WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

RouterBoard hAP (RB951Ui-2nD)

Producent: MikroTik

160,58 zł z VAT 130,55 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik RouterBoard hAP jest bezprzewodowym routerem, access pointem opartym na nowym wydajniejszym procesorze Atheros 650MHz. Posiada pięć portów Fast Ethernet, jeden port USB 2.0 i wbudowany moduł radiowy 2.4GHz o mocy 160mW, pracujący w standardach 802.11b/g/n. W obudowie routera znajdują się dwie anteny o zysku 1.5dBi, które umożliwiają pokrycie sygnałem radiowym kilka pomieszczeń wokół urządzenia.
 
Zaletami routera są wbudowana pamięć RAM o wielkości 64 MB i możliwość zasilenia innego urządzenia wspierającego pasywne PoE przez port 5. Podawane napięcie jest takie samo jak napięcie wejściowe, a maksymalny prąd to 580mA.

Najważniejsze cechy:
  • praca w paśmie 2,4 GHz
  • standardy 802.11b/g/n
  • 5 portów fast Ethernet
  • wbudowana antena 1,5 dBi, technologia 2x2 MIMO
  • moc nadawcza 22 dBm
  • port USB 2.0
  • możliwość zasilania przez wtyk DC lub PoE na porcie Ether1 (w zestawie zasilacz, bez PoE injectora)
  • możliwość zasilania innego urządzenia poprzez wyjście PoE na porcie Ether5, maksymalne obciążenie 500 mA
  • system RouterOS z licencją Level 4
hAP (RB951Ui-2nD)
 
Procesor QCA9531
Taktowanie
650 MHz
Ilość rdzeni procesora 1
Pamięć RAM
64 MB
Pamięć wbudowana 16 MB
Rodzaj pamięci wbudowanej
Flash
Porty Ethernet 5x fast Ethernet 10/100
Standardy bezprzewodowe
802.11b/g/n
Moduł radiowy QCA9531
Porty USB
1
Rodzaj portu USB USB type A
Power Jack
1
Wejście PoE Tak
Zakres napięcia wejściowego
6 - 30 V
Antena 1,5 dBi
Wymiary
113 x 89 x 28 mm
Dopuszczalna temperatura pracy Od -30 do 70 st. C
Maksymalny pobór mocy
5 W
MIMO 2x2 (dual-chain)
System operacyjny
RouterOS
Licencja Level 4

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m (S-85DLC05D)

MikroTik SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m (S-85DLC05D)

Wkładka SFP 1.25Gbps dla światłowodu wielomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.

Producent: MikroTik

62,15 zł z VAT 50,53 zł netto

szt

Przewód UTP Maxcable, kat.5e, 305m, CCA zewnętrzny, żelowany

Przewód UTP Maxcable, kat.5e, 305m, CCA zewnętrzny, żelowany

Kabel odporny na promieniowanie UV z dodatkową ochroną żelową.

Producent: Maxcable

194,34 zł z VAT 158,00 zł netto

szt

RouterBoard hAP Lite TC (RB941-2nD-TC)

RouterBoard hAP Lite TC (RB941-2nD-TC)

Wersja Tower Case.

Producent: MikroTik

81,84 zł z VAT 66,54 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord UTP kat.6 1m (niebieski)

2,63 zł z VAT 2,14 zł netto

szt

TP-Link EAP110

TP-Link EAP110

Bezprzewodowy punkt dostępowy z możliwością montażu na suficie, standard N 300Mb/s oraz PoE pasywne.

Producent: TP-Link

109,59 zł z VAT 89,10 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Cloud Core Router CCR1009-7G-1C-1S+

Cloud Core Router CCR1009-7G-1C-1S+

7x gigabitowych portów Ethernet, 1x Combo port (SFP lub Gigabit Ethernet), 1xSFP+, 9-rdzeniowy procesor (1.2GHz), 2GB pamięci RAM, panel LCD, wbudowany zasilacz z dwoma wejściami, slot SmartCard, RouterOS L6, USB, microSD, mocowanie do rack 1U

Producent: MikroTik

1 787,02 zł z VAT 1 452,86 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator