WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik Cloud Core Router CCR1072-1G-8S+

Producent: MikroTik

12 845,38 zł z VAT 10 443,40 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

MikroTik Cloud Core Router CCR1072-1G-8S+ to flagowy router wyposażony procesor Tilera posiadający 72 rdzenie każdy o taktowaniu 1GHz. W celu pełnego wykorzystania tej mocy posiada on 8 niezależnych portów 10Gb/s SFP+.

Dzięki zastosowaniu 72 rdzeni i portów bezpośrednio połączonych z procesorem, CCR1072 jest zdolny do osiągnięcia wydajności 120 milionów pakietów na sekundę.

Urządzenie wyposażone jest w zainstalowany RouterOS L6, 16 GB wbudowanej pamięci ECC RAM, kolorowy dotykowy panel LCD, slot na kartę smart, dwa wymienialne zasilacze redundantne (hotplug), gniazdo microUSB, gniazdo USB o standardowej wielkości, gniazdo microSD oraz 2 sloty M.2 dla dodatkowej pojemności. 

Najważniejsze cechy:
  • procesor Tilera posiadający 72 rdzenie o taktowaniu 1 GHz
  • 16 GB pamięci RAM
  • 128 MB pamięci wbudowanej (NAND)
  • 8 slotów SFP+ (10 Gb/s)
  • 1 gigabitowy port Ethernet
  • 2 porty USB, 2 sloty M.2, slot na kartę microSD, slot Smart Card
  • dwa wbudowane zasilacze - mogą działać redundantnie
  • system RouterOS z licencją Level 6
CCR1072-1G-8S+
 
Procesor Tilera TLR4-07280DG-10CE
Ilość rdzeni
72
Taktowanie 1 GHz
Architektura
TILE
Pamięć RAM 16 GB
Pamięć wbudowana
128 MB
Rodzaj pamięci wbudowanej NAND
Porty Ethernet
1 gigabitowy port Ethernet 10/100/1000 Mb/s
Sloty SFP 8 slotów SFP+ (10 Gb/s)
Sloty na karty
1x microSD 2x M.2
Porty USB microUSB type AB; USB type A
Port serial
RJ45
Slot Smart Card Tak, jeden
Wyświetlacz
Kolorowy, dotykowy ekran LCD
Maksymalny pobór mocy 125 W
Monitorowanie napięcia
Tak
Monitorowanie temperatury procesora Tak
Monitorowanie temperatury PCB
Tak
Monitorowanie prądu Tak
Wymiary
443 x 315 x 44 mm
Dopuszczalna temperatura pracy Od -20 do 60 st. C
System operacyjny
RouterOS
Licencja Level 6

Produkty Pokrewne/Powiązane

MikroTik Cloud Core Router CCR2216-1G-12XS-2XQ

MikroTik Cloud Core Router CCR2216-1G-12XS-2XQ

Amazon Annapurna Labs Alpine v3 AL73400 CPU (16-rdzeni, 2GHz na rdzeń) i Marvell Prestera Aldrin2 switch-chip, 16GB RAM, 2x sloty 100G QSFP, 14x slotów 25G SFP28, 2x sloty M.2 SATA, RouterOS L6

Producent: MikroTik

10 658,93 zł z VAT 8 665,80 zł netto

szt

MikroTik zasilacz Hot Swap 12V 150W do CCR1072-1G-8S+ (12POW150)

400,02 zł z VAT 325,22 zł netto

szt

MikroTik zasilacz Hot Swap 48V 150W do CCR1072-1G-8S+ (PW48V-12V150W)

389,59 zł z VAT 316,74 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik SFP S-RJ01

109,32 zł z VAT 88,88 zł netto

szt

TP-Link Archer C64

TP-Link Archer C64

Dwupasmowy router bezprzewodowy MU-MIMO AC1200 w standardzie 802.11ac Wave2

Producent: TP-Link

147,45 zł z VAT 119,88 zł netto

szt

Option SFP/SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable (DAC), 1m

63,68 zł z VAT 51,77 zł netto

szt

Option SFP+ Dual, 10Gbps, SM LC, 10km, TX1310, DDM

76,85 zł z VAT 62,48 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 2m

17,56 zł z VAT 14,28 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik hEX PoE lite (RB750UPr2)

MikroTik hEX PoE lite (RB750UPr2)

5x portów Ethernet z wyjściem PoE na 4 portach, USB, 650MHz CPU, 64MB RAM, RouterOS L4, DEMO

Producent: MikroTik

229,31 zł z VAT 186,43 zł netto

szt

MikroTik Cloud Core Router CCR2004-1G-12S+2XS

MikroTik Cloud Core Router CCR2004-1G-12S+2XS

1x gigabitowy port Ethernet, 12x slotów SFP+ (10 Gb/s) oraz 2x sloty SFP28 (25 Gb/s), 2x zasilacze redundantne, 4 GB pamięci RAM DDR4, RouterOS level 6

Producent: MikroTik

2 337,98 zł z VAT 1 900,80 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator