WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Cloud Router Switch CRS212-1G-10S-1S+IN

Producent: MikroTik

792,50 zł z VAT 644,31 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik RouterBoard CRS212-1G-10S-1S-IN to inteligentny funkcjonalny przełącznik warstwy 3 zarządzany przez system RouterOS level 5. Porty mogą zostać usunięte z konfiguracji przełącznika i wykorzystywane do routingu. Urządzenie zostało wyposażone w 10 portów na wkładki SFP Gigabit, 1 gniazdo na wkładkę SFP+ oferujące przepustowość do 10Gb oraz 1 port Ethernet 10/100/1000Mb/s. Wszystkie porty SFP są w pełni niezależne i obsługują 802.1Q - VLAN oraz zaawansowane protokoły routingu warstwy 3 takie jak RIPv2, OSPF i BGP4.

CRSem można zarządzać przez GUI (WinBox, WWW) oraz CLI (Telnet, SSH). RTB-CRS212-1G-10S-1S-IN jest w obudowie typu "desktop" o wymiarach 200x144x47mm. Urządzenie zasilane jest poprzez gniazdo "jack" napięciem od 8 do 30V DC (zasilacz 24v 0.8A w komplecie). 
 
Najważniejsze cechy:
  • Procesor QCA8519-AC2C 400MHz
  • 1 port Ethernet
  • 1x gniazdo na wkładkę SFP 10Gb
  • 10x gniazdo na wkadk SFP Gigabit
  • Ekran dotykowy LCD
  • System operacyjny RouterOS Level 5
  • Zasilanie poprzez zasilacz
Procesor
QCA8519-AC2C 400MHz
Pamięć
64MB RAM, 128MB NAND
Porty
1x 10/100/1000 Mbit/s Ethernet z Auto-MDI/X
1x gniazdo SFP+
10x gniazdo SFP
Rozszerzenia
1x port szeregowy (RJ45)
Inne
RESET, monitor prędkości wentylatora, ekran dotykowy LCD Monitor napięcia, prądu i temperatury,
Zasilanie
Poprzez zasilacz z złączem 'jack' 24v 0.8A
Wymiary
200x144x47mm
System operacyjny
MikroTik RouterOS, Licencja Level 5
W zestawie
CRS switch, zasilacz, uszy RACK

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link TL-WR841N

TP-Link TL-WR841N

Router pracujący w standardzie 802.11n, prędkość transmisji do 300Mbps DEMO

Producent: TP-Link

67,40 zł z VAT 54,80 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 3km

Producent: Option

52,03 zł z VAT 42,30 zł netto

szt

Izopropanol Cleanser IPA 100ml

Izopropanol Cleanser IPA 100ml

Izopropanol Cleanser IPA 100 ml.

7,40 zł z VAT 6,02 zł netto

szt

RouterBoard hEX PoE (RB960PGS)

RouterBoard hEX PoE (RB960PGS)

5x GE, SFP, USB, 128 MB pamięci RAM
W komplecie zasilacz DEMO

Producent: MikroTik

284,89 zł z VAT 231,62 zł netto

szt

Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 8dB, 10km, TX1330, DDM

Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 8dB, 10km, TX1330, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1330nm, RX: 1270nm), SM LC, 10km, DDM

Producent: Option

295,06 zł z VAT 239,89 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Cloud Router Switch CRS305-1G-4S+IN

NOWOŚĆ!

Cloud Router Switch CRS305-1G-4S+IN

Zarządzalny switch z 1x gigabitowym portem Ethernet i 4 slotami SFP+ (10 Gb/s). Procesor 800 MHz, 512 MB pamięci RAM, maks. przepustowość przełączania (non-blocking) 41 Gb/s, prędkość przekazywania pakietów 61 Mp/s, funkcja Dual Boot, metalowa obudowa typu desktop.

Producent: MikroTik

538,69 zł z VAT 437,96 zł netto

szt

RouterBoard RB3011UiAS-RM

RouterBoard RB3011UiAS-RM

1GB pamięci RAM, 1x SFP, 10x gigabitowych portów Ethernet, USB 3.0, PoE, dotykowy panel LCD

Producent: MikroTik

647,47 zł z VAT 526,40 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator