WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Panel RACK 19" 2x RB450 1U

Producent: brak danych

65,19 zł z VAT 53,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Panel MikroTik RACK 19 2x RB450 1U to idealne rozwiązanie dla małych firm, instytucji oraz wszędzie tam gdzie istnieje potrzeba montażu urządzeń z serii 450 w szafach RACK-owych.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Wtyk RJ45 z pozłacanymi pinami (drut) kat.5e

0,18 zł z VAT 0,15 zł netto

szt

Zasilacz 24V 2A

39,94 zł z VAT 32,47 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km

MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km

SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km.

Producent: MikroTik

80,53 zł z VAT 65,47 zł netto

szt

MikroTik GrooveA 52 (RBGrooveA-52HPn)

MikroTik GrooveA 52 (RBGrooveA-52HPn)

Urządzeniem do zastosowań zewnętrznych, pracujące w częstotliwości 2,4GHz lub 5 GHz. W zestawie antena dookólna o zysku 6 dBi.

Producent: MikroTik

276,82 zł z VAT 225,06 zł netto

szt

MikroTik hEX (RB750Gr3)

MikroTik hEX (RB750Gr3)

5x LAN, 256MB SD-RAM i 16MB FLASH, USB, microSD
W komplecie zasilacz DEMO

Producent: MikroTik

211,14 zł z VAT 171,66 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Uchwyt montażowy RB4011, wall mount kit (WMK4011)

Uchwyt montażowy RB4011, wall mount kit (WMK4011)

Zestaw do montażu naściennego RB4011.

Producent: MikroTik

42,09 zł z VAT 34,22 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator