WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Panel RACK 19" 2x RB450 1U

Producent: brak danych

65,19 zł z VAT 53,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Panel MikroTik RACK 19 2x RB450 1U to idealne rozwiązanie dla małych firm, instytucji oraz wszędzie tam gdzie istnieje potrzeba montażu urządzeń z serii 450 w szafach RACK-owych.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Rozgałęźnik zasilania 5.5

Rozgałęźnik zasilania 5.5

Rozgałęźnik zasilania z jednym gniazdem 2.1/5.5mm i dwoma wtykami 2.1/5.5mm.

Producent: brak danych

8,00 zł z VAT 6,50 zł netto

szt

Przewód FTP Seven, kat.5e, 305m, zewnętrzny

Przewód FTP Seven, kat.5e, 305m, zewnętrzny

Do montażu na zewnątrz budynków

Producent: Seven

400,98 zł z VAT 326,00 zł netto

szt

MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km

MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km

SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km.

Producent: MikroTik

84,32 zł z VAT 68,55 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Panel RACK 19" RB260/RB951 1U

72,57 zł z VAT 59,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator