WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

TP-Link T2600G-28TS

Producent: TP-Link

655,22 zł z VAT 532,70 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

Urządzenie TP-LINK JetStream T2600G-28TS to zarządzalny przełącznik warstwy 2 wyposażony w 24 porty 10/100/1000Mb/s i 4 gigabitowe sloty SFP. Zapewnia wysoką jakość pracy, zaawansowaną obsługę funkcji QoS, strategie ochrony przed zagrożeniami oraz funkcje zarządzania siecią w warstwie 2 i 2+. Ponadto, przełącznik wyposażony jest w 4 sloty SFP umożliwiające bardziej uniwersalne wykorzystanie urządzenia w sieci. Przełącznik warstwy 2 JetStream stanowi oszczędne rozwiązanie do zastosowań w małych i średnich firmach. Urządzenie T2600G-52TS wspiera funkcje zarządzania ruchem sieciowym i ochrony sieci przed zagrożeniami. Wiązanie IP-MAC-Port-VID oraz listy kontroli dostępu (ACL, od L2 do L4) chronią sieć przed takimi zagrożeniami, jak broadcast storm, ataki ARP oraz DoS (Denial-of-Service) itp. Funkcja Quality of Service (QoS, od L2 do L4) umożliwia kierowanie ruchem sieciowym zapewniając płynną i szybszą transmisję danych. Do zarządzania przełącznikiem służy przyjazny interfejs dostępny przez przeglądarkę internetową, konsola CLI lub wykorzystanie protokołów SNMP oraz RMON. Zapewnia to łatwą instalację i konfigurację ustawień przy mniejszych przestojach. Zarządzalny przełącznik L2 T2600G-28TS TP-LINK stanowi idealne rozwiązanie dla zespołów roboczych i oddziałów firmy wymagających ekonomicznego rozwiązania zapewniającego gigabitową transmisję.

Najważniejsze cechy:
  • Gigabitowe połączenia na wszystkich portach zapewniają duże prędkości transmisji danych
  • Funkcja routingu statycznego warstwy 2+ pozwala na zwiększenie wydajności sieci
  • Funkcje zabezpieczające ruch sieciowy: wiązanie adresów IP-MAC-Port-VID, listy ACL, Port Security, ochrona przed atakami DoS, Storm Control, DHCP Snooping, uwierzytelnianie 802.1X oraz Radius
  • QoS L2/L3/L4 oraz obsługa protokołu IGMP zapewniają płynną transmisję dźwięku i przekaz wideo
  • Obsługa IPv6 z możliwością podwójnego stosu IPv4/IPv6, MLD snooping
  • Obsługa standardów SNMP, RMON oraz logowanie poprzez przeglądarkę internetową bądź linię poleceń zapewniają wydajne zarządzanie przełącznikiem

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord UTP kat.5e 0.5m (niebieski)

1,48 zł z VAT 1,20 zł netto

szt

Ubiquiti (ER-X) EdgeRouter X, 5x Gigabit Ethernet

221,08 zł z VAT 179,74 zł netto

szt

RouterBoard hEX (RB750Gr3)

RouterBoard hEX (RB750Gr3)

5x LAN, 256MB SD-RAM i 16MB FLASH, USB, microSD
W komplecie zasilacz DEMO

Producent: MikroTik

219,60 zł z VAT 178,54 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 3km

Producent: Option

50,06 zł z VAT 40,70 zł netto

szt

Dozownik IPA z pompką i blokadą poj. 4oz. MENDA

166,05 zł z VAT 135,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

TP-Link TL-SG1016DE

TP-Link TL-SG1016DE

Inteligentny 16-portowy switch Gigabit Ethernet

Producent: TP-Link

348,74 zł z VAT 283,53 zł netto

szt

Cloud Router Switch CRS125-24G-1S-2HnD-IN

Cloud Router Switch CRS125-24G-1S-2HnD-IN

Smart Switch, 24x porty Gigabit Ethernet, 1x SFP, standard 802.11b/g/n, Dual Chain, procesor Qualcomm Atheros AR9344 600MHz, 128MB RAM, RouterOS L5, dotykowy ekran LCD, metalowa obudowa.

Producent: MikroTik

800,94 zł z VAT 651,17 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator