WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Izopropanol Cleanser IPA 400ml (Spray)

33,70 zł z VAT 27,40 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Izopropanol Cleanser IPA 400 ml. w sprayu. Preparat do czyszczenia optyki mechaniki precyzyjnej i sprzętu elektronicznego np. układów scalonych.

Produkty Pokrewne/Powiązane

Izopropanol Cleanser IPA 100ml (Spray)

10,75 zł z VAT 8,74 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Przewód FTP Seven, kat.5e, 305m, zewnętrzny

Przewód FTP Seven, kat.5e, 305m, zewnętrzny

Do montażu na zewnątrz budynków

Producent: Seven

651,10 zł z VAT 529,35 zł netto

szt

Splitter PLC 1:2 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:2 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: Opto

27,92 zł z VAT 22,70 zł netto

szt

Tacka światłowodowa na 24 spawy

17,10 zł z VAT 13,90 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

D-Link DGS-3130-30S/SI

D-Link DGS-3130-30S/SI

Zarządzalny, stakowalny, gigabitowy 24-portowy przełącznik SFP Layer 2+, wyposażony dodatkowo w 2x 10GB portów Ethernet oraz 4x 10GB portów SFP+.

Producent: D-Link

4 598,54 zł z VAT 3 738,65 zł netto

szt

Spawarka światłowodowa Signal Fire AI-9

Spawarka światłowodowa Signal Fire AI-9

Śr. czas spawania: 5s, śr. czas zgrzewania: 15s; wbudowany miernik mocy i wizualny lokalizator uszkodzeń VFL

Producent: Signal Fire

5 041,77 zł z VAT 6 322,40 zł 4 099,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UDC-1)

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UDC-1)

Miedziany, pasywny kabel SFP+ o długości 1m

Producent: Ubiquiti Networks

98,33 zł z VAT 79,94 zł netto

szt

MikroTik XS+DA0001 SFP/SFP+/SFP28 direct attach cable 1m

MikroTik XS+DA0001 SFP/SFP+/SFP28 direct attach cable 1m

Może pracować z przepustowością 1 Gb/s, 10 Gb/s lub 25 Gb/s

Producent: MikroTik

132,86 zł z VAT 108,02 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator