WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord STP kat.6 5m (szary)

10,90 zł z VAT 8,86 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patch Cable proste z końcówką RJ45 na kablu sieciowym STP kat. 6.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik RB2011L-IN, RB2011iL-IN

MikroTik RB2011L-IN, RB2011iL-IN

5x portów Fast Ethernet, 5x portów Gigabit Ethernet, 64MB pamięci RAM, CPU AR9344 600 MHz, PoE out na 10 porcie, metalowa obudowa typu desktop, RouterOS L4, DEMO

Producent: MikroTik

438,51 zł z VAT 356,51 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 0.5m (biały)

1,70 zł z VAT 1,38 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 3km

Producent: Option

51,32 zł z VAT 41,72 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 50m G657A2

79,15 zł z VAT 64,35 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord STP kat.6 1.5m (niebieski)

5,71 zł z VAT 4,64 zł netto

szt

Patchcord STP kat.5e 2m (zielony)

Patchcord STP kat.5e 2m (zielony)

Patchcord ekranowany

4,60 zł z VAT 3,74 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator