WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Cloud Router Switch CRS212-1G-10S-1S+IN

Producent: MikroTik

812,51 zł z VAT 660,58 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik RouterBoard CRS212-1G-10S-1S-IN to inteligentny funkcjonalny przełącznik warstwy 3 zarządzany przez system RouterOS level 5. Porty mogą zostać usunięte z konfiguracji przełącznika i wykorzystywane do routingu. Urządzenie zostało wyposażone w 10 portów na wkładki SFP Gigabit, 1 gniazdo na wkładkę SFP+ oferujące przepustowość do 10Gb oraz 1 port Ethernet 10/100/1000Mb/s. Wszystkie porty SFP są w pełni niezależne i obsługują 802.1Q - VLAN oraz zaawansowane protokoły routingu warstwy 3 takie jak RIPv2, OSPF i BGP4.

CRSem można zarządzać przez GUI (WinBox, WWW) oraz CLI (Telnet, SSH). RTB-CRS212-1G-10S-1S-IN jest w obudowie typu "desktop" o wymiarach 200x144x47mm. Urządzenie zasilane jest poprzez gniazdo "jack" napięciem od 8 do 30V DC (zasilacz 24v 0.8A w komplecie). 
 
Najważniejsze cechy:
  • Procesor QCA8519-AC2C 400MHz
  • 1 port Ethernet
  • 1x gniazdo na wkładkę SFP 10Gb
  • 10x gniazdo na wkadk SFP Gigabit
  • Ekran dotykowy LCD
  • System operacyjny RouterOS Level 5
  • Zasilanie poprzez zasilacz
Procesor
QCA8519-AC2C 400MHz
Pamięć
64MB RAM, 128MB NAND
Porty
1x 10/100/1000 Mbit/s Ethernet z Auto-MDI/X
1x gniazdo SFP+
10x gniazdo SFP
Rozszerzenia
1x port szeregowy (RJ45)
Inne
RESET, monitor prędkości wentylatora, ekran dotykowy LCD Monitor napięcia, prądu i temperatury,
Zasilanie
Poprzez zasilacz z złączem 'jack' 24v 0.8A
Wymiary
200x144x47mm
System operacyjny
MikroTik RouterOS, Licencja Level 5
W zestawie
CRS switch, zasilacz, uszy RACK

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

RouterBoard RB951G-2HnD

RouterBoard RB951G-2HnD

2.4Ghz Access Point, 5x Gigabit Ethernet, USB, 600MHz CPU, 128MB RAM, karta bezprzewodowa w standardzie 802.11b/g/n oraz wbudowana antena DEMO

Producent: MikroTik

297,12 zł z VAT 241,56 zł netto

szt

Zasilacz PoE 48V 1A (ESD)

Zasilacz PoE 48V 1A (ESD)

Earth grounding/ESD protection

Producent: brak danych

45,23 zł z VAT 36,77 zł netto

szt

RouterBoard hAP Lite TC (RB941-2nD-TC)

RouterBoard hAP Lite TC (RB941-2nD-TC)

Wersja Tower Case.

Producent: MikroTik

83,91 zł z VAT 68,22 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 20km, DDM

Producent: Option

53,89 zł z VAT 43,81 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

RouterBoard RB1100AHx4

RouterBoard RB1100AHx4

1GB RAM, 1400 MHz Quad Core, 13x Gigabit LAN

Producent: MikroTik

1 035,56 zł z VAT 841,92 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator