WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Koszulka T-Shirt MikroTik S (MTTS-S)

Producent: MikroTik

26,10 zł z VAT 21,22 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Koszulka "MikroTik" w rozmiarze S.

Szerokość:
48,5 cm
Długość:
69,5 cm

Szerokość - pod pachami, wymiar od krawędzi do krawędzi odzieży tuż pod rękawami.
Długość - od najwyższego punktu łopatki do dolnej krawędzi odzieży.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Netis WF2419i

Netis WF2419i

Wersja bez odkręcanych anten

Producent: Netis

52,89 zł z VAT 43,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Adapter PoE 8p Gigabit ADAG-8P v.2

183,27 zł z VAT 149,00 zł netto

szt

Koszulka T-Shirt MikroTik XL (MTTS-XL)

26,10 zł z VAT 21,22 zł netto

szt

TotoLink A3002RU

TotoLink A3002RU

AC1200 Wireless Dual Band Gigabit Router, obsługuje funkcję VLAN dla konfiguracji IPTV

Producent: TotoLink

154,54 zł z VAT 125,64 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik S+31DLC10D SFP+ 10G, SM LC, 1310nm, 10km, DDMI

MikroTik S+31DLC10D SFP+ 10G, SM LC, 1310nm, 10km, DDMI

Wkładka SFP+ 10Gbps dla światłowodu jednomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CCR1036-8G-2S+.

Producent: MikroTik

531,73 zł z VAT 432,30 zł netto

szt

DOM - dysk flash 1024MB z interfejsem IDE 40pin

97,17 zł z VAT 79,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator