WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik Cloud Router Switch CRS212-1G-10S-1S+IN

Producent: MikroTik

1 024,70 zł z VAT 833,09 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

MikroTik RouterBoard CRS212-1G-10S-1S-IN to inteligentny funkcjonalny przełącznik warstwy 3 zarządzany przez system RouterOS level 5. Porty mogą zostać usunięte z konfiguracji przełącznika i wykorzystywane do routingu. Urządzenie zostało wyposażone w 10 portów na wkładki SFP Gigabit, 1 gniazdo na wkładkę SFP+ oferujące przepustowość do 10Gb oraz 1 port Ethernet 10/100/1000Mb/s. Wszystkie porty SFP są w pełni niezależne i obsługują 802.1Q - VLAN oraz zaawansowane protokoły routingu warstwy 3 takie jak RIPv2, OSPF i BGP4.

CRSem można zarządzać przez GUI (WinBox, WWW) oraz CLI (Telnet, SSH). RTB-CRS212-1G-10S-1S-IN jest w obudowie typu "desktop" o wymiarach 200x144x47mm. Urządzenie zasilane jest poprzez gniazdo "jack" napięciem od 8 do 30V DC (zasilacz 24v 0.8A w komplecie). 
 
Najważniejsze cechy:
  • Procesor QCA8519-AC2C 400MHz
  • 1 port Ethernet
  • 1x gniazdo na wkładkę SFP 10Gb
  • 10x gniazdo na wkadk SFP Gigabit
  • Ekran dotykowy LCD
  • System operacyjny RouterOS Level 5
  • Zasilanie poprzez zasilacz
Procesor
QCA8519-AC2C 400MHz
Pamięć
64MB RAM, 128MB NAND
Porty
1x 10/100/1000 Mbit/s Ethernet z Auto-MDI/X
1x gniazdo SFP+
10x gniazdo SFP
Rozszerzenia
1x port szeregowy (RJ45)
Inne
RESET, monitor prędkości wentylatora, ekran dotykowy LCD Monitor napięcia, prądu i temperatury,
Zasilanie
Poprzez zasilacz z złączem 'jack' 24v 0.8A
Wymiary
200x144x47mm
System operacyjny
MikroTik RouterOS, Licencja Level 5
W zestawie
CRS switch, zasilacz, uszy RACK

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Zyxel ES-105A

Zyxel ES-105A

Niezarządzalny 5-portowy switch Fast Ethernet

Producent: Zyxel

59,04 zł z VAT 48,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patch panel UTP 19" kat.5e, 48 portów z listwą

48-portowy nieekranowany patch panel kategorii 5 o wysokości 2U do szaf 19"

Producent: brak danych

204,86 zł z VAT 166,55 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 20km, DDM

Producent: Option

74,53 zł z VAT 60,59 zł netto

szt

Tenda SG108

Tenda SG108

Niezarządzalny 8-portowy switch Gigabit Ethernet

Producent: Tenda

104,80 zł z VAT 85,20 zł netto

szt

Światłowód FiberHome 12J DAC doziemny, jednotubowy, śr. 5.2 mm, G.652D

Światłowód FiberHome 12J DAC doziemny, jednotubowy, śr. 5.2 mm, G.652D

Kable zewnętrzne przeznaczone do bezpośredniego zakopywania w ziemi

Producent: FiberHome

1,77 zł z VAT 1,44 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik BaseBox 6 - Outdoor (RB912UAG-6HPnD-OUT)

MikroTik BaseBox 6 - Outdoor (RB912UAG-6HPnD-OUT)

6Ghz, integrated AP/Backbone/CPE, 2x złącza RP-SMA, 1x slot miniPCIe, 1x slot mini SIM, 1x port USB 3.0, 1x port Gigabitowy Ethernet

Producent: MikroTik

411,46 zł z VAT 334,52 zł netto

szt

MikroTik LHG LTE kit (RBLHGR&R11e-LTE)

MikroTik LHG LTE kit (RBLHGR&R11e-LTE)

LHG obsługujące pasma 2G, 3G, 4G, LTE. Posiada zintegrowaną antenę o zysku energetycznym 17 dBi.

Producent: MikroTik

871,95 zł z VAT 708,90 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator