WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Adapter PoE 8p Gigabit ADAG-8P-D

Producent: brak danych

220,17 zł z VAT 179,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Adapter PoE 8p to rozwiązanie dzięki któremu w bardzo prosty sposób można zasilić aż 8 urządzeń przez kabel ethernetowy. Adapter przystosowany jest do podłączenia dowolnego zasilacza DC o napięciu od 12-54V. Adapter doskonale nadaje się do współpracy z zasilaczami buforowymi. Urządzenie posiada gniazdo zasilania DC oraz diodę LED sygnalizującą jego pracę. Całość zamknięta w obudowie aluminiowej malowanej proszkowo w kolorze czarnym.

Użycie Adaptera PoE 8p Gigabit pozwala na lepszą organizację przestrzeni w skrzynkach instalatorskich poprzez wyeliminowanie kilku zasilaczy z których każdy zasila jedno urządzenie.
Każdy port został zabezpieczony diodą dzięki czemu zwarcie na jednym z portów nie powoduje uszkodzeń na pozostałych portach.

Najważniejsze cechy:
  • 8 portów LAN Gigabit
  • 8 portów LAN & PoE Gigabit
  • solidna aluminiowa obudowa malowana proszkowo w kolorze czarnym
  • Kompaktowe wymiary
  • standardowe gniazdo zasilania DC 2.1/5.5
  • wszystkie gniazda ekranowane

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter PoE 4p Gigabit ADAG-4P-D

119,31 zł z VAT 97,00 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 0.5m G657A2

8,78 zł z VAT 7,14 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 5m G657A2

12,67 zł z VAT 10,30 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Injector PoE black

6,51 zł z VAT 5,29 zł netto

szt

Injector PoE 4xLan/4xPoE

22,14 zł z VAT 30,39 zł 18,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator