WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Panel RACK 19" 2x RB450 1U

65,19 zł z VAT 53,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Panel MikroTik RACK 19 2x RB450 1U to idealne rozwiązanie dla małych firm, instytucji oraz wszędzie tam gdzie istnieje potrzeba montażu urządzeń z serii 450 w szafach RACK-owych.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km

MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km

SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km.

Producent: MikroTik

86,81 zł z VAT 70,58 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 10m (niebieski)

9,66 zł z VAT 7,85 zł netto

szt

Akumulator MWL 18-12 Long Life

Akumulator MWL 18-12 Long Life

Bezobsługowy akumulator AGM 12V-18Ah o wym. 181 x 76 x 167 mm.
Terminal / złącze: śruba z góry M5 (T13)

Producent: MW Power

184,50 zł z VAT 150,00 zł netto

szt

Rozgałęźnik zasilania 5.5

Rozgałęźnik zasilania 5.5

Rozgałęźnik zasilania z jednym gniazdem 2.1/5.5mm i dwoma wtykami 2.1/5.5mm.

8,00 zł z VAT 6,50 zł netto

szt

Szafkowy zasilacz buforowy ZBF-24V-2.5A-17Ah

Impulsowy zasilacz buforowy o mocy 100W i napięciu wyjściowym 27.6V z szafką instalacyjną pozwalającą umieścić poza urządzeniami także dwa akumulatory 33-70Ah 12V.

Producent: MW Power

248,46 zł z VAT 202,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

StationBox InSpot + 2x antena 2dBi MMCX

81,18 zł z VAT 66,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

RouterBoard RB411/RB911 - obudowa wewnętrzna (CA411-711)

RouterBoard RB411/RB911 - obudowa wewnętrzna (CA411-711)

Aluminiowa obudowa wewnętrzna, w kolorze czarnym do płyt RouterBoard MikroTika z serii RBM11G, RB411, RB911, RB912 oraz RB922.

Producent: MikroTik

54,74 zł z VAT 44,50 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator