WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Cloud Router Switch CRS212-1G-10S-1S+IN

Producent: MikroTik

782,49 zł z VAT 636,17 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik RouterBoard CRS212-1G-10S-1S-IN to inteligentny funkcjonalny przełącznik warstwy 3 zarządzany przez system RouterOS level 5. Porty mogą zostać usunięte z konfiguracji przełącznika i wykorzystywane do routingu. Urządzenie zostało wyposażone w 10 portów na wkładki SFP Gigabit, 1 gniazdo na wkładkę SFP+ oferujące przepustowość do 10Gb oraz 1 port Ethernet 10/100/1000Mb/s. Wszystkie porty SFP są w pełni niezależne i obsługują 802.1Q - VLAN oraz zaawansowane protokoły routingu warstwy 3 takie jak RIPv2, OSPF i BGP4.

CRSem można zarządzać przez GUI (WinBox, WWW) oraz CLI (Telnet, SSH). RTB-CRS212-1G-10S-1S-IN jest w obudowie typu "desktop" o wymiarach 200x144x47mm. Urządzenie zasilane jest poprzez gniazdo "jack" napięciem od 8 do 30V DC (zasilacz 24v 0.8A w komplecie). 
 
Najważniejsze cechy:
  • Procesor QCA8519-AC2C 400MHz
  • 1 port Ethernet
  • 1x gniazdo na wkładkę SFP 10Gb
  • 10x gniazdo na wkadk SFP Gigabit
  • Ekran dotykowy LCD
  • System operacyjny RouterOS Level 5
  • Zasilanie poprzez zasilacz
Procesor
QCA8519-AC2C 400MHz
Pamięć
64MB RAM, 128MB NAND
Porty
1x 10/100/1000 Mbit/s Ethernet z Auto-MDI/X
1x gniazdo SFP+
10x gniazdo SFP
Rozszerzenia
1x port szeregowy (RJ45)
Inne
RESET, monitor prędkości wentylatora, ekran dotykowy LCD Monitor napięcia, prądu i temperatury,
Zasilanie
Poprzez zasilacz z złączem 'jack' 24v 0.8A
Wymiary
200x144x47mm
System operacyjny
MikroTik RouterOS, Licencja Level 5
W zestawie
CRS switch, zasilacz, uszy RACK

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

0,84 zł z VAT 0,68 zł netto

szt

Opaska zaciskowa czarna 4.8mm x 38cm

Opaska zaciskowa czarna 4.8mm x 38cm

Opakowanie 100 szt.

Producent: brak danych

22,14 zł z VAT 18,00 zł netto

szt

RouterBoard SXT SA5 ac (RBSXTG-5HPacD-SA)

RouterBoard SXT SA5 ac (RBSXTG-5HPacD-SA)

Sektorowy AP o wiązce 90 stopni z portem Gigabit pracujący w standardzie AC.

Producent: MikroTik

424,49 zł z VAT 345,11 zł netto

szt

RouterBoard hAP ac (RB962UiGS-5HacT2HnT)

RouterBoard hAP ac (RB962UiGS-5HacT2HnT)

2.4/5GHz access point z potrójną polaryzację (MIMO 3x3), 802.11ac/a/n/b/g, 5x gigabitowych portów Ethernet, PoE-out, SFP, USB 2.0 (dysk zewn. lub modem 3G/4G)

Producent: MikroTik

460,29 zł z VAT 374,22 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Wisnetworks WIS-R5100 Multi-WAN Hotspot Gateway

Wisnetworks WIS-R5100 Multi-WAN Hotspot Gateway

WISP/Hotel Multi-WAN Gigabit Hotspot Gateway.

Producent: Wisnetworks

510,45 zł z VAT 415,00 zł netto

szt

Cloud Router Switch CRS312-4C+8XG-RM

NOWOŚĆ!

Cloud Router Switch CRS312-4C+8XG-RM

Zarządzalny switch wyposażony w 8 portów 10G Ethernet oraz 4 porty 10G Combo (10G Ethernet / SFP+).

Producent: MikroTik

2 142,91 zł z VAT 1 742,20 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator