WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Adapter PoE 8p Gigabit ADAG-8P-D

Producent: brak danych

236,65 zł z VAT 192,40 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Adapter PoE 8p to rozwiązanie dzięki któremu w bardzo prosty sposób można zasilić aż 8 urządzeń przez kabel ethernetowy. Adapter przystosowany jest do podłączenia dowolnego zasilacza DC o napięciu od 12-54V. Adapter doskonale nadaje się do współpracy z zasilaczami buforowymi. Urządzenie posiada gniazdo zasilania DC oraz diodę LED sygnalizującą jego pracę. Całość zamknięta w obudowie aluminiowej malowanej proszkowo w kolorze czarnym.

Użycie Adaptera PoE 8p Gigabit pozwala na lepszą organizację przestrzeni w skrzynkach instalatorskich poprzez wyeliminowanie kilku zasilaczy z których każdy zasila jedno urządzenie.
Każdy port został zabezpieczony diodą dzięki czemu zwarcie na jednym z portów nie powoduje uszkodzeń na pozostałych portach.

Najważniejsze cechy:
  • 8 portów LAN Gigabit
  • 8 portów LAN & PoE Gigabit
  • solidna aluminiowa obudowa malowana proszkowo w kolorze czarnym
  • Kompaktowe wymiary
  • standardowe gniazdo zasilania DC 2.1/5.5
  • wszystkie gniazda ekranowane

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord UTP kat.5e 0.5m (czarny)

1,80 zł z VAT 1,46 zł netto

szt

Maszt TV L

21,65 zł z VAT 17,60 zł netto

szt

MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km

MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km

SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km.

Producent: MikroTik

96,56 zł z VAT 78,50 zł netto

szt

Listwa zasilająca 19", 9 gniazd, 1,8m, wtyk UPS C14

Listwa zasilająca 19", 9 gniazd, 1,8m, wtyk UPS C14

Listwa zasilająca z 9 gniazdami przeznaczona do montażu w szafach 19" i wtykiem UPS

Producent: brak danych

65,50 zł z VAT 53,25 zł netto

szt

Szafka wewnętrzna 400x400x160, biała

Szafka wewnętrzna 400x400x160, biała

Szafka metalowa do montażu urządzeń elektronicznych

Producent: StalFlex

117,99 zł z VAT 95,93 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Injector PoE 8xLan/8xPoE Gigabit

Injector PoE 8xLan/8xPoE Gigabit

Injector PoE 8x portów gigabit: 8x Lan / 8x Lan i PoE

Producent: ZhangQing

111,92 zł z VAT 90,99 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Injector PoE Gigabit (prod. Cz)

22,37 zł z VAT 18,19 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator