WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Cloud Core Router CCR1016-12S-1S+

Producent: MikroTik

2 698,67 zł z VAT 2 194,04 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik Cloud Core Router CCR1016-12S-1S+ to router klasy przemysłowej wyposażonym w 16 rdzeniowy procesor Tilera TILE-Gx16 taktowany z częstotliwością 1.2GHz oraz 2GB pamięci RAM. CCR posiada 12 portów SFP oraz 1 port SFP+. Każdy z portów jest podłączony bezpośrednio pod wyprowadzenia procesora. Urządzenie jest wyposażone w pre-instalowany system operacyjny Mikrotik RouterOS Level6. Całość zamknięta jest w aluminiowej obudowie o wysokości 1U, umożliwiająca montaż w szafie 19" (rack 19" 1U). 
 
Kupując CCR1016-12S-1S+ otrzymujesz: router w obudowie rack 19" 1U z wyświetlaczem LCD, dwa kable zasilające, moduł SFP RJ45, uszy rackowe. 
 
Najważniejsze cechy:
  • Procesor Tilera Tile-Gx16 16 rdzeni, 1.2GHz
  • 2GB RAM
  • 12 portów SFP i 1 port SFP+
  • porty: micro USB, gniazdo microSD
  • redundantny zasilacz 2x 230V
  • Obudowa rack 19" 1U
Procesor
Tilera Tile-Gx16 CPU (16 rdzieni, 1.2Ghz każdy rdzeń)
Pamięć
2GB (2x1) RAM SODIMM,
128MB NAND (wbudowana)
Porty
12x SFP
1x SFP+
Rozszerzenia
1x RS232C asynchroniczny
Inne
RESET, Monitor prędkości wentylatora, beeper, Monitor napięcia, prądu i temperatury, slot SD Card
Zasilanie
Poprzez "Jack" oraz PoE 24V (zasilacz w zestawie)
Chłodzenie
Radiator + cooler
Wymiary
290 x 155 mm
System operacyjny
MikroTik RouterOS v6 (64bit), Licencja Level 6
W zestawie
Router (rack 19" 1U) z wyświetlaczem LCD,
2 kable zasilające, 
moduł SFP RJ45,
uszy rakowe

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

RouterBoard SXT Lite5 (RBSXT5nDr2) + bracket SXT

RouterBoard SXT Lite5 (RBSXT5nDr2) + bracket SXT

RouterBoard SXT Lite5 jest kompletnym urządzeniem typu CPE pracującym w standardzie 802.11n 2x2 MIMO DEMO

Producent: MikroTik

216,73 zł z VAT 176,20 zł netto

szt

RouterBoard hAP (RB951Ui-2nD)

RouterBoard hAP (RB951Ui-2nD)

2.4GHz, 5x portów Ethernet, PoE-out, USB

Producent: MikroTik

160,58 zł z VAT 130,55 zł netto

szt

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

1000Base-LX (1310nm), SM LC, 20km, Dual Fiber, DDM

Producent: Option

43,25 zł z VAT 35,16 zł netto

szt

TP-Link T2500G-10TS (TL-SG3210)

TP-Link T2500G-10TS (TL-SG3210)

Przełącznik zarządzalny L2 JetStream, 8 portów Gb, 2 sloty SFP

Producent: TP-Link

377,87 zł z VAT 307,21 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Cloud Router Switch CRS106-1C-5S

Cloud Router Switch CRS106-1C-5S

5 slotów SFP, 1 slot Combo (Ethernet / SFP), procesor QCA8511 o taktowaniu 400 MHz, 128 MB pamięci RAM

Producent: MikroTik

212,37 zł z VAT 172,66 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator