WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Koszulka T-Shirt Mikrotik S (MTTS-S)

Producent: MikroTik

25,95 zł z VAT 21,10 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Koszulka "MikroTik" w rozmiarze S.

Szerokość:
48,5 cm
Długość:
69,5 cm

Szerokość - pod pachami, wymiar od krawędzi do krawędzi odzieży tuż pod rękawami.
Długość - od najwyższego punktu łopatki do dolnej krawędzi odzieży.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

RouterBoard SXT SA5 (RBSXTG-5HPnD-SAr2)

RouterBoard SXT SA5 (RBSXTG-5HPnD-SAr2)

Sektorowy AP o wiązce 90 stopni z portem Gigabit.

Producent: MikroTik

369,85 zł z VAT 300,69 zł netto

szt

Adapter PoE 12-portowy Gigabitowy 1U

Adapter PoE 12-portowy Gigabitowy 1U

Wersja Gigabitowa

Producent: ZhangQing

322,78 zł z VAT 262,42 zł netto

szt

Koszulka T-Shirt Mikrotik M (MTTS-M)

25,95 zł z VAT 21,10 zł netto

szt

Koszulka T-Shirt Mikrotik XXL (MTTS-XXL)

25,95 zł z VAT 21,10 zł netto

szt

TotoLink N300RT

TotoLink N300RT

Router pracujący w standardzie 802.11n, prędkość transmisji do 300Mb/s.

Producent: TotoLink

57,05 zł z VAT 46,38 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

RouterBoard R11e-LTE (R11e-LTE)

RouterBoard R11e-LTE (R11e-LTE)

Modem LTE mPCI-e, działa z Mikrotik

Producent: MikroTik

274,75 zł z VAT 223,37 zł netto

szt

MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m

MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m

Wkładka SFP 1.25Gbps dla światłowodu wielomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.

Producent: MikroTik

63,41 zł z VAT 51,55 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator