajność, posiada zaawansowany system QoS oraz bogatą funkcjonalność w systemie zarządzania warstwy drugiej. 
 
TL-SG2216 to ekonomiczne rozwiązanie dla małych i średnich przedsiębiorstw. Posiada przydatne funkcje zabezpieczeń. Funkcja Storm Control chroni przed atakami tybu Broadcast, Multicast czy Unicast. Quality of Service (QoS, L2 do L4) zapewnia zaawansowane możliwości zarządzania ruchem, aby przenosić dane płynniej i szybciej. Ponadto, przełącznik posiada łatwe w obsłudze interfejsy zarządzania www, wraz z CLI, SNMP i RMON, oznacza to szybszą instalację i łatwiejszą konfigurację.  
Najważniejsze cechy:
  • Liczne funkcje konfiguracyjne warstwy drugiej
  • Statyczna agregacja portów
  • VLAN - 4K
  • STP/RSTP/MSTP
  • IGMP snooping
  • Funkcja QoS (Quality of Service)
  • 4 kolejki priorytetowania
  • Obsługa protokołu IEEE 802.1P
  • Obsługa protokołu DSCP
  • Funkcja ograniczania prędkości transmisji
  • Rozbudowane funkcje zabezpieczające
  • Obsługa funkcji Port security
  • Obsługa funkcji Storm control
  • Zarządzanie przez przeglądarkę internetową oraz wiersz poleceń
  • SNMP v1/v2c/c3
  • RMON (grupy 1,2,3,9)
  • Przepustowość 32Gb/s

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Pigtail SC/APC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

3,92 zł z VAT 3,19 zł netto

szt

Łącznik modularny, kat. 5e, 2x RJ-45, STP

5,65 zł z VAT 4,59 zł netto

szt

Akumulator MWL 7,2-12 Long Life

Akumulator MWL 7,2-12 Long Life

Bezobsługowy akumulator AGM 12V-7,2Ah o wym. 151 x 65 x 99 mm.
Terminal / złącze: Fast-on 250 (T2)

Producent: MW Power

68,88 zł z VAT 56,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Cisco SG350-28SFP

NOWOŚĆ!

Cisco SG350-28SFP

Zarządzalny Small Business Switch z 26x slotami SFP i 2x slotami SFP Combo

Producent: Cisco

2 130,30 zł z VAT 1 731,95 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Tenda TEF1110P-8-63W

Tenda TEF1110P-8-63W

Switch desktopowy, 8 portów PoE 10/100 Mb/s z 2 portami uplink 10/100 Mb/s. Oferujący 3 tryby pracy: Standard, VLAN i Rozszerzony.

Producent: Tenda

168,51 zł z VAT 137,00 zł netto

szt