WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Gniazdo RJ45 THT ekranowane - WispStation

7,88 zł z VAT 6,41 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Element stosowany w urządzeniach WispStation firmy Ubiquiti.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Uchwyt antenowy 40/130/100 (2 otwory)

13,20 zł z VAT 10,73 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.6 1m (szary)

3,19 zł z VAT 2,59 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 3km

Producent: Option

48,43 zł z VAT 39,37 zł netto

szt

Łącznik modularny, kat. 6, 2x RJ-45, STP

7,13 zł z VAT 5,80 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Gniazdo RJ45 THT ekranowane - CCR1009

Gniazdo RJ45 THT ekranowane - CCR1009

Gniazdo RB1-216BAK1A stosowane w urządzeniach z serii RB450G, RB800, RB953GS, RB1100 oraz CCR1009.

14,88 zł z VAT 12,10 zł netto

szt

Gniazdo RJ45 THT ekranowane - RB450G

Gniazdo RJ45 THT ekranowane - RB450G

Gniazdo 8108-B114 stosowane w urządzeniach z serii RB450G, RB435G oraz RB1100.

17,59 zł z VAT 14,30 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator