WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Ubiquiti (ES-48-Lite) EdgeSwitch 48, Lite Non-POE

Producent: Ubiquiti Networks

1 691,52 zł z VAT 1 375,22 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

Urządzenia EdgeSwitch z linii produktów EdgeMAX firmy Ubiquiti to idealne rozwiązanie dla firm, które chcą zbudować wydajny segment LAN lub rozbudować istniejącą sieć LAN. EdgeSwitch jest w pełni zarządzalnym switch'em. EdgeSwitch oferuje bogaty zestaw zaawansowanych funkcji warstwy 2 i protokołów, a także zapewnia możliwość routing'u (warstwa 3). Jego całkowita przepustowość (non-blocking) osiąga 70 Gb/s.

Najważniejsze cechy:
  • 48x Gigabitowe porty RJ45
  • 2x porty SFP+
  • 2x porty SFP
  • Całkowita przepustowość: 70Gbps
  • Maksymalny pobór prądu: 56W
  • Urządzenie przeznaczone do montowania w szafach rackowych 19" 1U
Wymiary
443 × 43 × 286 mm
Waga
3.65kg
Przepustowość (non-blocking)
70Gbps
Maksymalny pobór prądu
56W
Zasilanie
100-240VAC/50-60Hz
Zasilacz
AC/DC, wbudowany, 56W DC
LEDs/Port RJ45 Data Ports SFP/SFP+ Data Ports
Speed/Link/Activity Speed/Link/Activity
Interfejsy
48x 10/100/1000Mbps porty Ethernet RJ45 2x 1Gbps porty SFP+ 2x 1Gbps porty SFP
Interfejs zarządzania
Ethernet In/Out of Band
Certyfikaty
CE, FCC, IC
Do montażu w szafie rackowej
Tak, 1U
Zabezpieczenie ESD/EMP
Powietrze: ±24kV, Kontakt: ±24kV
Temperatura pracy
-5 do 40°C
Wilgotność pracy
5 do 95% niekondensująca
Wstrząsy i wibracje
ETSI300-019-1.4 Standard

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord UTP kat.5e 0.25m (szary)

1,39 zł z VAT 1,13 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patch panel UTP 19" kat.5e, 48 portów z listwą

48-portowy nieekranowany patch panel kategorii 5 o wysokości 2U do szaf 19"

Producent: brak danych

148,83 zł z VAT 121,00 zł netto

szt

Mufa światłowodowa FTTX 1 IN, 4 OUT

Mufa światłowodowa FTTX 1 IN, 4 OUT

1 wejście na kabel magistralowy, 4 wyjścia na kable klienckie

34,44 zł z VAT 28,00 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 3km

Producent: Option

50,06 zł z VAT 40,70 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 3km

Producent: Option

50,06 zł z VAT 40,70 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

TP-Link TL-SG1008P

TP-Link TL-SG1008P

Niezarządzalny 8-portowy switch Gigabit Ethernet z 4 portami PoE

Producent: TP-Link

240,43 zł z VAT 195,47 zł netto

szt

TP-Link TL-SG116E

NOWOŚĆ!

TP-Link TL-SG116E

Inteligentny 16-portowy switch gigabitowy.

Producent: TP-Link

299,14 zł z VAT 243,20 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator