WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Panel RACK 19" RB493 1U

Producent: brak danych

65,19 zł z VAT 53,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Panel MikroTik RACK 19 RB493 1U to idealne rozwiązanie dla małych firm, instytucji oraz wszędzie tam gdzie istnieje potrzeba montażu urządzeń z serii 493 w szafach RACK-owych. Panel posiada otwory na 3 pigtaile N oraz 3 pigtaile RP-SMA.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 1m

17,44 zł z VAT 14,18 zł netto

szt

Splitter PLC 1:8 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:8 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: Opto

43,60 zł z VAT 35,45 zł netto

szt

MikroTik hAP Lite (RB941-2nD)

MikroTik hAP Lite (RB941-2nD)

4x LAN, 32MB RAM, 2.4GHz 802.11b/g/n

Producent: MikroTik

83,26 zł z VAT 67,69 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Obudowa wewnętrzna RouterBoard RB912/RB911

39,98 zł z VAT 32,50 zł netto

szt

Scame obudowa zewnętrzna dla RouterBoard 800/600

Scame obudowa zewnętrzna dla RouterBoard 800/600

Aluminiowa obudowa zewnętrzna przystosowana do montażu platformy sprzętowej MikroTik RouterBoard 800/600.

Producent: MikroTik

236,16 zł z VAT 192,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator