WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik Cloud Router Switch CRS212-1G-10S-1S+IN

Producent: MikroTik

861,16 zł z VAT 700,13 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik RouterBoard CRS212-1G-10S-1S-IN to inteligentny funkcjonalny przełącznik warstwy 3 zarządzany przez system RouterOS level 5. Porty mogą zostać usunięte z konfiguracji przełącznika i wykorzystywane do routingu. Urządzenie zostało wyposażone w 10 portów na wkładki SFP Gigabit, 1 gniazdo na wkładkę SFP+ oferujące przepustowość do 10Gb oraz 1 port Ethernet 10/100/1000Mb/s. Wszystkie porty SFP są w pełni niezależne i obsługują 802.1Q - VLAN oraz zaawansowane protokoły routingu warstwy 3 takie jak RIPv2, OSPF i BGP4.

CRSem można zarządzać przez GUI (WinBox, WWW) oraz CLI (Telnet, SSH). RTB-CRS212-1G-10S-1S-IN jest w obudowie typu "desktop" o wymiarach 200x144x47mm. Urządzenie zasilane jest poprzez gniazdo "jack" napięciem od 8 do 30V DC (zasilacz 24v 0.8A w komplecie). 
 
Najważniejsze cechy:
  • Procesor QCA8519-AC2C 400MHz
  • 1 port Ethernet
  • 1x gniazdo na wkładkę SFP 10Gb
  • 10x gniazdo na wkadk SFP Gigabit
  • Ekran dotykowy LCD
  • System operacyjny RouterOS Level 5
  • Zasilanie poprzez zasilacz
Procesor
QCA8519-AC2C 400MHz
Pamięć
64MB RAM, 128MB NAND
Porty
1x 10/100/1000 Mbit/s Ethernet z Auto-MDI/X
1x gniazdo SFP+
10x gniazdo SFP
Rozszerzenia
1x port szeregowy (RJ45)
Inne
RESET, monitor prędkości wentylatora, ekran dotykowy LCD Monitor napięcia, prądu i temperatury,
Zasilanie
Poprzez zasilacz z złączem 'jack' 24v 0.8A
Wymiary
200x144x47mm
System operacyjny
MikroTik RouterOS, Licencja Level 5
W zestawie
CRS switch, zasilacz, uszy RACK

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Injector PoE (prod. Cz) 1/2 gniazdo

Injector PoE (prod. Cz) 1/2 gniazdo

Uwaga sam injector bez splittera

Producent: brak danych

8,19 zł z VAT 6,66 zł netto

szt

TP-Link MC112CS

TP-Link MC112CS

Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, WDM Tx: 1310nm Rx: 1550nm

Producent: TP-Link

102,09 zł z VAT 83,00 zł netto

szt

Option SFP/SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable (DAC), 1m

101,32 zł z VAT 82,37 zł netto

szt

MikroTik hAP ac lite (RB952Ui-5ac2nD)

MikroTik hAP ac lite (RB952Ui-5ac2nD)

2.4/5GHz access point, 802.11ac, 5x portów Ethernet, PoE-out, USB, antena o zysku 2 dBi (5 GHz) i dwie anteny 1,5 dBi (2,4 GHz)

Producent: MikroTik

197,00 zł z VAT 160,16 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM2, duplex, 1m

19,48 zł z VAT 15,84 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik Cloud Router Switch CRS328-24P-4S+RM

MikroTik Cloud Router Switch CRS328-24P-4S+RM

24x gigabitowe porty Ethernet, 4x SFP+, dual boot, PoE+ 802.3af/at

Producent: MikroTik

1 570,34 zł z VAT 1 276,70 zł netto

szt

MikroTik hEX lite (RB750r2)

MikroTik hEX lite (RB750r2)

5x portów Ethernet, mała plastikowa obudowa, 850MHz CPU, 64MB RAM, router z funkcją Multiprotocol Label Switching, RouterOS L4

Producent: MikroTik

168,57 zł z VAT 137,05 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator