WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu
BESTSELLER

Osłona antyzakłóceniowa dla RouterBoard SXT-SAr2

76,26 zł z VAT 62,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Osłona antyzakłóceniowa do MikroTik RouterBoard SXT SA5 (RBSXTG-5HPnD-SAr2). Osłona w znacznym stopniu eliminuje zakłócenia pochodzące od innych urządzeń zamontowanych w pobliżu.
 
Osłona obniża poziom szumów, przez co poprawia działanie zamontowanego urządzenia. Całość jest wykonana z aluminium i malowana proszkowo w kolorze jasno szarym.
Dzięki zastosowaniu technologi obrabiarek CNC, osłona jest wykonana z idealną dokładnością i powtarzalnością.

Produkty Pokrewne/Powiązane

RouterBoard SXT SA5 (RBSXTG-5HPnD-SAr2)

RouterBoard SXT SA5 (RBSXTG-5HPnD-SAr2)

Sektorowy AP o wiązce 90 stopni z portem Gigabit.

Producent: MikroTik

358,95 zł z VAT 291,83 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Zestaw dystansów samoprzylepnych

3,57 zł z VAT 2,90 zł netto

szt

Maszt sat balkonowy boczny 60 prawy

31,49 zł z VAT 25,60 zł netto

szt

Łącznik modularny, kat. 5e, 2x RJ-45, UTP

3,57 zł z VAT 2,90 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 5m (szary)

4,55 zł z VAT 3,70 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

SFP+ CWDM, 10Gbps, SM LC Duplex, 1490nm, 10KM, DDM (S+C49DLC10D)

727,23 zł z VAT 591,24 zł netto

szt

Koszulka T-Shirt Mikrotik XXL (MTTS-XXL)

25,18 zł z VAT 20,47 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator